• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Typ upozornění, se značkou spěchá

DeletedUser2718

Guest
Vylepšení tržiště:

Přidat typ upozornění


- když hráč ze společenství vytvoří nabídku, kterou by rád směnil co nejdříve, zobrazilo by se to v upozornění

důvod:

- někdy není čas/nálada psát do chatu. Určitě někteří z vás znají..Přišli jste si honem poklikat do města a ono najednou úkol, kde potřebujete rychlý obchod..nebo někteří prostě nejsou jenom pisálci a chat nepoužívají.

- tímto, by se hráč chatu vyhnul a upozornění by naskočilo ve spolku mezi jiným upozorněním.

provedení:

- v záložce nabídka zboží by stačilo přidat kolonku "s upozorněním" která by se před vytvořením nabídky zaškrtla (třeba vedle počtu potřebného zboží)

- nebo by mohla mít podobu rolovacího menu se šipkou, jako je u výběru zboží, aby to nekazilo stávající vzhled trhu

☺ zaškrtávací kolonka, jen v případě nutnosti. to znamená, že když chceš dát milion nabídek stejného druhu, tak to nezaškrtneš, protože se jedná spíše o výměnný obchod né jako urgentní případ.
- našlo by se uplatnění, hlavně například při plnění eventu, kdy je hodně úkolů o shromaždi / kup. Tím pádem, je to akutní. Mimochodem, kdo z nás není zvědav, na další úkol, že...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2016

Guest
Souhlasím. A mohlo by se to spojit s nápadem od "regular96" - záložky v upozornění. Krásně by to vyřešilo problém s možností přehlcení upozornění.
 

Eragon92

Znalec fóra
Podle mě zbytečné... Když potřebuješ nutně surky máš chat, snad všichni zde umíme číst a psát ne? A nezabere to o nic víc času
 

Iefyr

Guest
některý lidi střílet je prostě málo
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/vylepšení-obchodu-trhu.2243/
ono minule ti bylo jasně x lidma řečeno, že je to duplicita, že fakt není normální sem dávat takový témata, který tady už jsou... a né, ty to sem hodíš znovu¨

akorát ti blahopřeji, že ten důvod není tak pitomej, jako minule... už jsme to pro změnu svedli na to, že není čas/nálada na to napsat do chatu, že mám nabídky na trhu, který potřebuju směnit... "mrkněte se na trh, nabízím prkna, sháním mramor" hrozně člověka vytrhne... hlavně že na to klikat ve hře čas má, hlavně že vypisovat na messengeru taky člověk čas má... ale napsat pár slov na chat, to už né
 

DeletedUser2718

Guest
To, že to je duplikát jsem domluvila já s organizátorem fóra, abych to sem mohla dát znovu a tamten návrh se dal do archívu, protože ty zbylé návrhy byly už předány. Ukaž mi kde jinde, je ještě tento návrh nebo podobný návrh krom toho co jsem založila i předtím já?

A to, že já mám důvod pro tento návrh, jsem dost vysvětlila, jestli ho nemáš ty a zdá se ti to blbost neznamená, že se nebude líbit i ostatním. Takže díky za tvé vyjádření. Ale já si stojím za tím svým.

Podle mě zbytečné... Když potřebuješ nutně surky máš chat, snad všichni zde umíme číst a psát ne? A nezabere to o nic víc času

Jasně všichni umí číst a psát, ale né každý prostě ten chat využívá.. V našem spolku například jen sotva pár lidí.
A jak už jsem jednou řekla...

kopíruju z minulé debaty..

Něco teda k tomu prvnímu bodu.
Ano, možná ty důvody jsou pro někoho nepochopitelné, tak tedy.. Někdy není nálada psát do chatu a prosit, jestli někdo nabídku nevezme, vypisovat, není třeba tolik času..třeba můj případ, když mám na klíně svého 6 měsíčního syna.. Pro někoho nepochopitelné, ale je zajímavé, že pro někoho třeba dost časté. Beru to jako vylepšení těch, kteří nejsou pisálci a jen prostě chtějí hrát. Nevím proč by takový člověk neexistoval?

//Sloučen triplepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Příjde mi to zbytečné z toho důvodu, že nabídky v rámci společenství z principu upřednostníš. Osobně by mi stačilo upozornění o nabídce v záložce tak, jak to navrhovala @regular96 . Svůj účel by to splnilo více než dostatečně.
 

DeletedUser2718

Guest
NO jasně, jde o upozornění, že dáváš nabídku na trh ve spolku s možností zaškrtnout "upozornit". Jen jsem jí rozdělila jako "akutní" a "vyměnný obchod" kdy by se nezobrazovalo v upozornění milion stejných typů. Pak by to okénko v upozornění mohlo být zaspamováno.
 

papap

Mistr slova
Ono kdyby jste si dělali od všech surovin zásoby,tak pak nepotřebujete něco honem rychle.
 

DeletedUser467

Guest
Tak jsou tu i úkoly (v eventech), kde máš získat nějaké zboží, pak je fajn, když ti to někdo hned vezme a nemusíš se na tom zdržovat. Nicméně i tak je to naprostá zbytečnost. Jednou hraji s lidmi ve spolku, tak by mně nemělo dělat problém si s nimi vykomunikovat výměnu, pokud něco zrovna nutně potřebuji.
 

DeletedUser2016

Guest
Většina z vás asi ještě nenarazila na nekomunikativní členy. Neznám jejich důvody, ale i takoví lidé jsou. Oni hrajou, dobře motivujou ale prostě nekomunikují. Nabízí se tu hned protiargument: mohou to alespoň číst. Ale to já nemohu vědět jestli to čtou a zboží mi vymění.
Tudíž tato možnost by mohla pokrýt i tyto lidi.

papap: ne všichni mají našušněno hodně od všeho, třeba lidi co mají menší města. nebo též turnaj dokáže velice rychle snížit množství zásob
Thespia: ano, k těm eventovým by se to též hodilo, v zimním bylo hodně úkolů na výměnu zboží
 

Eragon92

Znalec fóra
Pokud máte hráče který hraje motivuje ale neobchoduje tak to zas takový supr hráč ve spolku není podle mého.

A já jako protiargument můžu říct že pokud nekomunikuje/nečte chat nebude používat nebo brát ohled na toto upozornění...
 

Iefyr

Guest
@Kleofash prosím, prosím, smutně koukám! jak se dá motivovat dobře a jak špatně?! já si celou dobu myslel, že buď motivuju, nebo ne, ale ono se na tom očividně dá něco dělat dobře a něco špatně? fakt není pěkný, když se vám díky nějakýmu zjištění bortí v tak pěknou sobotu svět...

jasně si definujte, jestli chcete mít ve společenství lidi, o kterých nevíte, a s jakým úsilím byste nacházeli někoho, kdo by vám s přehledem splňoval to, co nynější sestava + něco navíc, a problém je co? a problém je vyřešen

měli byste si být přece jisti, jestli dotyčnýho zajímají aspoň ty důležitý věci, protože chápu, že ne každej má chuť komunikovat na nějakým chatu společenství o ničem :) a vzhledem ke složení herní komunity bych se nedivil, že to na tom chatu může kolikrát vypadat jak pokec tlupy seniorek v cukrárně nad kafíčkem a haldou kremrolí, že ano

za další, víc jak 25 vás být nemůže - nechceš tu doufám nikomu tvrdit, že se navzájem neznáte? že navzájem nemáte přehled o tom, kdo co vyrábí, kdo kdy tu bývá? na co to budu psát hromadným komunikačním prostředkem, když můžu jít cíleně za jednou osobou, u které na základě předchozích zkušeností (obchodů) vím, zda mi je materiál schopna dodat a kdy tu je? na co riskovat, že si požádám třeba o svitky, ale za pár vteřin mi to někdo zaspamuje otázkou o nejideálnější barvě ponožek?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Iefyr když motivuješ dobře,tak dáš hráči co si žádá.A když motivuješ špatně,tak furt klikáš na něco uplně jinýho než co si hráč přeje.ono když motivuješ špatně,tak je to jako kdybys nemotivoval,jelikož tomu hráči je to k ničemu.Aspoň tak bych to já řekl.A takových umělců je plný elvenar.
 

Iefyr

Guest
vím, že tyhle telata existujou, ale jejich existenci popírám, protože mě nic nemotivuje k tomu motivovat jinak, než dle přání motivovanýho... :D
 
Nahoru