• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Hexik

Znalec fóra
ty jo to me zase prijde skoda placat takto teleporty jinak taky uz u hexika poklesla zasoba diky receptum za 5k ulomku uz se musim divat jesti tento recept vyrobim a nebo nemam takovou zasobu ulomku abych mela i na jine recepty
 

machitka

Pokročilý žák
Věž je super a rozhodně se vyplatí jezdit ji až nahoru. Jasně, občas jsem trochu nešťastná, když mě souboje stojí moooc zdrojů a za odměnu mi padne PPčko :). I tak to za to ale stojí. A teda úlomků mám dycky tak plus minus abych vydržela do další věže :-D.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Věž je supr dobrý zdroj na dia a teleportační kouzlo se také hodí Na A mi dává hodně zbrojířů což ovšem nemůžu říci o W tam je situace úplně opačná tam dostávám to co zrovna nepotřebuji čili úlomky,ale ty zas nedostávám na A kde musím často rozčarovávat v inv abych vydržel Je fakt, že na A jedu věž celou tak 1 max 2x za měsíc a na W jí jezdím každý týden až nahoru pokud není nějaká hoodně nepříznivá situace
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Opravdu by mne zajímalo, kdy konečně z Věže zmizí ty pro absolutní většinu hráčů naprosto zbytečné artefakty a vrátí se tam třeba Měsiční knihovna nebo něco jiného, využitelného opravdu pro všechny.
Artefakty patří do řemesel, a taky se tam objevují, tak proč jsou i ve Věži? Zde bych očekával odměny, které využije každý k jejich primárnímu účelu, ale artefakty využije jen málokdo (buď má hotovo nebo ho to nezajímá) a pro ostatní (a je to absolutní většina) jde jen o předmět pro rozčarování na úlomky kouzel.
Je to opravdu k pláči, když jen za první patro dostanu 2-3 artefakty Májového stromu nebo něčeho jiného stejně zbytečného.
 

GorGlin

Veterán
Protože hráči co začali, řekněme v poledním roce, je nemají a pro ty, co poskládali druhou devítku, ted byla možnost koupit druhý májový strom
Já sám čekám na některé aretfakty, nebo hráči s budovou, které po eventu neměli DSko a hráčům chybí poslední.
Kdybych měl volit podle sebe, tak tam jsou jiné věci, ale tahle hra není jen pro jednoho hráče.
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
O to přece nejde, je mi jasné, že někdo to potřebuje (i když pro mne to je nepochopitelné, kromě Ohnivého Fénixe jde většinou o zbytečné budovy :)), ale proč z Věže? Ta má být pro všechny a nejen pro někoho, tedy ty odměny. Jak jsem psal - ty artefakty patří do řemesel (stejně tam jsou), kde si je může ten kdo je potřebuje vyrobit.
Koneckonců těch, co o to mají zájem, je proti těm, co zájem nemají, asi absolutní menšina.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

WinterPhoenix

Znalec fóra
@SmolicekPacholicek to je možná pravda, ale na druhou stranu si uvědom, co ty artefakty v řemeslné výrobě stojí. A pokud nejsi ve spolku co dá pravidelně 10truhel aby měl plánek a současně máš ve městě kouzelné budovy a je jedno či dílny nebo obytky. Tak v okamžiku kdy už nějaký schrastíš si hóóódně rozmyslíš za co jej využiješ. Pak zbyde jediná možnost zaplatit výrobu diamantu diamanty.
 

Boobika

Pokročilý žák
tj vsichni maji zpusob je ziskat, "zdarma" v eventu, a ti co nehrali event tak "zdarma" tim, ze se obklopim schopnymi lidimi a plni turnaje, "zdarma" tim ze sporim diamanty z veze akoupi si je, nebo si je proste za penize koupi dia za ne si je koupi.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Začíná mi připadat, že hlavně ve druhém patře Věže, jsou sestavy postavené vyloženě tak aby "trápily" hráče. Třetí je pak většinou odpočinek. I když...
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Ok, proč mi střety ve věži stále ukazují artefakty Útočiště královny víl?
 

Přílohy

  • Věž věčnosti 7.11..png
    Věž věčnosti 7.11..png
    661,6 KB · Zobrazení: 46

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Možnost získání Útočiště královny víl byla nakonec prodloužena z klasických 6 týdnů na 7 týdnů. Nicméně nemusíte se strachovat, v příštím kolem Věže věčnosti už budete moct získat avizované odměny spojené s Triumfem odlivu a přílivu. Omlouváme se za způsobené komplikace!
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Kolik tak běžně padá artefaktů za 6-týdenní cyklus? Já jsem se dostal do stavu, kdy nemám problém projít celou věž, ale když mám 1 artefakt za týden, je to úspěch. Takže dostat cokoli na 10 je prakticky nemožné - a některé budovy jsou pod úrovní 5 vcelku slabé.
 

Boobika

Pokročilý žák
osobni rekord mam asi 4-5 artefaktu :D takze aby se miska vah vyrovnala jini meli utrum a nemeli nic ;) ve skladu mam nekolik 8-ckovych artefaktu ktere mi jsou k prdu protoze k nim nemam druhou zakladnu. + nekolik zdvojenych zakladen a pres vez doplnenych. Takze jde to. A i kdyby to slo 1 artefakt za vez, tak to znamena za 2 mesice mas plnou. urcite nic nemozneho.
 

Lovec Krys

Legenda
@GrizzlyTom Ony jsou většinově slabé i na lv 10. V průměrném počtu artefaktů z věže moc sloužit nemohu, jelikož kolik artefaktů dostanu z věže moc nesleduji (obvykle doufám v pro sebe užitečnější odměnu než je artefakt).
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Nevím, jak je to na vyšších kapitolách. Ve fázi, kde jsem já, jsou často lepší než fabriky na neposílené zboží (a zaberou méně místa). Pokud dávají zlato/zásoby/posílené zboží, tak jsou slabé.
Za předpokladu 1 artefakt/týden a 6-týdenní cyklus by byl průměr úroveň 7 na budovu, ale většinou mám tak jeden za 2 týdny, což je hodně slabé. A v batohu asi 500 urychlovačů, ty padají jako o život.
 

Lovec Krys

Legenda
@GrizzlyTom Ve fázi Lesních Elfů by tě něco jako neposílené manufaktury neměly už ani napadnout. Od toho jsou posílené + obchod. Já na to přišel někdy ve 4.-5. kapitole, když jsem začínal (tak v průběhu 5. kapitoly jsem všechny nebonusové zboural a místo nich přistavěl posílené a obchodoval (evo budovy (ani sety) tehdy ještě nebyly a stejně mi přijde rozumnější mít kupu manufaktur než kupu evo budov).
 
Nahoru