• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Tržiště a dělníci

nataly111

Velmistr písma
Verze hry- v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20)
Prohlížeč - FIREFOX 52.0.2
Verze Flash Playeru: 25.0.0.127
Rozlišení obrazovky: 1920x1080
Herní svět: Arendyll,
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!)

Klikat na ikonu tržiště nejde, neotevře se mi. Mám po zkouškách vyzkoušeno, že když si tržiště najdu ve městě tak pak se tam dostanu. (alespoň tak)
Když kliknu na dělnickou chatrč, říká mi to že dělníci nepracují, přestože pracují.(přiložím obrázek)
pokud kliknu na ikonu budov, vše tam je roz písmenkované.
 

Přílohy

  • dělníci.jpg
    dělníci.jpg
    133,3 KB · Zobrazení: 60
  • budovy.jpg
    budovy.jpg
    254,6 KB · Zobrazení: 60

Darkness2613

Guest
Verze hry- v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20)
Prohlížeč - FIREFOX 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru: 25.0.0.127
Rozlišení obrazovky: 1920x1080 (nejde mi to ani na notebooku, momentálně ho nemám k dispozici pro uvedení specifikace obrazovky)
Herní svět: Winyandor
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!)

Když kliknu na dělnickou chatrč, ve které zrovna pracují 4 dělnící (předtím pracovalo 5 a byla stejná chyba), objeví se zobrazení, že nepracuje nikdo (viz obrázek níže).
Pokud chci stavět budovu, tak se mi ukáže velký černý obdélník a ve něm je rozesetý text pod sebou a nevidím žádné údaje. Scan není možno provést, neboť je to v prokliku na na budovu při držení myši. Možná to nějak jde, ale nevím jak :). Platí pro všechny budovy z výběru budov. Pokud odkliknu a budovu dám na plochu, stavba se normálně zahájí.
V mém případě tržiště v pořádku.


Pracují 4 dělníci:

upload_2017-3-31_11-10-8.png
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Doporučuji zkusit jiný prohlížeč. S kolegy jsme situaci testovali na více prohlížečích a stejný problém se zatím objevil jen ve Firefoxu. Opera, Google Chrome, IE (ME) - zde se nám uvedený problém nepodařilo vyvolat.
 

Darkness2613

Guest
Zkusila jsem Chrome, tam to skutečně funguje bez problémů. Děkuji za pomoc a radu :).
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jelikož se zde řeší vícero problémů, vyjádřím se ke každému jen krátce.

Problém s tržištěm je rozebírán zde. Dále rozpísmenkované popisy budov jsou řešeny zde. A co se týká nepracujících dělníků, tak tuto chybu stále ověřujeme. Vše zatím napovídá tomu, že se tento problém zobrazuje hráčům, kteří mají v jednu chvíli hru otevřenou ve více prohlížečích. Smím se tedy prosím zeptat, zda tuto naši domněnku může někdo potvrdit?

Nakonec prosím, abyste pro každou chybu zakládali nové téma (případně přispívali již do těch existujících), zbytečně nám tu pak vzniká nepořádek.
;)
 

Deleted User - 497834

Guest
Hlásím se. Stejný problém jsem měla s prohlížečem firefox - s operou tento problém zmizel (a i nefunkční ikona tržiště a občas se mi i rozsypal text)
 

Darkness2613

Guest
Jelikož se zde řeší vícero problémů, vyjádřím se ke každému jen krátce.

Problém s tržištěm je rozebírán zde. Dále rozpísmenkované popisy budov jsou řešeny zde. A co se týká nepracujících dělníků, tak tuto chybu stále ověřujeme. Vše zatím napovídá tomu, že se tento problém zobrazuje hráčům, kteří mají v jednu chvíli hru otevřenou ve více prohlížečích. Smím se tedy prosím zeptat, zda tuto naši domněnku může někdo potvrdit?

Nakonec prosím, abyste pro každou chybu zakládali nové téma (případně přispívali již do těch existujících), zbytečně nám tu pak vzniká nepořádek.
;)
Nepracující dělníci: Neměla jsem hru otevřenou ve více prohlížečích, používám výhradně Mozzilu, tam je ta mnou nahlášená chyba stále. Ostatní prohlíče, které jsem poté na radu zkusila, jsou bez problémů. Nyní jedu přes Chrome :).
 
Nahoru