• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

Schoenfeld

Znalec fóra

Marian24

Děkuji za pochvalu, ale bez "krysích" a dalších rad bych ještě čučel někde v Čarodracích.
Jinak konec zahálky. Rozkošná šutrová Nessie. Začínám vyrábět osvícené minerály. Už tu je zase ta správná jízda.

Marian24

Mimo zábavu je na této úrovni spíše Turnaj a Věž. Žádná podpora v předchozích kapitolách je docela slušně odrazující.
Jsem počítačový kašpar, takže znovu jet (alespoň částečně) 15 min na jedné z obrazovek mi nevadí. U těch, kdo tuhle možnost nemají, souhlasím s Marianem.

Nuda.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Vyrobil jsem první odznak. Už mi jich zbývá vyrobit "jenom" 3389. Kdybych už teď vyráběl na plný plyn ve čtyřech soupravách po 8 šaržích v bráně denně, tak to dělá 85 dní. To je pěkný vopruz. Na Marianovo doporučení si nechám urychlovače na konec, takže to zkrátím asi o cca 1,5 měsíce. I tak to bude asi pěkná soda. Ale 2 hodiny jsou proti minulé čtvrthodině v podstatě v poho. Od čeho je budík v mobilu, že?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No a jsem u šesti náměstí. Prostě jsem se zařekl, že ty zatracené úkoly projedu jako pendolino Českem. (I když mě napadá, že to asi není ten nejlepší příměr.)
Nechám vyřádit dílny a faktury na začátku ploutvičkové události, odhákuju náměstí (chybí 3), dodělám čtvrtou soupravu center, a pak teprve nastane vážení zase ta správná jízda.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Portál č. 4 bych měl, ale pokrok se táhne jako smrad z výfuku. Centra 4x4 1.-2. úrovně nedodávají ovšem dost matroše a jejich vylepšování jde tak 1-2 denně.
Kdo tohle návrhově zmotal, tak věděl, jak pořádně zkomplikovat hru. Žádné prvoplánové "hurá na to", ale pečlivě plánovaný postup.
 

Marian24

Znalec fóra
Koukam na Tve mesto maš to pekne rozjete . Chci se Te optat, nemaš nadbytek many ? Možna kdyby si uklidil do inventare neco z tech manovek a budov na orky človeče tak to odehraš i s 5 až 6 źivlamy od každeho .Ale nemaš kam spechat ,nepotešim Te , hram aktualne posledni kapitolu a tam neexistuje predpoved za jak dlouho se da projit .Jestli nebudeš mit zvyšenu vyrobu horicich bloku a aerosoli (čo ja nemam) tak budeš plne zavisli jenom na kupcech ,čo je muj pripad a povim Ti, že to je desne unavny . Nijak to neovplivniš nejde to ...hrač je tu 100 zavisli na smenovani .Pritem mam vyrobeno po 250 000 osviceneho z T1 i T2 vyhonku a prachu , ale stojim a stojim na kupcech ...Šilene.A to už mam i nasbirane 72 temnych hmot ktere se ziskavaj stavenim a vylepšenim bilych veži na temne a jejich prodavanim .Tehle 72 temnych hmot budeš potrebovat na portal level 4 . Ale nijak se neda pomoct v postupu kapitolou jedine mit 15 kupcu co nejde :D:D:D:D:
 

Schoenfeld

Znalec fóra

Marian24

Angedev

Nad manovkami jsem taky chvilku přemýšlel, ale kupodivu zatím jsou tak na hraně pohodovosti - neobtěžují. Asi je to kvůli tomu, že mám pořád co vylepšovat.
To jako nemám 2 h a 1 h vymlátit do mrtě, a naopak si je sakra šetřit?
A co takhle zase vyhodit pár paneláků? A hodit pátou lajnu center. Musím to propočítat.
Systém skřetů stratégů mám pro to, abych měl dost obyč skřetů pro jiné účely. V celém průběhu herní kampaně se mi to osvědčilo.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Angedev - To by bylo teda časovaču :D:D:D:D:D ne tolik časovaču zdaleka nemam a jedu na 5 kupcu

Schoenfeld - otazka , kolik Ti hodej skřeti strat. za jeden den ze všech domku ? A kolik bych Ti je to hodilo z dvou oken vyroby z Cvičišťa ? a jakej čas ?
Kdysi sem tyhle domky taky mnel asi sem to jel s 12 tima ,ale pak je dal pryč, až dohraju posledni kapitolu ,nastavam si nove nahrane z akademky z posledni kapitoly, až bude misto v meste a ukončenej Elvenar.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Konečně jedu do plných 4x4x3.
Omezený jsem zcela jasně tím, že bych musel postavit pátou řadu. Ale to se nevyplatí, protože než bych je vylepšil, sebralo by mi to zdroje pro závěrečnou produkci.
Takhle mám jasno, že to nedodělám dříve než za 35 dní. I kdybych se zbláznil.
Taky dobře.
Prostě pojedu dvouhodinovou pohodu (vzhledem ke čtvrthodinovému děsu v předcházející kapitole) a na noc osmihodinový blok elementů.
Stačák, šmytec, poho.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Po jistých propočtech jsem v mírném zoufalství došel k tomu, že kapitolu zvládnu v intervalu 33,78 až 60,1 dní s přihlédnutím ke zprůměrovaným denním výkonům.
A vyrovnat se s tím můžu pouze cimrmanovským způsobem.
Jsem docela zvědav, jak to nakonec vyjde.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
21. srpna, mi píše můj kalkulátor, bych mohl mít šmytec. Kdo ví...

Poslední propočty hovoří o konci v intervalu 16. - 22. srpna v závislosti na mé chuti dodržovat čtyřhodinový interval sklizně center, což se ovšem vážně tříská s tříhodinovou sklizní z faktur. Potřeboval bych asi zavést sytém "Dr. Jekyll a pan Hyde".
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Takže, vážení přátelé,
svou misi splním 20. 8. někdy v odpoledních hodinách, což považuji za svůj malý úspěch, bať jednadvacátý srpen je pro mě trvale černý.
Ještě na začátku měsíce to na něj ukazovalo, takže jsem párkrát porušil spánkový režim, abych se mu vyhnul.
Zatím se daří. Jenom vydržať.
Pamatuju si totiž tank před naší zahradou. S bílým pruhem. S hvězdou, kterou nás učili milovat.
Svinky jsou stejné, i kdyby eóny uběhly.
Právě proto jednadvcátého ne!
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Danber7777 pokud máš centra 4x4, tak to můžeš do měsíce stihnout.
Chybí mi 103 odznaků a do zítřka večera to ve zrychleném časováckém režimu v pohodě dám.
Už mě to vůbec nebaví. Je to pořád dokolečka: mentálové - medaile - odznaky.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak a je to v háji.
Skrzevá honičku za odznaky jsem si nevšimnul, že vylepšování dvou faktur na hedvábí (potažmo na létající prach) přeskočilo do fáze velkopapkání semen, a tím pádem mi zlikvidovalo jejich velkou zásobu. A teď jen zírám.
Odznaky mám u konce a na svatyni za 120 K semen jich mám jenom něco kolem 15 K. Dodělání tím pádem nejdříve zítra.
Takže se tomu zatracenému datu nevyhnu.
............................................................................................................................... (Pěkně šťavnatá nadávka.)
 
Nahoru