• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vaše oblíbené a nenáviděné jednotky

DeletedUser592

Guest
No právě, to se snažím a stejnak mi to nejde, mají je asi proti mě dost silných, zkusím si s tím prohrát ještě, třeba se mi to povede i udělat tak že postoupím o tři střety za de, ne-li více.
 

Deleted User - 42211

Guest
aha...ono se těžko radí :D Boje za elfy mi jdou, za lidi jen určité typy jednotek zvládám... Ono záleží jak co každému sedne :)
 

DeletedUser592

Guest
i tak mi ta rada od tebe nějak pomůže, jsem ráda za každou, takže já ten správný systém najdu :D
 

Deleted User - 42211

Guest
určitě ;) Já mám prakticky všechny provincie vybojované, strategie mi jdou a baví mě to :) I když občas chci provincii hned, abych dostala runu, to pak jdu vykupovat :D
 

DeletedUser494

Guest
Nejméně oblíbená jednotka jakožto nepřátelé jsou u mně dělostřelci - dávají strašné šlupky a prakticky nejde zařídit, aby nevystřelili. Sem tam to jde udělat, je-li vhodný terén, tak kerberové je slušně pocuchají, ale jinak... A když hraju za elfy, tak to vůbec... Než se k nim někdo dostane, je po armádě. Přijdou mi trochu přesílení...

Co se týče jednotek mých... Dlouhou dobu jsem bytostně nesnášel kněze, jako hrozně neužitečnou jednotku. Po vylepšení na třetí úroveň už je to docela snesitelné, akor v turnajích je docela dost používám... Zase téměř vůbec nepoužívám kerbery, protože jsou slabí jak ve výdrži tak ve způsobeném zranění... popravdě doufám, že v další kapitole právě kerbeři (a třeba i kušníci) dostanou taky vylepšení na třetí úroveň...
 

DeletedUser592

Guest
Mi povídej, když dostanu 40 dělostřelců proti mým 42 čarodějkám a 16 duchům v oddílu (jedině čarodějka mi vyřídí dělostřelce, kor takhle silného) kde mi nastoupí celkem 8 oddílů proti těm mým pěti, se divím, že neprojedu pokaždé, kde mají asi tři oddíly sekerníků minimálně, jeden kerberů.
 

GorGlin

Veterán
Jsou jednotky slabší a silnější, samozřejmě ty slabší se likvidují lépe. V každém tipu jednotek mám nějaký oblíbenější než ostatní. Obrněná pěchota, močálová příšera je báječná, golemové jí zvládají odečítat tak rychle, že moc škody nenadělá.
Ale v principu tu není jednotka, na kterou bych neměl účinnou strategii.
I ti delostřelci se dají řešit. Na začátku, kdy byla jediná možnost dohnat je s šermíři to bylo někdy dost smutné, ale ted, kdy mám slušnou šanci, že si vystřelí jen jednou...
Principielně mi vyhovuje elfí armáda, čarodějky jsou pro mě mnohem užitečnější než kněz.
Co je mi nepříjemné je velký rozptyl dmg u golemů, nedá se spolehnout na jejich účinek. Doufal jsem že se to s rostoucím počtem srovná, jeden naloží víc, jiný mín, ale když jich bude 50 výsledek bude tekňák průměr. Ale zjevně hra nepočítá jednotku jako skupinu jedinců.
U protivníků je pro mě problém hlavně když jsou moc namíchaní.
Krystalové provincie to je bomba, jen lehké jednotky. Pošlu proti nim duchy, když je dobrý terén a s podporou čarodějek jsou ztráty minimální někdy i žádné.
Když ale stojím proti armáně namíchaní ze tří typů jednotek na bojišti jich je osm a každá v jedenapůl násobném počtu těch mých, těžko se mi hledá učinná taktika.
 
Nahoru