• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

Ludi

Veterán
Výroba po 3 elementech + 37% Čmelák, zatím spokojenost. Tahle kapitola má výhodu, že město nemám tak přeházené jako v 17. kapitole, takže ani tolik nevadí, když budu hrát o něco pomaleji. Víc věcí teleportovat nechci, abych si nesnížila výrobu unuria. Výroba osadníků je na pohled moc hezká, takže dobrý. Už i ten kupec celkem běhá. Jen to přehazování semínek a unuria mi nevyhovuje, ale zvykám si ;).
 

Anthalas

Znalec fóra
máte opravdu potvrzené že portál se čmelákem vyrábí dva odznaky ? popřípadě portál lvl 4 ? Pár lidí mě psalo že to není pravda.
 

Anthalas

Znalec fóra
aha , takže podle všeho portál lvl 2 + čmelák na vysokém levelu žádný odznak nepřidává , takže pochybuju že s portálem lvl 3-4 se to změní .
 

Ludi

Veterán
@GorGlin v konečném důsledku toho i v bráně vyrobíme působením Čmeláka víc, protože máme víc zdrojů k výrobě. Brána vyrábí celkem svižně, takže i tady má Čmelák vliv, i když nepřímo.
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
Já na chvíli přerušil produkci odznaků a vyrobil si malé elementaly abych mohl zvedat huby jak mi bude chodit surovina.
Tuhle kapitolu podřizují hodně pašerákům.
Produkce je nestabilní, plánovat se nedá, takže chci být připraven a stavět když to půjde.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin - taky jsem pozastavila výrobu odznaků a jedu elementy. Prostě je jedno, co "vyčekám" dřív.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
po dvou sériích center mi nezbylo moc potřebného zboží tak to bude asi na střídačku. Záleží ted na kupcích. To T2 taky není zanedbatelný :)
 

GorGlin

Veterán
To si držím vysoko, takže živouci T2 mě netrápí. Teď už ani urina.
Teď stojím jen na palmách.
Všeho ostatního je dost.
Teď potřebuju ještě asi 130k na dokončení prvního vylepšování a pak dalších skoro 300k na dokončení.
Nepředstavitelné množství při tak omezeném zdroji.
 

Ch u c k y

Pozorovatel
Opět nevyvážený trh snad horší než z houbičkami v minulé kapitole,tam jsem mohl aspoň nabídnout více zboží i s prodělkem.
 
daň za rychlost, víc bych v tom nehledal. Já jak jedu o něco pozadu (brzo konečně doklepu ambasády - cca 700VB do konce), tak můžu potvrdit, že jde jen o problém hráčů, kteří s novou kapitolou jsou ve velkém počtu ve stejné fázi výzkumu. Tomu se předejít asi nedá
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - tak jasně. Nepříjemné je, že ti kupci nás silně omezují v množství, které můžeme dát na trh. Ale oproti prvním dnům po spuštění kapitoly, už kupec běhá o něco líp. A to vyrábím hořící bloky, kterých je všude přebytek. Určitě je tahle kapitola příjemnější, než ta minulá.
 
Nahoru