• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.78

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Ve čtvrtek 2. května 2019 nás čeká nová aktualizace, která přinese vylepšení a opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
 

DeletedUser2988

Guest
a zpravy v aplikaci stale v nedohlednu, stejne jako vypnuti efektu ve hre v aplikaci... no nic, tak snad priste:eek:
 

DeletedUser5733

Guest
Po poslední aktualizaci mám v aplikaci změněný způsob zadávání výroby, kdy stačí klepnout na jednu budovu a posouváním šipkami si pohodlně zadám výrobu i v ostatních dílnách/manufakturách stejného druhu. Z mého pohledu jde o posun k lepšímu a moc za to děkuji. :) Jen mě trošku mate, že jsem toto vylepšení nenašla na seznamu aktualizací. Každopádně doufám, že tento způsob zůstane, protože je to o hodně pohodlnější a rychlejší a snižuje to možnost, že si klepnu někam jinam, což se na menším displeji může stát velmi snadno.
 

DeletedUser2988

Guest
je to asi jen testovaci verze, protoze neni u vsech, takze jen nahodne vybrani hraci... nicmene je to krok vpred a uvitala bych šipkou posouvat ne jen u manufaktur stejneho typu, ale u vseho... tzn. jedna dlouha rada, od dilen po manufaktury po zbrojnice atd
 

Garga

Kolemjdoucí
Změna zadávání výroby se mi velmi líbí, nechal bych to je to určitě lepší než předtím co bylo. Připojuji se k apelu na vývojáře : dejte konečně možnost používat zprávy v apce,díky za kladné vyřízení
 

iDavis

Legenda
Ja som zrejme z tých, ktorých sa táto zmena zatiaľ netýka, no ja zase pozorujem zhoršenie oproti minulým verziám. Pri zadávaní výroby, mám pocit, že ten proces je o niečo dlhší a čo je najhoršie, medzi striedaním rámcových okien vznikajú "diery", ktoré síce vznikali aj predtým, ale teraz na nich reaguje ťuknutie, tj. ťuknutím na tieto diery sa zatvorí proces (otvorené okno budovy). Je to vo viacerých prvkoch hry, podobne napr. u turnajov, kde ak chcem vybrať jednotky príliš rýchlo po kliknutí na "Bojovať", celé okno sa zavrie.
Nuž spomínané vylepšenie by tomuto mohlo čiastočne pomôcť.
 

DeletedUser2988

Guest
zadat vyrobu se pri starem systemu rovnalo pomalu dvojimu klikani, ted ne... 4 manufaktury drive 12 kliknuti, ted 8 kliknuti,tzn. rychlejsi plus prehlednejsi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6913

Guest
Mě by spíš nadchla aktualizace, ve které by se konečně něco udělalo s tím ručním bojem, který u některých hráčů nelze zvolit a musí dávat pouze automat. Je to už celkem dlouho, co nám slíbili nápravu a zatím stále nic :(
 

DeletedUser2988

Guest
a ted koukam, ze je tam dokonce moznost "zacit ve všech", takze 3 kliknuti na všechny dilny, super super super
 

DeletedUser2455

Guest
U mě spokojenost. Se zadáváním výroby -(nic se neopomene) Jen načítání na tržišti je nyní totální trága! TZN dobu co jsem strávil zadáváním výroby - pročekám na tržišti. :(
 

iDavis

Legenda
Takže to je ďalšia vada.. :rolleyes: (a ja som si myslel že to je len kvôli tomu, že sa mi zvýšilo množstvo zobrazovaných ponúk, kvôli preskúmaniu posledného živoucího zboží).

Myslím si, že toto by bolo riešitelné možnosťou selektovať zboží na jednotlivé podľa ponuky / požiadavky, ešte pred načítavaním všetkých (alebo lepšia varianta, nech to funguje ako predtým, ale je len otázka, aké technické veci a plány vývojárov za tým stoja).
 

DeletedUser4336

Guest
Nějak mi uniká o čem se tu vlastně píše. Dnes ve vlaku jsem měl chvíli zaplou mobilní verzi a zadávání výroby mi přišlo nějaké prapodivné. Vždy po zadání celé okno zešedlo a muselo se ještě další akcí zavřít. Teď jsem už ale dávno na PC verzi, a čtu tu o nějakém hromadném zadávání výroby. Ať se nažím jak se snažím, nemůžu na tu funkci příjít. V popisu jsem nenašel o zavedění rozdílných funkcí v prohlížeči a mobilní aplikaci nic. Resp. by mi ani nebylo jasné proč takové funkce zavádět, už takhle moc nepochopím proč uživatelé některých verzích jsou zvýhodněni oproti verzi druhé (např. rychlejší motivace sousedů, rychlejší výběr úkolů v dobrodružství bez přehazování pořadí a možnosti ztráty úkolu, apod. v mobilní aplikaci oproti prohlížeči, a naopak je to zase absence některých funkcí dostupných jinak v prohlížeči).
 

DeletedUser2988

Guest
hromadne zadavani je pouze u dilen a zatim to nemaji všichni, asi je to jen u par lidi jako test
 

DeletedUser4336

Guest
Jo tak, už teda chápu, díky za vysvětlení. Ale stejně v tom případě je popisek k tomu jen u mobilní verze (o tom omezeném počtu hráčů), takže doufám se se zase nebude jednat o funkci jen v jedné verzi, pak by mi přišlo, že se bude Elvenar za chvíli pomalu rozpadat na dva tábory, které budou mít určité výhody nebo nevýhody oproti těm druhým.
 

DeletedUser3281

Guest
no dva tábory to nebudou, prostě si budeme kombinovat obojí, na pc zadávám z mobilu motivuji apod :)
 
Nahoru