• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.17

DeletedUser292

Guest
Když rozklikneš vrby (ale třeba i rezidenci), tak vidíš za jak dlouho budeš moct posbírat manu (mince). U té residence je to celkem fuk, ale s tou manou mě to dost pomohlo - nemusím to zkoušet každou půlhodinu ale vím přesně kdy mám sbírat.
 

DeletedUser273

Guest
další výzkum Elfích duchů zaveden do hry už nějaký ten den,týden ,ale informace na wiki o budovách jsem žádné nenašla ????
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hned několikrát je tu zmiňována neaktualizovaná Wiki, za celý Elvenar tým bych se vám tedy tímto chtěl omluvit! Na Wiki jsme rozhodně nezanevřeli, ba naopak, neustále na ní pracujeme, připravujeme totiž mnoho velkých úprav. Prosíme vás proto o trpělivost! :)
 

Eragon92

Znalec fóra
To je hezké ale mě to třeba docela brzdí, mám "nachystané" dvě rozšíření a jelikož nevím jak se změní tvar budov atd. tak nevím jaký čtverec otevřít.

Mohl by mi někdo kdo je už u duchů poradit které 3 čtverce by byly nejefektivnější odemknout? Nevím jestli dokončit čtverec a nebo jít víc do strany, případně dolů....

image.php
 

DeletedUser1829

Guest
Pořád čekám kdy už se zlepší ten bojový systém. Nepřátelské jednotky jsou stále absurdně silné jak ve statistikách tak v počtu. V kombinaci s pozměněnými schopnostmi, slabostmi a odolnostmi vůči určitým typům jednotek se z boje stává úkol pro Napoleona Bonaparta. Jistě stále je tu možnost oblast odkoupit ale nikdo není tak bohatý na to aby skupoval jednotlivé oblasti do nekonečna. Nehledě na to že bez určitého počtu dobytých oblastí je nemožné se posunout ve výzkumu do další éry. Tento herní prvek jsem dodnes nepochopil a osobně mi přijde nesmyslné tímto nutit hráče do boje ve hře která se v první řadě prezentuje jako budovatelská. Kdo chce bojovat, bojovat bude. Kdo nechce ať si najde jiný způsob jak získat potřebné oblasti.
 

DeletedUser592

Guest
No pro ty, co střet vybojovat "museli", když ho nebylo možno vykoupit, měli k dispozici automat, ale ten je teď víceméně ztrátový bez efektivity dle ohlasů hráčů. Ta tady je jedna z much nového systému, tu druhou o síle oddílů a jednotek proti mně stojících v oddíle tady už zmiňovali. Třetí je ta, že to kouzlo hry z dřívějška se pomalu vytrácí.
 
Nahoru