• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit ukol

DeletedUser1529

Guest
zdravím vřelá komunito mám vehře chybu a nvm co s ní mám dělat. Dostal jsem za ukol vyřídit střet mramorem a střet prknem ale i když už jsem udělal střet prknem které se mi započítalo tak totoéž jsem udělal i s mramorem ale i přez to že jsem to udělal už asi 5x minimálně což mě stálo hodně mramoru tak se mi střet mramorem stále nezapočítal a tudíž semi tento ukol nemůže splnit což mě mrzí a osobně ho nechci odmítat jenom protože je to chyba ve hře. díky za vyřízení.
P.S. pokavad jenom dělám něco špatně napište mi at se poučím díky :)
 

DeletedUser1529

Guest
to by jsem rád :) ale moc se tu nevyznám a nemohu to najít mohu poprosit o odkaz a nebo o přesunutí? děkuji
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Odkaz najdeš i ve hře, pod tlačítkem podpora, pak na tomto odkazu, nebo na pravé straně (hlavní strana fóra) najdeš widget s různými odkazy. A tady najdeš NÁVOD.
 

DeletedUser467

Guest
Počkej, proč tě to stálo hodně mramoru? Tam nejde o to, aby jsi vyjednal něco tak, že za to zaplatíš mramorem, ale máš vyřešit nějaký střet v mramorové provincii, ne? To děláš?
 
Nahoru