• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Top spoločenstvá

DeletedUser34

Guest
TYRION
1.miesto
649 171 bodov 28.9.
707 012 bodov 5.10.
769 722 bodov 12.10

39_4_3[1].gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
TYRION
1.miesto
649 171 bodov 28.9.
707 012 bodov 5.10.
769 722 bodov 12.10
811 029 --- 17.10
895 146 --- 26.10
 

Přílohy

  • topka.jpg
    topka.jpg
    38,8 KB · Zobrazení: 116
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Trošičku jsme povyrostli, ale ačkoliv nejsme v žebříčku na prvních místech, myslím, že mé společenství patří mezi TOP. Proč? Protože se nás sešla parta skvělých lidí, kteří si umí vzájemně vypomoct, když je třeba a rádi si spolu v chatu poklábosíme a zasmějem se a to si myslím je důležitější, než postup žebříčkem směrem vzhůru ;) Jsem na své společenství pyšná! :)

4uv1fk.jpg
 

DeletedUser1047

Guest
BARAKUDA

Spolocenstvo, ktore hlada normalnych a rozumnych ludi. Tych, ktori neprisli do farieb tohto sveta konecne "dokazat" ze su uzasni, len si to nikto nevsimol.
Sme spolocenstvo priatelov a ludi, ktori nekritizuju, neohovaraju a nesnazia sa byt lepsi ako my sami.

Pretoze ti lepsi ako my, su predsa nasi priatelia :)
 

Deleted User - 42211

Guest
15. února 2016, došlo k přeorganizování společenství, odešlo pár aktivních hráčů, ale nabrali se noví z úplných začátků, kteří se snaží :)
UWOp3.jpg
 

Deleted User - 42211

Guest
Musím se opět pochlubit. Mé úžasné společenství se pomalu, ale jistě, začínalo rozpadat. Mnoho hráčů přestalo hrát a stále těch aktivních ubývalo. Když se jedna z nejaktivnějších hráček přesunula do jiného společenství, začalo jít do tuhého a měla jsem chut společenství rozpustit. ALE! Stalo se něco úžasného. Našla jsem nováčky, kteří hru začínali a které to začalo pořádně bavit. Nabírala jsem, co to jen šlo a společenství mi zase začalo šlapat. A pak přišla ta nejlepší věc. Prozkoumáním provincie jsem se dostala k hráčce, která mi napsala a naše společenství jsme spojili :) Takže jsme se stali aktivními a jsem na nás všechny moc hrdá! :)
cR5tp.jpg
 
Nahoru