• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

DeletedUser4169

Guest
Tak jestli jsou i stejný odměny, tyk to není úplně košér, ale i tak nic složitýho. Taky mám tu těžší a nevidím v tom problém.

Přijde mi že testujou jak to lidi zvládnou, obtížnost.. a na základě toho nám to příště ztíží všem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
@athlan, odměny jsou stejné 500/1/1000/3 - finální (výše kultury) je odvislá od levelu hráče...takže košér to není.... 38 budov x 4 pole je 152 oproti 100 x 4 = 400.
 

flego

Mistr slova
V podstatě těch 38 dílen stačí pro obě verze,akorát ta těžší by trvala tři dny :) něco jako ty 2,5 měsíce v práci :)
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
@BiggJOEcz, si děláš legraci?????? já mám sadu nástrojů za 35 (cíl 3503) to znamená postavit 100 dílen?? ty jen 38?

...je to tak. viz. screen:

http://imgWorld.cz/Jmmtuj7Dr4.JPG
Jmmtuj7Dr4.JPG
 

HanyzkaS

Pokročilý žák
Nevím, které město myslíš tím "druhým", každopádně snazší varianta by měla být ta, která požaduje více medailí (trochu paradoxně) :)
Tím druhým jsem myslela právě město s vyšším počtem medailí. Neměla jsem ještě čas to propočítávat, ale všimla jsem si velkého rozdílu v počtu získaných medailí u "košíku jídla". Vypadá to, že asi budeš mít pravdu :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Po dosažení všech medailí a obdržení té "Rozvážové knihovny" nabídka výzvy zůstane dál na obrazovce i když už se nic dalšího nezískává.
Bylo by logičtější, aby zmizela.
 

DeletedUser3281

Guest
Já se připravil se 105 dílnami, dostal jsem 4,3K verzi, takže byla většina k ničemu, ale nějak mi to nevadí.
Slečna by ale měla tu 3,5K verzi dost na těsno, tu 4,3K zvládá za dva dny cca. Má malé město a tak málo místa. Tzn lepší by to bylo nechat asi na té 4,3K ano, pro nás větší na konci, co máme 400-600 políček volno je to celkem simple, ale jako zase kvůli nám to dělat těžké většině je zbytečné.
 

DeletedUser5695

Guest
Takze at se nekdo pochlubi, kdo to hraje na bete.
Cil je bud 3500 nebo 4000 podle kapitoly?
Cil je rozvazkova knihovna 1xVB/24hod na 100 dni?
Prubezne odmeny tam jsou? A jake? (nebo jen ty spojovaci cinidla?)
Jak se přiděluje lehčí a těžší verze? Jsem v VII a mám věrzi těžší.

@iDavis Znevýhodňování velkých hráčů je oblíbená zábava vývojářů elvenaru. Já už mám takové 2-3 rozšíření téměř pernamentně volné zejména právě na eventy apod. Moje dílny už stojí a jsou připraveny.
Jsem znevýhodněný malý hráč :), kouzelné dílny to neznevýhodňují, stejně potřebuješ místo na malé dílničky, které jsou ti v běžné hře k ničemu,

Tak suma sumárum se tato Výzva dá s přehledem zvládnout s přípravou za 5.vteřin :)
Celkový počet medailí mám 4.350, což je s mini-rezervou 38 dílen s výrobou na 1.den ( 38 x 115 = 4.370)
Takže pro ty, co mají k dispozici volných 152.políček + cesty, se tato Výzva dá nazvat Nevýzva
Kdybys měl těžší verzi, nezmohla by ses ani na spojovadla, dosáhl bys 1330 medailí, tedy na první 3 ceny. \abys mohl zadávat jen 24hod výrobu, musel bys mít více než 92 dílen.

@athlan, odměny jsou stejné 500/1/1000/3 - finální (výše kultury) je odvislá od levelu hráče...takže košér to není.... 38 budov x 4 pole je 152 oproti 100 x 4 = 400.
Nesouvisí s levlem hráče.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Arweene Počkej na další kapitoly a rychlejší růst cen výkupu v turnaji oproti růstu výroby surovin.


Tak nejeďte jen 24h výroby a máte to. Si to nastavte na 3h/9h a vybírejte to spolu se surovinami z manufaktur.
 

Angedev

Velmistr písma
@ElfMaGorr : Na betě to hlásili jako chybu a bylo jim řečeno, že je to tak schválně. Ale také bych byla radši, kdyby to zmizelo... Třeba si to ještě rozmyslí a časem se dočkáme :)

@Arweene : Je to random, aspoň podle toho, co jsem zvládla vysledovat :)
 

DeletedUser5695

Guest
ANo, taky jsem to tak poté vysledovala :).

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
Ja mel 3500 a s neco pres 50 dilen to byly 2 dny. 24hod jsem nezadaval, daval jsem 1h - 9h.
Je to o tom v jake fazi jses = kolik mas mista. Na druhou stranu ta knihovna neni vec, co by clovek musel mit za kazdou cenu. Staci se dostat k 3. odmene.
Jo a odmen mohlo byt vic - nemam z ceho kraftit - cinidla si vyrobim, ale s ulomky je bida. A 15% do portalu, to musim mit, ber kde ber ;-)
 

iDavis

Legenda
No tak pri druhej výzve ma už šťastie na tú ľahšiu variantu opustilo, rovnako ako voľné miesto, ktoré som ešte pri prvej mal pripravené na elementálov. Celkovo bude teda táto výzva pre mňa o dosť náročnejšia, ale skúsim to, remeselnícky materiál sa bude hodiť.
 

ElfNostradamus

Veterán
Nevím jaký je systém ,,losování,, ale mám opětovně tu těžší verzi...možná pro nás ,,zkušenější,, již automaticky...?! :)
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám 3500 a navíc již mám připravené dílny na úkolovou řadu, takže bych to mohl mít hotové celkem bez problémů.
 

DeletedUser4169

Guest
Má mám pořád to samé, cíl 3503, měl sem to na betě i na cz, nyní podruhé.. že existuje i nějaká jiná verze budou fámy :cool:
 

DeletedUser3281

Guest
já minule byl nachystaný na těžší a dostal lehčí, teď na lehčí a dostal těžší... nojo tak co už :D
 

Angedev

Velmistr písma
V tomto kole jsem ještě nepotkala nikoho s tou jednodušší verzí... Možná tentokrát spustili jen tu těžší?
 

redking123

Pokročilý žák
Mam 3503 a nejspis koncim u 1051. Cinidla si muzu vyrobit a knihovny mam 2 a neni to barak, ktery bych musel mit za kazdou cenu ;)
 

DeletedUser2455

Guest
Co je ta těšší ?? 3503 medajlí?
A taky sem Vám makají dílny na 300%?
 
Nahoru