• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.15

Maxa

Znalec fóra
ok. dik. ale asi staci 1-2 a netřeba 4, že ? :)
jinak ja jsem v V. kapitole a orku se mozna ani nedožiju timto stylem
 

Eragon92

Znalec fóra
To ti neporadím... Mě osobně momentálně stačí jedna na max a jednu mám na 9 lvl. Ale to šlo ještě bojovat takže teď už možná jedna stačit nebude
 

DeletedUser2129

Guest
Tak už bojuju. Jde to na houby, protože první zásah dost často rozhoduje. Zvrátit vývoj souboje je v tolika jednotkách skoro nemožné.

Jelikož úpravou velikostí oddílu a obsazením provincií se mi zamezila možnost boje (jsem trochu napřed a momentální souboje k dispozici jsou tak proti dvojnásobku vlastních jednotek (5*240 vs 6*410 apod.), bojuju jen v turnajích. A jde to.

Jsem ale pro zdvojnásobení účinku zbrojnic - povyšovat za 40k nástrojů jen kvůli možnosti cvičit o 1 panáčka víc mi přijde trochu extrém. Když bojuju s 2x tolik jednotkama, chtělo by to možnost cvičit díky zbrojnicím také 2x tolik jednotek, tj. za každý level 2. Prosím, upravte to. Předtím byly 4 zbrojnice akorát na 13 hodin výcviku a jely tak nepřetržitě a dalo se dobře bojovat i v turnajích a tak. Teď jsou s bídou na 6 hodin a jejich produkce proporčně neodpovídá původnímu verbování ;)

Díky. A prosím za odpověď, pokud někdo kompetentní to bude číst ;)
 
Nahoru