• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.60

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 9. srpna 2018 proběhne aktualizace na verzi 1.60. Provedli jsme opravu některých chyb a vracíme příkaz /who v chatu. Nyní můžete opět vidět, kdo je aktuálně online ve vašem chatu společenství. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
 

Angedev

Velmistr písma
Tak mně ještě chybí zprávy a výpomoc ostatním s prastarými divy a s tím spojená požehnání na VB, ale je to další krok kupředu a jsem za něj ráda :) I když bych tedy byla radši, kdyby nejdřív upravili systém celého dobrodružství...
 

DeletedUser3346

Guest
Blbne Vám to že se často teď stává že má obrazovka mrtvá místa pokaždé jiná. Nemohl jsem kliknout na nabídku koupit VB atd Problém se řeší znovunačtením ale objevuje se jiné místo. Nebo je to bonusová hra inspirována hrou hledač min? :oops:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí nás, že máš s hrou takové nepříjemnosti, bohužel na základě tolika málo informací nedokážeme identifikovat, co za tímto problémem stojí. Nepřepínáš hru tzv. do pozadí (tj. nepracuješ v prohlížeči na více kartách/panelech)? Případně nebylo by prosím možné vyplnit toto hlášení o chybě?
 

DeletedUser3346

Guest
@Forseti to je moc vyplňování pohodlnější je znovunačítání a víra že bude líp :) ale jak se to vlastně opravuje? Když vyplním ty údaje tak to opravíte jen na to nastavení a jiný který má rozdílné údaje s tím může mít taky stejný problém? Jinak problém se objevuje jednou za čas tak mi to až tak neva.
A nebudu to vyplňovat pro princip z důvodu že někdo to nahlásí stejně jak já ale v daném vláknu tématu bez vyplňování a opravuje se a někomu napíšete ať to má i s vyplněním jinak to nejde ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

LivingPool

Pokročilý žák
Zdravím všechny, tak co mi v nové verzi velmi vadí je rudě křiklavá barva fontu, pokud chybí např. suroviny při výrobě.
Tmavě rudá na světle modrém pozadí je velmi nepříjemná kombinace. Jinak vzhled je hezčí, ale mohl by být nasazen na všechna okna (např. odhlašování).
Také by se hodila možnost používat klávesy, třeba TAB při zadávání nabídek na trhu, myslím že to kdysi chodilo.
 

Angedev

Velmistr písma
@Turunen : Když přijdeš s nějakým problémem a chceš po ostatních řešení, je dobré spolupracovat. Třeba by ti rádi pomohli, ale když je pro tebe pohodlnější nic nevyplňovat, tak se pak těžko dohledává, kde je chyba. Navíc Forseti ti dal návrh, co to může způsobovat. Co takhle ho ověřit? :)

To že vyplníš údaje neznamená, že se to opraví jen pro jedno nastavení, ale že se snáze hledá chyba. Vývojáři pracují s obrovským množstvím dat a každé nasměrování jim pomůže.

Chyby co se opravují bez vyplnění hlášení o chybě jsou většinou už známy z bety, kde byly řádně nahlášeny a proto není nutné vyplňovat hlášení znovu. Rozhodně to není tím, že by si někdo řekl 'Tebe mám radši, tobě to opravím i bez hlášení.' :)
 

Dalhero

Pokročilý žák
V osadnících se zobrazují u staveb Továrna na mramor, ocel a prkna v požadavcích na suroviny nesprávné údaje....
...nebo to tak má být? Pouze peníze a kladívka?? Dříve byla potřebná i mana
 

Dodheimsgard

Znalec fóra
Děkuji moc za vylepšení, mě už jen chybí přepínaní mezi světy v mobilní aplikaci bez nutnosti se odhlašovat a přihlašovat :D. Pokud to teda už nějak nejde a já o tom nevím. Jinak dík za super hru.
 

DeletedUser3352

Guest
tak tentokrát stojí vylepšení za ..........u osadniku v budovách se nacitaji chybne informace a nekolikrat to byla i graficka chyba -na dvou nezavislých pc již jsem psala i na podporu dle infa na wiky bych už mohla postavit budovu ale ve hre meto nepustíleda za diamanty a navíc mi to ukazuje chybne info napr tovarna elfu na lesni vyrobu mramoru a ukzuje mi to že stači peníze ale to není pravda rosím spravte to co nejdríve jinak mi zkazite hru a prestane me bavit diky
 

DeletedUser4918

Guest
Asi za nejpodstatnější z této aktualizace považuji návrat magického "/who" do chatu, s blížícím se DS tak mlčenliví společníci aspoň nebudou také neviditelní..:):)
 

DeletedUser4127

Guest
chci se zeptat jak vlastně to who funguje to stačí napsat do chatu společenství a ono se někde zobrazí kdo je online ?
 

Saux

Znalec fóra
Bez diskuse pravda, ale za sebe říkám, že dnes odpoledne mi to někdy fungovalo a někdy ne :)

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Nějak nechápu,kam zmizela možnost zrušit u osadníků,když něco omylem vyrobím a mám toho už plné sklady... :-(
 

sejki

Učedník
Po aktualizaci se mi zobrazuje nová linie úkolu - jako třetí je Proved´ výzkum archelogie - ale žádnou ARCHELOGII ve výzkumném stromě nemám - tak prosím o radu jak mám tuto archelogii vyzkoumat?
 

DeletedUser1198

Guest
No, to budeš moci až dostaneš nový strom výzkumu - tedy Amuni. :) To je místo zlevnění průzkumu (pokročilí průzkumníci) na začátku každé kapitoly.
 

DeletedUser5601

Guest
změny se mi líbí, hra mi taky přijde stabilnější, nemusím ji obnovovat tak často (občas vydrží i než dokoukám epizodu seriálu), i když to může mít taky něco společného s tím, že jsem si aktualizovala flash player :D
jen jedna věc, pozvání do společenství přes návštěvu města a kliknutí na ikonku pro společenství nefunguje, musí se přes žebříček... je to jenom dočasný výpadek?
 

DeletedUser3346

Guest
Ano tá Nová grafická verze je úplně skvělá vůbec nic proti snad jen to že tá slavná nová verze tržiště jsou malé číslice i přes to že jsem mladý, mluvím o číslicích u zadávání nabídek ...

@ledova kraska Já nevím proč někteří z vás zvou do společenství hráče co máte na mapě? Logicky totiž přicházíš o výhody. Já bych si dotyčného hráče z mapy přidal až když by ho nebo mou pozici systém přesunul. Ale čistě moje zvědavost pokládá otázku na co a proč přidávat lidi z mapy do společenství?
 
Nahoru