• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.26

Maxa

Znalec fóra
uprava divů....nic ? :(
edit:
odpovim si sam. tato uprava je na bete od aktualizace 1.27. tak snad se dockame
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Pár oprav,so jsem četl dobrých.Ale nic zásadního aktualizace nepřidá,tak doufám,že nic zásadního také nezhorší...
 

Santerr

Veterán
Místo další (dle mě zbytečné) změny ikon zadavačů úkolů bych spíš uvítala opravu těch ikon u motivací, stále se neukazují správně, u některých vůbec...
 

DeletedUser1590

Guest
A takže zdražení vývoje diamantových budov:) Upřimně když si něco koupím očekávám od toho výhodu a přechod na další kapitolu a upgrade budov by měl být už zdarma, to je skoro jak kdybych si koupil hru za plnou cenu pak ji nainstaloval a pak při přechodu na další level to po mě chtělo další prachy, jinak mám smůlu....ne to není skoro to je úplně to samé, že to autorům hry není blbý! Mě by teda bylo.:rolleyes:

Jinak by nebylo úplně od věci, dát do hry možnost získat ten plánek pro vylepšení budovy i jinak než v turnaji, který je jen pro hráče ve společenství, co když nikdo nechce být ve společenství , ale kouzelné budovy si kupovat chce hm? Má smůlu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iefyr

Guest
jakej je prosím tě důvod proč nehrát ve společenství? nezdají se ti pravidla jednoho? no tak jdi k jinýmu :) nechceš se bavit o ničem? no tak se nebav
jako já fakt nvm, proč by někdo měl brát z hlediska game designu ohled na sólíčkáře v MMO hře...
 

DeletedUser1590

Guest
Dobrá tak to řeknu jinak, získaní plánku je v současné době jen týmová záležitost, bylo by fajn kdyby ji mohl jedinec získat sám...nebo snad ne???
 

DeletedUser676

Guest
Super aktualizace, právě mě na obou světech zmizela všechna zrychlení výstavby co jsem měl :(
 

papap

Mistr slova
Také jsem přišel o zrychlení výstavby.přišel jsem teď domů po celém dni a ve zprávách sem měl od třech hráčů výmopomoc stavitelů.Kliknu na barák a kde nic tu nic,takže opět jsme u toho.Další aktualizace o ničem,nejen že nebyla opravena docela výrazná chyba s neukazujícími se ručičkami při výpomocech,ale ještě se objevují chyby další,jakoo sorry,ale musím se smát,jelikož kdyby takto odváděli práci jinde,to by byl všude pěkný bordel.INNU jak se řiká,skvělá práce... :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser990

Guest
tak nalezeno několik chyb: ať klikám, jak klikám, nedostanu se na trh. Musím několikrát načíst hru, abych se tam dostala. A hlavně denní odměna z eventu nemá popis, respektive je tak blbě roztažený, že vidím jen písmenka pod sebou. Co ale dává, to netušíííím.
 

Darkness2613

Guest
Při chybách je třeba asi zvolit jiný prohlížeč, mně v Mozille přestalo chodit více věcí, ale po nahlášení chyb zde na fóru mi byla doporučena změna prohlížeče. V Chrome mi funguje vše bez problémů :).
 

DeletedUser990

Guest
Tak kvůli hře nehodlám stahovat a zprovozňovat další a další prohlížeče. Jeden je až až, používám ho na vše.
 

Darkness2613

Guest
Proč instalovat jiný prohlížeč? Máš jinou platformu než Win?
V případě Win máš automaticky k dispozici Intenet Explorer nebo Edge, je to implementovaná součást software.
 

DeletedUser990

Guest
na IE je stejná chyba, takže ten také nepřipadá v úvahu.
 

Darkness2613

Guest
Takže v Mozille mám chybné zobrazení v dělnické chatrči a nenačítají se mi popisy při stavbe všech budov. Nicméně Chrome, Explorer i Edge mi fungují bez problémů. Máš aktuální Adobe Flash Player? A také mě na tobě trochu mrzí, že jsi tak protivná, když se ti někdo staží pomoci a vůbec, je to hra a je zdarma, proč na to zapomínáte milí spoluhráči, nejde o život :).
 

DeletedUser990

Guest
Nejsem protivná, jen mi tu všichni radí to, co jsem už vyzkoušela, takže rady k ničemu. Optimálně mi na pracovním počítači běží jen mozilla, ostatní prohlížeče jsou buďto uživatelsky hrozné (IE) a nebo z důvodu programů běžících na počítači na pozadí nepoužitelné - zasekávají se. Občas i v mozille se stane, že to hru načte normálně bez těchto chyb, flashplayer se mi aktualizuje automaticky, takže tam problém také není.
A právě z důvodu, že je to hra zdarma, nehodlám zkoumat, který z prohlížečů se mi nebude hádat s ostatními programy a nebude se zasekávat. Navíc i v IE se do hry dostanu tak 1 ze 3 pokusů a taky mi to hru nenačte, jak má. Ale to bude chyba toho IE v kolizi s ostatními programy.
A na domácím pc mi bohužel ty programy běží také, jelikož mnohdy pracuji i z domova. Takže bych spíš přivítala technické řešení v rámci vývoje hry a opravy chyby na mozille.
 

Darkness2613

Guest
Takže takto zněl tvůj dotaz, snad jen věštec by věděl, že jsi již vše vyzkoušela, promiň, ale to nejsem. Opět se potvrdilo přísloví: Žádný dobrý skutek nesmí zůstat nepotrestán :D.

A co se týče opravy v Mozille, věřím, že na tom technici zamakají, aktualizace byla včera, nechtějme zázraky. Když tady zmiňuješ jak pracuješ hodně na počítači, chceš mi snad říci, že update či upgrade jiných software nemají chyby? A pokud ano, že ti je opraví do 24 hodin?

// Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru