• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

Angedev

Velmistr písma
Z oznámení z ES fóra:
El primer desafío que os queremos presentar es "El Desafío del Artesano". Estará disponible desde el 10 a las 12:00 hasta el 13 de enero a las 11:59.
Španělsky sice neumím, ale myslím, že čísla jsou celkem jasná. Tak nevím, kde se stala chyba, časové pásmo mají stejné...
 

iDavis

Legenda
Vyzerá to tak, že sa to spúšťa postupne po serveroch. Niektoré zahraničné servery už výzvu majú.

EDIT: Už to beží. :)
 

DeletedUser3281

Guest
Tak bylo to fajn, můžeme další :cool:

2019-01-10_130513.jpg
 

DeletedUser4169

Guest
U mě zatím nic, jsem na druhým světě, winy.. něco :)

// tak huš to naskočílo.. vozejk za 3503 medaílí
 

Saux

Znalec fóra
Rozumím tomu správně, že od každého (nápoje, nástroje, atd.) mám vyrobit po 1 ks?
 

ElfNostradamus

Veterán
.. na ten třetí ,,pytlík,, by měl za 3 dny dojet asi každý, kdo běžně používá dílny a nějaké to kouzlo...což se asi základ

+ je to fajn zpestření děkuji za něj! :)
 
Naposledy upraveno:

HanyzkaS

Pokročilý žák
Mám dotaz, zda se někde nestala chyba: mám dvě města obě ve Winyandoru a v obou hraji Půlčíky, v jednom městě po mně chce Výzva na odměny: 175, 525, 1051, 1926 a 3503 medailí. V druhém městě chce Výzva na odměny: 215, 650, 1300, 2400 a 4350 medailí. Podotýkám, že jsem i ve výzkumu v obou městech téměř stejně. Nějak tomu nerozumím.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Tak suma sumárum se tato Výzva dá s přehledem zvládnout s přípravou za 5.vteřin :)
Celkový počet medailí mám 4.350, což je s mini-rezervou 38 dílen s výrobou na 1.den ( 38 x 115 = 4.370)
Takže pro ty, co mají k dispozici volných 152.políček + cesty, se tato Výzva dá nazvat Nevýzva
 

DeletedUser3281

Guest
Výzva to sice není, ale popravdě ty ceny nejsou zase nějak super, 100VB za to, že mi bude něco zabírat místa 100 dní, je bída a ten zbytek, není nějak "zásadní" tzn jako pro mě těch 10s co mi to trvale přijde celkem OK :D Beru to jako dar a celkem mě to potěšilo, za týden mě víte co dobrodružství, takže to ve výsledku bude srovnaný na nulu :D
 

BiggJOEcz

Mistr slova
jj..takový dárek od tvůrců to je :) Ani tak o ty ceny mě spíš šlo o nějakou "zábavu" když se plahočím na konci výzkumu, takže takové ty
Free-Gifts potěší, ale víš jak... No a třeba ta Rozvážková knihovna přece místo navíc prakticky zabírat nemusí, když ji vhodně umístíš (třeba na konec cesty k manufakturám..atd) Prostě VB-bonus, ten se hodí vždy.
 

Angedev

Velmistr písma
Nevím, které město myslíš tím "druhým", každopádně snazší varianta by měla být ta, která požaduje více medailí (trochu paradoxně) :)
 

iDavis

Legenda
Už aj u mňa je hotovo, úlomky kouzel potešili najviac, keďže ešte nemám akadémiu na 5. lvl, tak som zatiaľ nerozčaroval žiadne budovy, teda úlomkov je stále nedostatok..
 

flego

Mistr slova
No já se původně chtěl taky trochu zabavit,jsem na začátku nové kapitoly,ale akorát jsem vyzvedl výrobu a mám knihovnu,druhá zase příště, až jich bude aspon 5,tak to bude dávat smysl.V poslednim eventu Kouzlo zimy jsem se snažil o set na manu a měl docela smůlu na stromy,tak mi bylo lito,že jsem nedosáhl ani na komplet toho hlavního setu(knížky),ale tady toto je fakt gratis :)
 

Silversnake

Mistr slova
@BiggJOEcz, si děláš legraci?????? já mám sadu nástrojů za 35 (cíl 3503) to znamená postavit 100 dílen?? ty jen 38? to jako já musím chodit do práce 2,5 měsíce abych si vydělal stejnou výplatu jako ty za měsíc?? kdo tohle zase programoval.... dělat diference mezi hráči není košér....no comment

Opraven nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru