• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.17

Sindri

Guest
Podaří se nám rozptýlit vaše chmurné myšlenky o úpravách bitevních systému?

A co říkáte na další novinky? Jsou ve své podobě užitečné? Nebo byste je raději viděli v jiném provedení, nebo je dokonce zavrhujete úplně?

Rádi si přečteme vaše postřehy!
 

DeletedUser592

Guest
No já to vidím pozitivně, ale celkové hodnocení změn bojového systému bych si ponechala až po praktickém vyzkoušení.
 

papap

Mistr slova
Já se těšil,že už zde v této aktualizaci bude předělán můj návrh,který byl pak předán a pojednává o zbytečném překlikávání stránek při dávání každé výpomocí ve společenství a asi teda ještě né...
 

DeletedUser2281

Guest
Změny vypadají dobře, snad se tim "utřese" ten rozhozený bojový systém.
 

DeletedUser2097

Guest
Osobně mi verze 1.17 nic neříká, na nic z toho se upřímně nikterak netěším a doufám, že tyto updaty hry brzy poleví a začnou ty, které ze hry dělají skvělou "Budovatelskou" hru.

Strašně rád bych aktualizovanou WIKI, rozšíření funkcí pro společenství (specifická/nová mapa, vylepšené/nové úkoly, lvl systém společenství, odměny a bonusy členům, městečko společenství (s lvlujícími budovami za suroviny na kterém by společnými silami pracovalo celé společenství), noví avataři, max počet členů na 30-40 ideálně aj.) i když to nejde do hry přidat hned, strašně rád bych viděl v patch notesech něco jiného než boj. systém ale to je pouze můj názor(nemám rád boje).

Taky sem zvědav, kdy budou přidány divy lesních eflů jak budou vypadat a co budou mít za bonusy.
 

DeletedUser2097

Guest
  • Maximální počet prémiových rozšíření města, která si lze přikoupit, byl snížen, aby se díky tomu dosáhlo férovějších hodnot.
Snížení z 33 na 23 rozšíření ale nárůst ceny diamantů, doslova jako prase, to už se nikde nepíše, u Inna by se měli opravdu zamyslet, tvl nikdo vám nekoupí rozšíření (23) za 8500 diamantů, kdyz pár dní z5 si člověk mohl pořídit rozšíření 4 za stejnou cenu (nejdraží možnost), vzpamatujte se lidi.

Jaké férovosti máte tedy namysli? aby lidi měli už tak málo místa a v případě, že si to chtějí koupit a investovat nějaký ten peníz, tak vy jim provedete ještě i tohle? STYĎTE SE !!!

Jsem opravdu znechucen. Děkujeme za update 1.17.xx

PS: Ale update informaci ohledně ceny rozšíření za diamanty na WIKI byl téměř okažitý, opravdu jsem zvědav , kdy budou doplněny informace ohledně prémiových obyt. budov a dílen na které čekame pres dva měsíce.
 

DeletedUser1977

Guest
Bohužel každá hra je o penězích i tato .. pokud lidi nekupují bo ne každý chce za hru utrácet, protože si chce hru jen tak užít tím klesají zisky a musí dojít ke zdražení .. onlinovky hraji už nejaky rok ( 6-7 ?? ) a vždy tomu tak bylo .. Pro krásné obrázky to dělat ti lidé nebudou :) a platí to i tady .. jsou všude :D tedy všude potřeba :D
 

DeletedUser2097

Guest
Je mnoho dalších způsobů jak se dá vydělat peníz, mikrotransakce máš na každém rohu, ale tak udělám to snad nějak normálně, toto beru jako podpásovku a další krok jak *** hráče. Tak ať se sníží počet rozšíření ale nechám snad stejnou cenu a né, že si namažu kapsu rovnou 2-3x na mnohem menším nabízeném zboží a ještě to nazvou "fér".
 

DeletedUser2116

Guest
Trošku si pleteš dojmy s pojmy. „Velikost zboží“ je pořád stejná, jen se zmenšil jeho počet. ;) Co se týče ceny, tak ta je, jak píšeš, několikanásobně dražší, ale pořád je na Tobě, jestli to využiješ, tak nechápu, nad čím se rozčiluješ, nikdo Ti to nenutí. ;) A pokud si uvědomíš, že když máš nějaké prémiové rozšíření, tak je to pro Tebe obrovská výhoda oproti těm, co si to nemůžou dovolit, neboť právě rozšíření je nejcennějším herním artiklem v Elvu - díky čemuž je k tomu úměrná i jeho cena. Podle mého to je teď vůči neplatícím hráčům více fér, než původně. ;)
 

DeletedUser592

Guest
Jo je to legrace v úvozovkách, mně nevadí, že byli předtím platící hráči zvýhodňováni, vždyť dělali zisky Innu, mně vadilo to, že se tady stávali boje/ výkupy provincií těžkými pro hráče napřed, tudíž k těm rozšířením, co si mohli koupit, mohli mít ještě rozšíření z provincií. Hlavně nutili i lidi, co by radši střet vybojovali jej vykoupit svým způsobem. Nevím jak to dopadne po aktualizaci 1.17 s bojovým systémem, ale nějak jsem si nevšimla změny ve hře.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslím že fér to svým způsobem je... Kolik lidí tu nadávalo a pořád brečelo, že si lidé, kteří používají diamanty, kupují hromadu rozšíření za peníze a mají tak lehce získané místo. Jak jsou zvýhodněný a kdesi cosi :) Tímto se snížil počet získatelných rozšíření a zvýšila cena. To bude mít za následek (tedy, mělo by) "odradit" hráče od toho, aby si kupovali spoustu místa a bylo to férovější vůči nediamantovým hráčům, kteří si nic koupit nemůžou/nechtějí. Takže ano, za mě tohle fér vlastně je. Jestli to je správný krok vůči platícím hráčům... Nevím, moc asi ne. Ale kdo to místo bude chtít hodně, stejně ho koupí. I když je to teda šílená pálka u těch posledních, to je pravda. Takže jsou dva typy lidí. Ti, kteří brečí a volají po tom, aby hráči, kteří kupují diamanty, byli nějak omezeni (nebo nebyli tolik zvýhodněni) a ti, kteří diamanty kupují a nadávají, že po "vyslyšení" (všimni si uvozovek) nediamantových hráčů, jsou zase znevýhodněný oni :D Oba typy chápu, rozšíření za takový množství diamantů rozhodně nekoupím. Bohužel, tady se pak asi inno nemůže zavděčit všem a vždy, když nějakou stranu zvýhodní/omezí, bude jedna strana šťastná a druhá nešťastná.

Co se týká samotný aktualizace... Pokud nás to vylepšení/upravení vojáků nějak moc nevytrhne a pro nás elfy budou vylepšení psi nepoužitelní, ve směs se nic nemění. Ale tak budou super nový ikonky tříd vojáků, to je přeci báječné :) A moc moc důležité samozřejmě :D Třeba se nám díky tomu bude lépe bojovat...
 

DeletedUser592

Guest
No já nevím, ale mně psi docela pomohli v bojích, jsem za jejich vylepšování, horší je to, že si kvůli nim musíme přistavět cvičiště a fronta výcviku je společná s kasárnama. To je to nejhorší na tom, jak mnozí říkají: dvě budovy a dvě fronty, nebo jedna budova a jedna fronta.
 

Lukula

Velmistr písma
Jo, ta společná fronta je vážně hroznej nesmysl. Tak trochu jsem doufal, že je to dočasné. Jinak co se týče toho rozšíření, sám je nekupuju. To bych si musel najít ještě jednu práci... :) Jen se mi to zdá trochu nelogické. V každé hře jsou rozdíly mezi platícími a neplatícími hráči, ale nikdy jsem nezažil změny cen. ( vyjma výjimečných cen zvyhodněných balíčků)
 

DeletedUser592

Guest
Také koukám, aby to nevedlo k tomu, že bude ještě spousta dalších věcí spoplatněna. Proč zrovna zdražovat platícím rozšíření, spíše bych přidala možnosti jak jej získat bez diamantů. takhle to možná opravdu povede k odlivu hráčů. Nechci být sýček. Snad tohle nehrozí, doufám.
 

georgie59

Guest
mě to už přestává bavit to věčný vkládání nových úkolů do výzkumu běžte s tím do zádele :-(
 

DeletedUser533

Guest
ocenila bych

1. více odemčených polí v boji než 5. Mít proti sobě jednotku, kde je 10 polí no nevím..
2. ocenila bych možnost směrování budov jak potřebuji. někdy vertikálně a horizontálně nebo i obrácení o 360°. Města by tím nebyla moc stejná a hráči by si s tím více vyhráli.
3. takový nápad. Když zbouráte budovu.. tak by mohli zůstat sutiny ne? Z kterých by šlo nějak postavit jinou budovu. A u budov za diamanty.. třeba část vrácení diamantů a nebo tip na tržiště možnost prodeje :) (jsem obchodník a to se nezapře).

bylo by to zajímavější ...

Jinak nevím, ale přijde mi, že hra je víc a víc náročnější na procesor.. už teď mi funí noťas, když zapnu hru jak blézen. Jaké máte vy zkušenosti?
 

DeletedUser180

Guest
Věčně nespokojený prudič a rejpal, tedy Já, se opět vrací aby byl opět nespokojený a prudil.

Nepadlo tady už několikrát že TOHLE nebude bojová hra ale klidná strategie o stavění města ??
Proč tedy 99% updatů, novinek a verzí, neustále dodává jen nové věci k bojům ?

Zrušit (a zdražit) rozšíření měst je jen dalším hřebíček do pomyslné rakve této hry.
Jako pořád hraju, ale už mě několik týdnů napadají takové ty myšlenky na celou hru hodit velkého nevšímáka, protože se stává nehratelnou.
Prostoru je málo a nevěřím že to nikoho neštve (kdo mi tady zase bude psát ty pozitivní komentáře a názory že je to hra, a že prostoru je dost, jen si ho musím udělat, tak mu vzkazuju že jednoduš lže sám sobě) rasy se oběví a hned zase zmizí aniž by po nich něco zůstalo, neustále se mění velikost budov, takže prostoru je ještě méně a když už tady po nějaké rase něco zůstane, tak je to na nic, protože to nevyužijete (třeba dekorace, které už jsou tak velké že na ně není místo)

Už mě vlastně hra jako taková moc nezajímá a přihlašuju se jen proto že si dobře pokecám se skvělíma lidma od nás ze spolku.

Další rasa, další update k bojům, další výzkum (který mi nedává jinou možnost než že je "musím" vyzkoumat jinak se nehnu z místa) další vylepšení, další dobyté provincie (které opět "musím" mít dobyté jinak se nehnu z místa) další nudný pokus o ozvláštnění v podobě akcí, které mě ani moc nebaví.

Jak dlouho to ještě vydržím, to nemám tušení, ale když se dívám kolem sebe na mapu, tak neustále sleduju jak mizí známé jména a oěvují se nové, které po čase také zmizí, musím se zeptat kolik lidí vlastně doopravdy hraje ? Určitě to neude nijak velké číslo.
 

papap

Mistr slova
Grepsis sice ještě nemám v plánu končit tuto hru,ale jinak s tebou ve všem souhlasím.Kromě posledního Eventu,který byl super se hra ubírá takovým směrem jakým by určitě neměla,né hráčům furt něco brát nebo přikazovat jakou cestou musí jít,ale spíše zlepšovat a dělat hráčům hru příjemnější.Ale bohužel,nic nevydrží věčně,všechno půjde do kopru,to platí všude.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru