• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.74

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 7. března 2019 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese několik vylepšení a také očekávané požehnání Královské rekonstrukce. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
 

Sycorax

Učedník
Poděkování za opravu chybného započítávání získaných relikvií v úkolech. Na královskou rekonstrukci jsem zvědavá. Spíš se bude hodit na malé budovy. Výroba za použití plánku nepotěší.
Poprvé se objeví v turnaji tento týden nebo až v dalším?
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
No vypadá to zajímavě,ta královská rekonstrukce a i ty přidání do řemeslné výrobě,hlavně ty úlomky ruin,konečně budou nějak využity.Jelikož když mám dlouho plný počet úlomků a další získávám,tak propadají,super další užitečná věc... :)
 

DeletedUser4169

Guest
No, pěkné, pěkné.. jen už přestaňte ten crafting devalvovat a novými položkami nahrazujte balast. Takhle budou za chvíli ty šance v promile.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já se přiznám, že kraftění VB nevyužiji. Propadající úlomky mě moc netrápí, stejně se na nic jiného, než vylepšování divů, nepoužívají a v případě potřeby se za 1-2 turnaje dá lišta zaplnit znovu. Úlomky kouzel jsou pro mne cennější surovina než spojovací činidlo. Relikvie pro výrobu kouzel si mohu doplnit z turnaje, ale na úlomky musím něco rozčarovat a vhodných budov z eventů je omezený počet. Kouzla se mi rozčarovávat nechce, ještě jich nemám takovou hromadu.
 

Angedev

Velmistr písma
Děkuji za nové okno s informacemi o jednotkách v boji v aplikaci, takhle je to mnohem lepší :)
 

DeletedUser2988

Guest
Takže pro lidi, které nebaví turnaje, je královská rekonstrukce pasé... děkujeme :D
 

DeletedUser2988

Guest
Naštěstí KR není něco, co by stálo za to hrát turnaje.
 

Angedev

Velmistr písma
Tak už od začátku bylo plánováno, že Královská rekonstrukce bude místo plánků, které se získávají z 10. truhly. Teď máme jako bonus ještě pár kouzel i v nižších truhlách... :)
 

PrevorOri

Pokročilý žák
No spis by me zajimalo kdyz je clovek s mestem v posledni kapitole tak uz tu kralovskou rekonstrukci take nepouzije chtelo by to nejake vylepseni budovy nad ramec kapitol nejake bonus vylepseni a nebo u divu vylepsit treba vzhled ze treba necim zarustaj nejake zbarveni a tak ruzne ... udelat to pestrejsi :) umi udelat hezke budovy a kdyz clovek ceka 2 dny nez se vylepsi a vypada zase stejne je to skoda ...
 

DeletedUser2988

Guest
Tak už od začátku bylo plánováno, že Královská rekonstrukce bude místo plánků, které se získávají z 10. truhly. Teď máme jako bonus ještě pár kouzel i v nižších truhlách... :)
Tak ono hlavně na začátku to vypadalo, že to bude 1 KR = 1 vylepšení budovy...
 

DeletedUser3281

Guest
@PrevorOri Až si to spočítáš, tak zjistíš že i když jsi na konci rasy, budeš mít co dělat, ušetřit dost plánků na dva sety aby jsi si je třeba šoupl dá. Ti lidi co mají rasu dva měsíce, pro ty je to úplně na prd. Předchozí situace 1 kouzlo - 1 budova - 1 level byl prostě lepší.
 

papap

Mistr slova
No spis by me zajimalo kdyz je clovek s mestem v posledni kapitole tak uz tu kralovskou rekonstrukci take nepouzije chtelo by to nejake vylepseni budovy nad ramec kapitol nejake bonus vylepseni a nebo u divu vylepsit treba vzhled ze treba necim zarustaj nejake zbarveni a tak ruzne ... udelat to pestrejsi :) umi udelat hezke budovy a kdyz clovek ceka 2 dny nez se vylepsi a vypada zase stejne je to skoda ...
Tak budeme sbírat a pak až přijde nová rasa,tak pak vylepšovat. :)

Ale podle mého,na tom nebude záležet,v jaké části jsme zrovna s městem ve výzkumu,ale v jaké části výzkumu jsme získali ty budovy.Tudíš když budeme mít nějaké starší,tak normálně půjdou vylepšovat...
 

DeletedUser3281

Guest
Na tom nezáleží. Lidi na konci budou mít 5 měsíců času hrabat. Bavím se o situaci nula k nule.

Za 5 měsíců získají cca 21 plánků a 105 kouzel. Budou tedy moci sebou táhnout maximálně 315 dílků. Za předpokladu že nemají žádné kouzelné budovy. Například já, bych potřeboval sebou táhnout ale tři sety, což je 96 + 30 + 42 = 168, mám ale 5 kouzelných, tzn budu mít celkem 265, zůstane mi tedy 97 dílků. Což odpovídá cca 5-10 kulturním nebo pop-kulturním budovám. Tedy pro mě je to značně "hraniční" a jediný důvod proč s tím nějak vyjdu je, že jsem na konci a většinu budov jsem stihl vyměnit.

Ovšem lidi co na konci nejsou mají mnohem větší problém, rasa totiž trvá zhruba 2,5 měsíce, tedy 10 plánků a 50 kouzel. Všichni mají 1 kouzelnou budovu a zbude jím 140 kouzel, pro tohle lidi prakticky není možné táhnout si třeba moje zmíněné sety.

Když k tomu navíc přidáte situaci, že chytit "recept" bude celkem dost náročné, navíc přijde třeba v situaci kdy ještě plánek nebude, pak budete čekat dále. Je současná situace prostě takové dosti na pytel. Mě bude prostě trvat 5 měsíců dostat všechny must have věci do konstruktů, něco mám navíc z ementálů, a pak bude budu dalších 5 měsíců zase znovu, prostě systém z ruky do huby... ale jsem rád, že tedy zůstali ty kouzelné vylepšitelné za jeden turnaj, protože to by byl opravdu velký problém tím jak mění velikost a "čekat" v nové rase N týdnů by dost komplikovalo místo.
 

DeletedUser3281

Guest
RR bylo mělo být jako odměna i v konstruktech v úkolech jsem slyšel, resp něco takového někdo psal na skupinovém chatu ke konstrukům na gems... snad za prozkoumání jedné provincie jedno kouzlo.
 
Nahoru