• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.26

DeletedUser990

Guest
Upřesnění :D to nebyl dotaz, to byla námitka k update do diskuze k němu. Dotaz jsem směřovala ještě na podporu.
A i když je to mimo téma, tak když probíhá update programů, na kterých pracuji, vše probíhá v betatestu, který nahrají na program a v případě, že narazím na nefunkčnost nebo chyby, stačí je nahlásit a program převést na předchozí a stále funkční verzi. Když chyby opraví, znovu nahrávají betatest a když týden nikdo chybu nenajde, spustí z toho ostrou verzi.
 

Darkness2613

Guest
Tak ti mohu gratulovat, žiješ ve snovém virtuálním světě. Jediné co ti to kazí je to, že v práci a doma zcela jistě na pracovním zařízení, nemůžeš provozovat plnohodnotně hru :D. Tak myslím, že tvoji nervozitu pochopili všichni hráči :).
 

caryfuk

Učedník
Nová verze bude nahrána do hry, co říkáte na úpravy, které nás čekají? Rádi se dozvíme váš názor!
Ahoj,právě od té doby(aktualizace) mám problémy se zobrazováním podrobností -kulturní stavby(všechny..samé sloupce bez podrobností,kromě rozměrů stavby budovy...nezobrazuje se mi ,že stavím...ajiné...restarty počítače nepomáhají.Značně se mi tím omezily možnosti hrát.Pomůžete mi?? Jinak asi budu muset hru omezit,nebo skončit...
 

Darkness2613

Guest
Podívej se do sekce Chyby ve hře :). Nicméně doporučuji ustoupit a přejít na jiný prohlížeč. Já přešla na Chrome a tam je vše ok :).

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru