• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.60

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a proč ne? když vidím začátečníka v 2 / 3 kapitole, co mě každý den packuje, dává zboží na trh, pak ho prostě chci. sehnat aktivní hráče je totiž fakt těžké. já přijdu o výhodu, že mi nepřibyde nový obchodní kontakt. ale všem ostatním ve spolku ano. samozřejmě je blbost aby bylo celé společenství na mapě u sebe, ale když každý vidí max 1-2 další kolegy, pohoda.
 

DeletedUser5601

Guest
@Turunen na mapě se taky můžeš posouvat až do álelůja... a tam kdesi daleko se ti může zalíbit někdo bez společenství a s vhodnými zvýšenými surovinami, které by se vám do spolku určitě hodili, tak proč mu neposlat pozvánku?
 

DeletedUser1198

Guest
nu ano, verzi 1.61 už u nás vnímáme jako modlu. Přinese Amuni :) otázkou je, kdy přijde.
 

luterina

Veterán
nejdou mi na tabletu průběžně vyzvedávat vojáci a nemám možnost se podívat co jsem vyrobila před tím než sklidím..., jde to nějak? děkuji :)
 

DeletedUser5480

Guest
Ve čtvrtek 9. srpna 2018 proběhne aktualizace na verzi 1.60. Provedli jsme opravu některých chyb a vracíme příkaz /who v chatu. Nyní můžete opět vidět, kdo je aktuálně online ve vašem chatu společenství. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)

Dobrý den,
no trvalo to,ale už je to zpět a to je hlavní,je to super.
 

Prealiena

Velmistr písma
Přijde mi docela srandovní, že při sběru orků odkudkoli se místo jejich obvyklého fňukání spustí zvuková stopa výběru mincí. Promazání cashe nepomohlo. Stává se to ještě někomu?
 

papap

Mistr slova
Tak ono ten zvuk mincí se spustí i při výběru semínek.To jsou ty neotestované aktualizace... :D
 

Lovec Krys

Legenda
Vy máte někdo zapnuté zvuky? (očividně, jinak byste to nepsali).
Já je na začátku vypnul a nikdy znovu nezapnul (obvykle mívám zapnutou hudbu nebo něco na koukání a nechci, aby mě zvuky rušily).
 

DeletedUser3346

Guest
Ahoj měl bych několik otázek a omlouvám se moderátorům že to píšu zde ale je to takové univerzální téma.

Na wiki je napsané ohledně kouzelných obyt.budov i dílen že se dá vylepšit jen po vstupu do další kapitoly to chápu. Jenže už nevím když si tu kouzelku budu stavět jaká je nebo jestli je souvislost i s dosavadní úrovní vylepšení s ostatními? Všiml jsem si že podoba kouzelky má nějakou souvislost s tím vylepšením ostatních ale nevím jestli musí být všechny nebo stačí třeba jen jedna a kouzelná budova či dílna bude ve stejné fázi?

A další otázka je spíše průzkum než předhodím návrh na nápad který se již zde řešil. Ohledně tržiště v souvislosti se společenstvím a nabídkama určené jen pro společenství. Vše se chápe že je to zbytečnost, jistě za ideálních podmínek. Ale pokud je nabídka spíše účelová v rámci pomoci a stane se že jí veme někdo jiný pak už to tak ideálně vnímáno jistě není že?
 

DeletedUser1198

Guest
Kouzelná budova má velikost a orientaci jako obytné budovy a to podle kapitoly, ve které byla zakoupena (získána). Po přechodu do nové doby a po jejím vylepšení se její velikost změní na velikost obytné budovy dané kapitoly a také se navýší počet lidí i produkce zlata. Nezáleží na tom, jak nebo zda vůbec jsou v dané kapitole budovy vylepšeny. Vylepšují se tedy jen jedenkrát v každé kapitole. Jednotlivé hodnoty kouzelných budov jsou velmi přehledně zpracovány ve Wiki. Vylepšení lze provést 2 způsoby: a) za diamanty, b) za kouzelný svitek (za získání všech "beden" v turnaji). Budovu nelze vylepšit nad rámec kapitoly, vždy jen na stejnou úroveň, která je pro tuto budovu v kapitole daná. Stejné pravidlo platí i pro "kladívkárnu" :)

Pokud jde o druhou část Tvého příspěvku, pak asi takto:
Za zbytečné je to považováno proto, že se jedná o pomoc slabšímu hráči či kolegovi, který má nedostatek surovin a ta se obecně řeší tak, že nabídku (samozřejmě nevýhodnou v maximálním poměru 1:4) si dá hráč, který chce levně získat suroviny. Tudíž na ni budou reagovat pouze členové společenství. Šance, že takovouto nevýhodnou nabídku vezme hráč z jiného společenství je asi tak 1 promile :) a to ještě omylem :). Za sebe souhlasím s tím, že je zbytečnost v tomto směru tržiště měnit, ale kdož ví, třeba mi něco nedochází.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
@pes63 Ohledně té budovy to vše je jasné ale v každé kapitole máš daný limit vylepšení třeba 6 až 8, když tedy budu mít většinu v 7 a jen jednu v 8 tak kouzelná budova bude 7 nebo 8? Nebo rozhoduje většina 7?
 

DeletedUser5601

Guest
Kouzelná budova může být vylepšena maximálně na úroveň která odpovídá pořadí kapitoly, ve které zrovna jsi, na ostatních budovách nezáleží. Pokud jsi v 7. kapitole, pak si můžeš zakoupit kouzelnou budovu na 7. levelu a vylepšit ji na 8. můžeš až po dokončení průzkumu průzkumníků v kapitole 8.

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
@ledova kraska v každé kapitole výzkumu máš při odemčení další sady vylepšení budov info od jakého levelu do jakého max můžeš vylepšit třeba 6 level až 8. A schválně všimni si že kouzelná budova z mého pohledu je ve stejném levelu jak mám aktuálně já bohužel všechny držím na jistém levelu i přes to že bych mohl vylepšit. Na tohle se ptám. Takže se zeptám jinak je lepší si kozelnou budovu koupit až budu mít max vylepšení budov v dané kapitole?
 

DeletedUser3346

Guest
Ahoj lidi máte někdo taky teď nevím jestli problém že se trochu mění město? Já začal vnímat onjevování se stromů pokaždé jinde a různě rozestavěné.

Jo a taky forum nefunguje položka neodhlašovat

@Dellingr Jo děkuju
 

Prealiena

Velmistr písma
Od té doby, co hraji na nízké efekty, neřeším, kde mi v okolí roste strom nebo kde se objevují ruiny. Asi je to random součást grafiky okolí města.
 

DeletedUser3281

Guest
Když teď přestanu plnit úkoly, tak v další kapitole je budu moci doplnit s tím, že odmítnu jen ty, které nechci? Protože po mě to chce něco, co dělat nechci (levelovat farmy na level 4 když je nestíhám uživit ani na trojce) ale chci pak diamanty, tak nevím, zda když pak odmítnu tohle, tak tím neodmítnu celý zbytek úkolů... ?
 
Nahoru