• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Top spoločenstvá

DeletedUser76

Guest
Gratuluji regular a držím palečky ať Vaše společenství stále vzkvétá a zapíše se do dějin nesmrtelného společenství ve hře Elvenar :).
 

Deleted User - 42211

Guest
Děkuji Vám moc :) I mně se čtou vaše příspěvky moc dobře :) Je příjemné vidět, že se má práce ocenila, děkuji ještě jednou :)
 

DeletedUser469

Guest
30.3 2016
1.JPG
 

DeletedUser34

Guest
Tyrion
1. miesto
2 002 755 bodov
Najlepší spolok CZ servera
4,5.2016
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Deleted User - 42211

Guest
Opět jsme postoupili dále :) Jsem na toto společenství pyšná! A můžou za to členové v něm, kteří neodchází jinam, i když mají nabídky, ale zůstávají, protože se tu máme všichni moc rádi :)
rVvy2.jpg
 

DeletedUser1148

Guest
Tak mé společenství poskočilo a jsem na náš spolek velice hrdá a pyšná.Skvěle nám to klape a konečně po dlouhé a únavné práci se mi podařilo spolu se zástupci sestavit skvělou sestavu :
http://i.imgur.com/pN1dleV.jpg
snad se mi to podařilo dobře vložit ,aby mi zase někdo nenapsal ,že mám obrázek veliký nebo nějaký ;)
 

DeletedUser1218

Guest
Ahoj všem vespolek, naše společenství není velké, 10 členů, místo 226...není to kdo ví co, ale lepší než být poslední :)
 

DeletedUser1148

Guest
tak náš spolek Elfí království a spol. je nyní na místě 27...krásné.Ani nějak nemusím motivovat členy ,sami se snaží a v poklidu si hrajeme :)
 

DeletedUser1148

Guest
Tak koukám ,že můj příspěvek byl poslední a pak už nic. Přitom postupy a úspěchy těch ,kteří se snaží a jejich práce, snaha a úsilí je odměněno ,je dobré někde uveřejnit a pochlubit se a to je právě zde. :):):):):):):):):):):)

No ale já už jsem o svůj spolek přišla. Kvůli dlouhodobým, vážnějším zdravotním problémům jsem delší dobu nehrála. Spolek Elfí království a spol. , které jsem vypiplala ( samozřejmě ne sama ) , v kterém platila určitá pravidla a hlavně jsme byli parta fajn lidiček ,kteří to chtěli někam dotáhnout a hra nás moc bavila , vedla v zastoupení zanet.eli a Ginerva. No vrátila jsem se a stačila jedna výtka jednomu hráči a sesypali se všichni se na mně jak vosy na bonbon na co si hraju , proč se po něm vozím apd., jestli je to nějaké dokazování si něčeho atd. , samozřejmě ve vedení zmíněných hráček . Jinak aktivita ve spolku nula,účast v turnajích žalostná a komunikace na chatu mi připadala jako v klubu důchodců.A co jsem stihla zaregistrovat , tak většina hráčů ,kteří byli super a dost dobří , byla pryč. Takže spolek ,který jsem dostala na umístění v první 20 , kolem 17-18 místa ,tak už není můj.S nostalgií vzpomínám, jak jsme ho zakládali ,jak jsme sháněli členy ,jak jsme se posouvali výše a výše ,jak byla sranda, třeba dlouho do noci atd. atd. atd. Stálo to spoustu práce a nakonec někdo ,kdo bez nějaké námahy chtěl mít dobrý spolek ,tak využil mé opravdu dost obtížné situace. Odešla jsem dobrovolně a i ráda. S tímto nechci mít nic společného.Co z toho spolku je ,to je něco strašného. Naštěstí jsem oslovila velitele společenství TEAM. No jsem opravdu moc ráda ,že jsem to udělala. Dík členům, přístupu ke hře , soutěživosti a dobré náladě ,fear play hraní a skvělé domluvě na čemkoliv , lepší náhradu jsem si nemohla přát. Jsem moc ráda ,že jsem v tomto spolku a díky všem a hlavně veliteli mně nejen začala znovu hra strašně bavit ,ale budu se snažit co to půjde abych v tomto spolku byla dobrým členem. Máme stejný pohled na hru ,stejný přístup , a hlavně všici jsme pohodáři. Tak už mně přestalo bolet ,že mně dostaly ty dvě ze spolku ,který byl moje srdcovka a jedu od znova dál v super společenství. TEAM je fakt skvělý , lepší spolek jsem si nemohla vybrat. Díky moc ,že jste mně mezi sebe vzali v pohodě.;) Stále mám zdravotní problémy a ne malé , ale když se soustředím na hru ,tak na ně zapomínám a méně se bojím toho ,co se bohužel pomalu blíží. Moc děkuji veliteli Mirael Archer
 
Nahoru