• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.74

Lovec Krys

Legenda
No myslím, že květinová klec by mi nestála ani za postavení (pokud bych ji nedostal navíc v úkolové řadě) natož za vyplýtvání KR.
 

DeletedUser3281

Guest
To jo, ale dost pravděpodobně dříve přijdou úkoly na vylepšení ostrovů na level 2 a výše, a docela zvažuji se na ně zase vyprdnout. :D Takže abych 5 měsíců pak čekat na květinovou klícku... si jí můžu vycraftit :D
 

DeletedUser3281

Guest
A co je s tím slibem, že dostaneme jedno kouzlo při "náběhu" jako doufám, že to nebude jedno kouzlo když jste změnili princip na dílky, ale třeba 10-15 kouzel, což by odpovídalo nějaké smysluplné budově? Váš slib je zde Dočkáme se ho v nějaké další aktualizaci? Jako například když přišel crafting, tak po pár dnech byla notifikace s balíčkem gratis?

PS. Ale my co jsme byli postiženi tou změnou bychom mohli dostat i úroky z prodlení :cool::D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
Jedno kouzlo? Snad aspoň na tu klícku, nebo dvě na unicorna :D pardon, mi to prostě přijde vtipný :oops::rolleyes:
 

DeletedUser3281

Guest
No ale jinak ve zdrojáku hry ty nové recepty nejsou. Takže buď nahradili nějaké staré recepty (bylo by super) nebo ještě není možné craftit. Ne tak nejsou, zatím craftit tedy nemůžeme, nejsou zde recepty (stále 87) a přidali nové, celkem jich tech je již 93 (na betě)

Tak je otázka zda je to bug, nebo záměr.

EDIT: Dle německého fora, tedy až pondělí, tady se člověk taky nedozví vše :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1532

Guest
@ExplorerFfff: Taky se domnívám, že to není ani zdaleka kompletní, v první fázi (je čtvrtek, že) nahráli možnosti upgrade všech kulturních budov (souhlasí to s tím, co máme na ElvenStats už od podzimu) a přidali nám do tohoto turnaje prvních 5 KR přímo, což je super. Kdo je aspoň trošku ve spolku, kde se hraje týmově, ten si prostě aspoň jedenu KR připíše. Takže nám žádnou darem nemusí ani posílat...

P.S. Za mě pro "první fázi" tak dlouho připravovaných novinek jen potlesk, jdeme správným směrem, i když trošku pomaleji než bylo "kdysi" v záměru. :)
 

DeletedUser5601

Guest
Proč se mi po aktualizaci už nezobrazuje současné vyrobené množství něčeho v produkčních budovách, to byl záměr nebo je to chyba? Mluvím tu třeba o obytných budovách, některých budovách z událostí, nebo co mě osobně štve nejvíc, valoriánské cti, prostě ty budovy s prvním výběrem po určitém čase. Zrovna u té valoriánské cti totiž vždycky čekám, až mám 10 stráží a pak ji seberu, teď si to musím časovat a počítat pořád dokola tročlenku nebo si někam lepit lístečky, abych věděla časy, kdy mám kolik stráží, mě zrovna nebaví.
upload_2019-3-10_14-37-11.png


Tuhle informaci zjistím až po rozkliknutí budovy, což ale po dokončení první možnosti výběru není možné.
upload_2019-3-10_14-38-58.png
 

PenyMarket

Znalec fóra
Díval jsem se že za 9 plánků se dá vylepšit i Studna přání. To se zvedne jen o další lvl. nebo mi naskočí i znovu dalších 100 dní?
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Zvedne se Ti jen level. Ten odpočet Ti zůstane stejný, jak máš

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru