• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser76

Guest
Indiáni neznají čas
rok 2018 si vzal ďas
hej stará podej mi tu dobře
uleželou whisky
jedu rozmnožit naše zisky
s kolty nízko u pasu
setkáme se v El Pasu
na hranicích v Texasu

REWARD DESPERADO
CHIEF WOODY 69 & Desperado
($ 50.000.00)

DEAD OR ALIVE













 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4918

Guest
Krásná parta desperátů... a zrovna dvanáct, jako měsíců v roce;) Každý kousek parádní, jako sada ještě víc.
 

DeletedUser6092

Guest
Tak tady je ten dort co jsme udelala na halloween. Doufam, že se bude líbít vam všem.
 

Přílohy

  • 44963704_2201665690090950_7315798364291858432_n.jpg
    44963704_2201665690090950_7315798364291858432_n.jpg
    97,2 KB · Zobrazení: 102

DeletedUser6202

Guest
Nikdy jsem nechápal 2 věci.
PRVNÍ : jak někdo dokáže nakreslit něco takového.
DRUHÁ : jak může učitel napařit někomu za čtyři když to neumí.

Nemám na kreslení podobných věcí "talent" a je pro mě problém nakreslit třeba obyčejnou mísu z banánem ( a to je jednoduchý tvar )
Vždy jsem obdivoval lidi co umí nakreslit obličej jen tak od ruky a na pouliční umělce keří to dokážou za pár minut bych dokázal hledět klidně i několik hodin.
Navštívil jsem několik muzeí, výstav a galerií, abych pochopil že umění vůbec nerozumím a abych se na podobné akce už nikdy nevydával.
Nerozumím slavným obrazům a nikdy jsem se nestyděl říct že je to šmíra která si nezaslouží vyset ani na záchodech na nádraží.

František Kupka
Je mi líto ale nerozumím tomu co obrazy vyjadřují. Dát za po(b)litý ubrus 39 000 000 korun mi přijde šílené.
Je to hnusná patlanina která nemá žádnou emoci. Nic nevyjadřuje, je to jen barevná chaotická mazanina 4 letého dítěte, za kterou by dostal pár facek, kdyby ji napatlal na stůl.

39 000 000 Kč


1 980 000 Eur


2 550 000 Liber

************************************
U mé osoby si učitelé všimly že jsem dobrý v technické oblasti - technické výkresy, matematika, ruční práce.
V mém rodném městě ( Finsko - Hameenlinna ) by si učitel nikdy nedovolil peskovat dítě za to že neumí nakreslit hrušku, nebo strom.
Pár učitelů si tedy všimlo že mám určité nadání v oblasti která není sice o umění ale je užitečná a tak mě vedly daným směrem.
Dnes jsem člověk honosící se titulem ing. a dělám práci kterou miluju. Vyrábím věci, které někdo potřebuje.

*************************************
Až vyřeším problém z tím že nevlastním mobil z foťákem a ani kopírku či tiskárnu, nebo foťák samotný, zkusím sem umístit moji tvorbu.
Není nijak oslnivá ale baví mě a to si myslím je podstatné.

Flavici : je to moc hezké.

Susannah777: Doporučuji výstavu Františka Kupky, která je teď ve Valdštejnské jízdárně v Praze. Je tam vystavena celá jeho tvorba,chronologicky a je zajímavé, jak se jeho obrazy vyvíjely - od karikatur a naprosto perfektních kreseb přes impresionistické malby až ke hře barev a abstrakci. A najednou jsem lépe pochopila, co ty malby vyjadřují a vrátila jsem se domů nadšená ...

Pridávam jednu z mojich starších prác- štúdiu rúk na A4 výkrese. Dosť som vtedy ľutovala, že som zvolila tak malý formát, pretože mi neposkytoval dostatok miesta na vybláznenie. No a doteraz mám problém so zachytením palca :D
Krásná kresba!

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6390

Guest
Možná by tímto způsobem šlo dostat mládež neprodleně do škol. Můj nápad to není ... a při nějakém vylepšení, věřím tomu, že by to šlo.
 

Přílohy

  • děti1.jpg
    děti1.jpg
    129,6 KB · Zobrazení: 111
  • děti2.jpg
    děti2.jpg
    243,9 KB · Zobrazení: 102
  • děti3.jpg
    děti3.jpg
    154,5 KB · Zobrazení: 112
  • děti4.jpg
    děti4.jpg
    146,1 KB · Zobrazení: 112

luterina

Veterán
@Frely děkuji, tak to je nádherný dárek, moc, je to opravdu Kočka. :eek::D;)

Holky, můj muž na vás říkal "Ty jo, ty jsou dobrý!" a já s ním souhlasím! Mě vaše výtvory náramně baví! Za lepší náladu vám @nataly111 a @Frely děkuji! :D;) Těším se na další, doufám, že budou. :)
(edit)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru