• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.17

Maxa

Znalec fóra
Pokud chce inno vydelat, musí přizpůsobit ceny diamantu dané lokalitě. Pak nemam nic proti ceně za rozšíření. ono v poměru za jine komodity ve hře je to asi OK. Vůči našim platům ovšem KO . nemam problém platit za hru, pokud za to ta hra stojí. Zde si tím jist nejsem a 100% nejsem sám. Takže jen koukam do vylohy kdy se ono zboží vyplatí, ale ono je to horší a horší
 

klapa

Mistr slova
absolutní souhlas

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Pomalu začínám propadat skepsi, pokud jsou zklamaní hráči, co innu platí a přestávají hrát, je to děsně blbé.
 

DeletedUser676

Guest
  • Nyní je v technologickém stromu o dost snazší zjistit, zda a kde máte nedokončené výzkumy. Rovněž jsme zjednodušili procházení tohoto menu.

Objevily se tam sice záložky, ale rozhodně z nich není poznat, kde nemám dokončený výzkum. Myslel jsem že budou nějak zašedlé nebo nebudou vidět, ale ať to zkoumám jak chci, nemůžu přijít na to, čím se rozlišují :(
 

DeletedUser2241

Guest
Já jsem nějakou korunu do hry pustil, ale poslední updaty mi naznačily, že majitelům hry na mně a mé ochotě platit za hru nezáleží. Takže již měsíc neviděli ani korunu a po včerejšku už neuvidí, dokud zcela radikálně nepřepracují cenovou strategii. HOWGH.
 

DeletedUser1964

Guest
Bylo by moc hezké, kdyby nás někdo upozornil, že někde vzadu ve výzkumu se objevilo něco nového, co musím ještě vyzkoumat. Nevím jak ostatní, ale já se nevracím a nezjišťuju, jestli náhodou někde nepřibylo něco nového :-(
 

DeletedUser2308

Guest
Ale oni to písali v tom oznámení o aktualizácii.Ja viem,že sa to niekedy nechce čítať,ale asi bi trebalo sem tam.
 

DeletedUser592

Guest
Jo psali přesně kde a co přibude, do našeho spolku to přepisujeme hráčům z fóra také, aby nebyli překvapení, nebo jim něco neuteklo.
 

DeletedUser2308

Guest
Aj my sme o tom už rozmýšlali,ale ja som bol lenivý a tak som to posúval na niekoho,kto proste nestíhal.Takže áno,takto sa to už bude robiť
 

papap

Mistr slova
Pánové,myslím,že tímto jste si to úplně pohnojili.Do teď jste měli podle mého docela dost platících hráčů,i já mezi ně patřím,jelikož jsem si říkal,že rád podpořím výbornou hru a sem tam stovka neni zase tak hrozná,ale teď myslím,že přijdete o hodně hráčů,jelikož kvůli jednomu rozšíření dvě kila,to jste asi spadli z marsu...Tady na to platí: kdo chce víc,nemá nic!Páni vývojáři jste na skvělé cestě jak tu hru totálně odrovnat...
To bych chtěl vidět ty hlavičky,z kterých tyhle nápady lezou...:D:D
Kdybyjste se radši věnovali zlepšování stávajících věcí a funkcí než takovýmto hovadinám.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
jelikož kvůli jednomu rozšíření dvě kila,

Já jsem si před rokem nějaké to rozšíření koupila ovšem když se tam pak ukázala cena 1600 dia (protože se to stupňuje ) tak jsem skončila .
Dnes po aktualizaci chtějí za stejné rozšíření 5300 dia , no to je víc než dvě kila :D.
Nic ve zlém , ale šnek i ostatní budovy co za něco stojí jsou pekelně drahé na to, že se dají zde diamanty získat pouze na forum .
Něco jiného by bylo , kdyby se normálně daly získat jako odměna ve hře , to by si pak člověk přikoupil nějaké a měl by i lepší budovy.
Ono ruku na srdce kdo do takovéhle hry neustále může vkládat peníze, že .
A otázka je zda to za to vůbec stojí, já bych řekla, že po tom všem co se tady děje , tím mám na mysli až přespříliš zdlouhavém přepracovávání bojového systému, věčné problémy ve hře , že ne. A těch návrhů zde co bylo od počátku předáno, zda -li pak se za ten rok nějaký uskutečnil, také ne. Hlavně , že nám slovy moderátorů za vše děkují :D. A to se nerozepisuji o slavném sousedství ,jak hráči zde dlouho čekali...
Prostě je to báječné , jen tak dál :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
co jsme jim provedli, že nám to všem ztěžují a odrazují takhle
 

DeletedUser2308

Guest
U nas je tych 5300 diamantov nejakych 35 eur.Nie som blazon
 

DeletedUser76

Guest
Já si myslím, že chyba je úplně někde jinde a ani bych to nenazvala chybou , teď jsem se dívala na mapu sousedství a hráči co před rokem začínali stejně jako já a jsou stále sousedy jediný dva dosáhli doby lesních elfů. Ostatní buď město zrušili ale jsou tam stále, někteří skončili před trpaslíky , jiní to zabalili s orky. A jiní se táhnou pomalinku :). Prostě odpadávali ze hry ještě než byl vůbec přepracovaný bojový systém. Grafika je vážně pěkná otázka je proč hra hráče netáhne?
S těmi co jsem se bavila , špatné získávání run skrze divy, hráči nemají vůbec zájem podporovat divy, divy nemají až zas takové výhody pro hráče, málo místa,zdlouhavé časy zvelebování budov, odměny stále stejné , neměnící se druhá řada úkolů (tu já mám stejnou od doby trpaslíků) nápaditost ve hře , zbytečné pře klikávání u motivací , nejde přemisťování budov bez volného místa ( zde myslím najet kurzorem myši na budovu a přemístit jí na místo budovy jiné stejné velikosti jako je to u FoE) atd...
Jinak bojový systém co se týče automatu stejný , takže aktualizace 17. nějak mne nechává bez nadšení .
 

DeletedUser683

Guest
"Můžete se stát buď zkušeným a známým obchodníkem,zaměřujícím se na výrobu,nebo veďte vaše vojska k vítězstvím ve 3D animovaných bojích,rozhodnutí je jen na vás." Toť výcuc z Wiki-o čem tato hra je,tak nechápu,proč mě tvůrci neustále nutí zkoumat vojenská vylepšení,nikdy jsem boji moc nedala a teď už nebojuji vůbec.Je to pro mě ztráta času,VB a surovin,které musím pro tuto (pro mě) zbytečnost investovat. Mělo by to být dobrovolné,což vyplývá už z popisu této hry. :confused:o_O
 

DeletedUser467

Guest
Objevily se tam sice záložky, ale rozhodně z nich není poznat, kde nemám dokončený výzkum. Myslel jsem že budou nějak zašedlé nebo nebudou vidět, ale ať to zkoumám jak chci, nemůžu přijít na to, čím se rozlišují :(
Mně to naopak přijde docela povedené. Vždy když na tu ikonku klikneš, přenese tě to na začátek dané kapitoly a nemusíš tak procházet všechno, aby ses k nějaké dostal. Pokud máš v dané kapitole něco nevyzkoumané, přenese tě to k té konkrétní technologii místo na začátek výzkumu. Ono ne všechny technologie musíš zkoumat (i když takových technologií je fakt málo...), takže i kdyby byla ikonka kapitoly, kde ti něco chybí jinak zvýrazněna, mohl bys i tak snadno nový výzkum přehlédnout.
Btw možná by nebylo od věci, kdyby oznámení o updatech pouštěli i do hry...

A těch návrhů zde co bylo od počátku předáno, zda -li pak se za ten rok nějaký uskutečnil, také ne. Hlavně , že nám slovy moderátorů za vše děkují :D. A to se nerozepisuji o slavném sousedství ,jak hráči zde dlouho čekali...
Přesně, takových návrhů, které by hru udělaly daleko příjemnější a zajímavější a nic se sem z toho nedostalo. Hlavně, že vymýšlí blbosti jako třeba teď změna ikonky suroviny "orkové"... :confused:

Jinak nevím, ale přijde mi, že hra je víc a víc náročnější na procesor.. už teď mi funí noťas, když zapnu hru jak blézen. Jaké máte vy zkušenosti?
Taky s tím mám čím dál větší problémy. S každou další aktualizací je to horší a horší. Než se mi načte město spoluhráče, tak to fest trvá, kolikrát motivuji "do prázdna". Nemyslím si, že mám nějaký slabý procesor, na flashovou hru (předpokládám, že ví, kdo flashové hry hraje) by měl bohatě stačit. Bohužel hry zadara bývají velmi často špatně optimalizované, problém bude asi spíše v tomhle...

Platící hráči, kteří stihli nakoupit dostatek rozšíření před zdražením se teď asi budou potutelně usmívat a mnout si ruce spokojeností... :) Budou v obrovské výhodě.
Začíná to být legrace. (čti špatný vtip)
Hahaha, dneska jsem se fakt nasmála. Hlavně, že mluví o jakési férovosti o_O
Dívala jsem se na wiki, kolik teď rozšíření stojí. Jste spadli z višně, ne? Fakt nevím, co tím sledujete.

PS: Ale update informaci ohledně ceny rozšíření za diamanty na WIKI byl téměř okažitý, opravdu jsem zvědav , kdy budou doplněny informace ohledně prémiových obyt. budov a dílen na které čekame pres dva měsíce.
Wiki je fakt hodně pozadu. Čuju, že sami netuší jak to s těmi změnami bude a nechtějí tam dávat něco, co není finální, protože taková vlna nespokojenosti, jaká tady teď je, tu ještě nikdy nebyla. Smutné.
 

DeletedUser292

Guest
Já je chtěl taky za něco pochválit, abych furt nebrblal..ale když jsem si to tady přečet tak teda nevím... :):)

Zkusím trochu:
Zdražení rozšíření se dá pochopit - zjistili, že to je to nejčastější, do čeho hráči investují, tak prostě chtějí vydělat víc. Bohužel nepochopili, že hráči budou do hry dávat peníze hlavně když je bude opravdu bavit. Pak snesou i vyšší cenu, ale ta hra za to musí stát. Bohužel některými kroky ty aktivní spíše odrazují.
Podle mě jsou ty ikonky ve výzkumu fajn - když se vracíš a víš kam, tak jen klikneš a je to - určitě lepší než před tím (nic) :):)
A strašně se mi líbí ta ruka "první možnost výběru" (sice nevím jak dlouho to tu už je) - všiml jsem si toho až ted u vrb a je to super..:):)
A dýňovej event se jim taky náhodou moc povedl.... :):)
 
Nahoru