• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

iDavis

Legenda
Na bete sa tento fialový predmet objavil tiež, vtedy bol k nemu dostupný aj nejaký popis a hovorilo to niečo o nejakej výhode pri vyjednávaní. Zrejme to teda bude nejaký nový zberateľský predmet ktorý bude mať efekt na vyjednávanie vo veži.
 

12alfa

Pokročilý žák
V jiném vlákně na fóru se uvažovalo o souvislosti s novou funkcí Archiv věže, tak to asi nebude ono...
 

Lovec Krys

Legenda
@12alfa Ne, to je jiná funkce. S ní souvisí nové tlačítko s + na konci teploměru věže pro přidání uložených bodů, zřejmě viditelných jen zástupcům a veliteli.
 

klapa

Mistr slova
já tam popisek mám...Spektrální kámen - Nabídka přijatá všemi duchy, ale pouze jednou za diplomatický střet ve věží. Zvěsti o uvězněné duši poutají pozornost všech duchů...moudrá z toho ale nejsem :D
 

Hexik

Znalec fóra
dle popisku to vypada ze tim nahradis kteroukoli surovinu v danem stretu a ze tim zaplacnes jedno vyjednavaci pole tak bych to pochopila ale zatim nevim ze by to bylo nekde k ziskani i na bete
videt je to porad jen na mobilu uz jsem se dnes na to taky koukala tam jsou holt napred jako obvykle
 

Hexik

Znalec fóra
je to jiste na bete jiz jsou a uz mi prisla i zde zakladna do vyroby ale kdy to vychazi netusim nepocitam ty veze
 

Hexik

Znalec fóra
jo padlo mi to pred posledni branou

Vcera jsem na to koukala 55% sance bohuzel jsem se nedivala jestli je i v jine truhle ale nejspis jen v te jedne
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
@Matesov
Tvůj příspěvek z perks mě vedl k zamyšlení.
K čemu vlastně věž je?

Když tak vezmu jaké z ní padají odměny:
urychlovače a instanty na zásoby z části sežere věž sama
ulomky kouzel a kouzla pohání moji řeneslnou výrobu
budovy, no, jak která, ale obecně bych to nazval příjemným bonusem
a samozřejmě artefakty, jejichž potřeba se mění hráč od hráče

záměrně jsem vynechal teleporty a diamanty, které si hráč může pojistit vyšplháním až nahoru a mít je jak se říká jisté

já jezdím věž až nahoru a celkově vzato si myslím, že ke mě je štědrá.
Mám v inventáři několik sad knihovny na horší časy, věž mi živý nejen řemeslnou výrobu, ale i vojenskou produkci, protože bez urychlovačů které z ní mám bych nezvládal vyprodukovat dostatek vojáků
A ted navíc mi dává Urinu která mi umožnuje plynulejší průchod rasou

Budovy jsou báječná věc a jestli dostanu i druhou dílnů už mi nebude scházet vůbec nic

Samozřejmě jsou chvíle kdy je ke mě věž skoupá, za sto dní trvání džinů mi nepadl ani jeden.
Halt není každý den posvícení.

Ale celkově vzato, když tady čtu o ohromném přebytku úlomků kouzel, nebo urychlovačů, mám dojem že jsem asi divnej.
Já ho nemám.
Držím si nějaké zásoby, ale nerostou, co dostanu použiju.

Samozřejmě můj osobní názor, postoj a zkušenost, jsem si toho vědom.
Jaký je váš?
 

karhol

Znalec fóra
Já musím jen souhlasit, věž je dobrá a přínosná věc.
Jen úlomků kouzel mám poměrně dost, ale od doby, kdy se začaly objevovat spojovací činidla za 5000 úlomků již nijak závratně jejich počet neroste.
 

Prealiena

Velmistr písma
Tedy já už přebytkem úlomků kouzel netrpím. Ty dva nové recepty za 5000 úlomků zásoby spolehlivě zlikvidují. Už jsem musela omezit kraftění urychlovačů a uchýlila jsem se i k nouzovému rozčarovávání budov v inventáři (dříve pouze v eventových úkolech). Zastaralé postavené eventovky už neprodávám, ale teleportuji zpět do inventáře na rozčarování. A za každých pár úlomků z věže jsem vděčná.
 
Nahoru