• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit problém vstoupit na tržiště

DeletedUser990

Guest
Zdravím vás,
od posledního update mám problém dostat se na tržiště. Při jednom načtení hry to jde normálně, při dalším načtení hry můžu klikat jak chci a nikam se nedostanu. Pomůže hru znovu načíst. (S1, vymazání paměti apod. jsem zkoušela v práci, nepomohlo to.)
 

DeletedUser2097

Guest
Přidávám se k chybě ale upřesnil bych to, nefunguje ikona dole v menu , která by měla otevírat Tržnici. Kliknutím na budovu ve městě ale tato nabídka normálně funguje, takže bych to viděl jenom jako nefunkční link v kódu. Maličkost a jistě se brzy opraví. Bonzovat se nemá ale hlasit se to musí :D
 

DeletedUser990

Guest
Dobře, zkusím to:
Verze hry: kdo ví, už se v těch update neorientuju, ale je to po tom posledním.
Prohlížeč a jeho verze: IE 11.0.9600.18617, mozilla 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru:aktuální, automatická aktualizace.
Operační systém:W xp, W7 64b, W8,W10 - prostě ze všech počítačů, co se kdy napojuju
Rozlišení obrazovky: irelevantní, pokaždé je to jiné.
Herní svět: 1

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5 : 5, pokud 5 je maximum, protože to nefunguje

Název úkolu: žádný

Současný stav: nefunkční vstup na tržiště

Očekávaný stav: Ráda bych se tam dostala

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Spustím hru
2.kliknu na ikonku tržiště - nic se nestane.
3.restartuju hru, znovu se nic nestane
4. restartuju hru a když mám štěstí, chvilku to funguje.


Ovšem nevím, jestli vám tohle pomůže, protože blíže problém specifikovat nemůžu. Hraju z desítky počítačů, každý má jiné nastavení a systém, shodný je jen problém a verze hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
V odkazu, který jsem poslal v příspěvku výše je přímo návod, jak všechny potřebné informace zjistíte. Nicméně bych doporučil zkusit jiný prohlížeč (Google Chrome, Operu).

B. Prohlížeč a jeho verze:
1. Firefox

V pravém horním rohu vybereme položku, která nám otevře nabídku. V ní klikneme na ikonu otazníku. Zobrazí se nám nápověda prohlížeče, přičemž nás zajímá úplně poslední kolonka, tj. O aplikaci Firefox.
2h2m4r9.jpg

Poté vyskočí informační okno, ze kterého už jen zkopírujeme verzi našeho prohlížeče.

15mkxv7.jpg

C. Verze Flash Playeru:
Opět klikněte pravým tlačítkem myši libovolně ve hře a vyberte na položku v posledním řádku.

a4opzs.jpg

Následně se vám otevře stránka Adobe Flash Player. Odtud prosím zkopírujte číslo, které máte zobrazeno v kolonce You have version XXXXXX installed.

zn0g46.jpg
D. Operační systém:
Jednoduchým stisknutím dvou tlačítek Windows+Pause na klávesnici zjistíte svůj operační systém, respektive získáte celkem dost informací o vašem PC. Tato funkce by měla být podporována všemi verzemi Windows.
Ob2oSj7.png
 

DeletedUser990

Guest
chrome vyzkoušen, opera vyzkoušena - vše již včera, když jsem se chtěla dostat na trh. Opera ani hru nenačte a jelikož ji běžně nikde nepoužívám, tak jen kvůli hře ji zprovozňovat nebudu. chrome by šel, ale ten se mi zase zasekává, protože se hádá s programy běžícími na pozadí počítače.
Ale mohu říct, že po posledním načtení hry (cca 0,5 hodiny zpět) funguje zatím vše, jak má - včetně roztažených textů.

edit: tak po dalším načtení bohužel zase nic nefunguje. Ani tržiště, ani popisy kultury a denní odměny (jsou nesmyslně roztaženy směrem dolů)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí nás to, bohužel ač jsme ověřování této chyby zasvětili mnoho hodin, nepodařilo se nám ji reprodukovat. Proto pokud se s touto chybou setkáte, budeme rádi, když vyplníte hlášení o chybě a vložíte ho sem. Čím více dat se nám o chybě podaří shromáždit, tím větší šance je, že ji opravíme. Děkujeme!
 
Nahoru