• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

Boobika

Pokročilý žák
S timhle proste musi pomoct cech, musi v nem byt lidi co maji kapacity vyrabet a smenovat mezi sebou. jen to proste nejde "darem" s nerovnym pomerem, ale zakladni surovinu jako takovou si clovek musi vyrobit sam. Na truhu prednostne vybiram poptavky z cechu a kdyz vidim ze schani neco extra, tak klidne smenim svoji surovinu, za to co potrebuji a pak to smenim jim. tohle samozrejmne neplatilo na zacatku kapitoly, tam proste clovek jede a bere co akutbne potrebuje :)
Co se tyka cihel tak na zacatku kapitoly po tom byla poptavkana taky kolem 60 stranek :D ale to mam obecne podezreni ze lidi s konkretnima surovinama jsou ve hre nejdal a pak se timhle sami vyblokuji :D

Jak zivouci tak osvicene vyrabim v podsate porad i kdyz uz takrka nepotrebuju. vyzkum trva tak dlouho ze tech par dni pred dokoncenim se stihne s klidem natezit. A hlavne proto, abych si udrzoval nejake sklady jak surovin na vymenu v cechu, tak seminek/uranu na vylepseni budov.
 

prchlik

Znalec fóra
Trh s těmito surovinami je na cz2 zhroucený. Když jsem tuto kapitolu začal, tak šla směna v pohodě. Dá se říct, že na vše byl nějaký kšeft. Nyní všichni chtějí hořící bloky a nikdo to nebere. Já dělám výhonky učení a v cechu jsme dva v této kapitole. Bohužel můj cechař dělá to samé a potřebuje to samé. Takže čekám 6 hodin než mohu nahodit znovu. Tohle je fakt na palici a ne na hraní.

Naprosto mě to zastavilo v posunu v kapitole.
 

Marian24

Znalec fóra
Ja mam obrovske štesti , že od nas máme velitela , ktory ma zvýšenu na hořici bloky a je už v poslednej kapitole.
Som sa teda dosť hodne posunul po jeho smenovani s výstavbou osadníkoch, inak som na tom bol teda hodne mizerne.
Ten trh na hořici bloky je na Arendylle uplne ale uplne mrtvy .

Pozeral som , čo potrebuju osadnici na vylepšenie na level 2 a čuduj sa svete ZASAAAA BLOOKY cca 20 000 na 2 level :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
U nás jsme na konci výzkumu tři, bohužel dva máme identické bonusy.
Začátky jsou tedy závislé na situaci ve světě.
Naštěstí je v tomhle počtu větsi aktivita na trhu a při vzájemné spolupráci je šance z trhu dostat aspoň to málo co tam je.
V poslední kapitole mi pomohlo že znam hráče který byl ve vývoji zamnou a měl přesně ten chybějící bonus a na trhu mi pomohl.
Za pár měsíců nás čeká T9, už teď jsem z toho celý nakřivo.
 

Angedev

Velmistr písma
U nás je platina pořád nedostatkové zboží :D Sice už to není až tak katastrofické, ale pořád se shání nejhůř... Každopádně výhoda kupce je v tom, že je možné použít urychlovače, takže člověk není čistě jenom závislý na ostatních :)
 

GorGlin

Veterán
Stačí kouknout na trh a hned vidíš čeho je nedostatek
Držím si zásobu 500-600 k, až postavím div na podporu tak to trochu stoupne
Uvidíme kolik to bude v poměru k požadavkům.
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj ,

Chci se optat .... Jedu z požehnani takže namesti uvitani vubec nestavim. A ma otazka je .
Když takhle jedu je zbytečne vylepšovat živli na 3 uroven a branu na max ?
Ostava mi poslednych 9 vyzkumu a moc se mi do toho vylepšovani teda nechce .
Mam živli na 2 druhem levlu z každeho po 4 kusy a branu na 3 levlu
Jakej mate nazor co ste si tou kapitolou prošli ? Diky za info
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Obecně co pozoruji, tak ta poslední hrstka výzkumů bývá nejnáročnější, každý posun trvá dvakrát i více tak dlouho, jako předchozí sloupce. Takže, pokud mám možnost, vždy vylepšuji, alespoň ten portál.
 

voyager-1

Velmistr písma
t. duch je dost zdlouhavá kapitola a musíš vědět sám jestli ji chceš hrát půl roku nebo ne. Neznám nikoho kdo by živly nenavýšil, zahrát se to dá samozřejmě i bez toho.
 

Marian24

Znalec fóra
No ,hraje se mi dobře tahle kapitola ,hraju ji od ledna a mam pred sebou jak sem psal poslednich 9 vyzkumu .
Pro mne neporovnatelne s Obchodnikama z Unuru tych sem hral strašne dlouho .
Ta ma otazka smerovala spiš na to ,že brana a jeji vylepšeni zvyšuje počet vyrobenych obyvatel v namesti uvitani a te ja nestavim .Jedu z požehnani .Jestli to tak skutečne je , tak tohle predse nema vubec vliv na to jestli budu hrat tu kapitolu pul roku nebo ne .
Proto ma otazka jestli vylepšeni brany na full level neni zbytečne ? Brana pořad jestli se nepletu vyrabi jenom po jednom odznaku.
Neni sem si jist jestli full level brany nema zas neaky vliv na vyzkum nebo neco jinyho ješte , proto se ptam .A živli mam navyšene na 2 levly a po štyrech živlech z každeho.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Ten Týmoduch mi jaksi výchází podezřele pohodový oproti Unurům. Nebo se pletu a je tu zase nějaká minela?
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Největší brzdou je portál - jeho vylepšení nezvyšuje jeho produkci, pouze zkracuje čas.
Takže na lv4 trvá produkce 5 odznaků 2 hodiny - pak už se stačí jenom kouknout, kolik odznaků technologie ke konci stojí.
A pokud nehodláš používat 2h urychlovače po stovkách/tisících, tak tě bude brzdit právě toto bez ohledu na to, kolik osadnických výroben si ve městě postavíš.
 

Marian24

Znalec fóra
Jo Tymovej duch je pohoda oproti Obchodnikom z Unuru , ze začatku kapitoly kym postaviš živli a vylepšiš , bude to chcieť Unurium na vyrobu osviceneho zboži z ktoreho budeš stavat živly, až si je postaviš a vylepšiš na full (mal som od každeho 4 živly) pak ti na vyrobu unuria postači Goblin a tržište som mal pak prepnute celu kapitolu na semena.Mne sa hral Tymovy duch hodne dobre a graficky sa mi ta kapitola aj hodne pačila.Jak si psal v Obchodnikoch si vyberal osadnikov čo 15 minut tak si myslim že z 2 hodinovou produkciou portalu v Tymovom Duchu nebudeš mať žadny problem.A odpoveď na Tvoju otazku , ne v Tymovom duchu neni žadna minela ....Mnej se a myslim že do 4 mesiacov to daš mozna dřiv .(doporučujem aspoň 4 živly z každeho ) Posledne 3 stlpce vyzkumu použi urychlovače na portalovu vyrobu.Tie posledne vyzkumy su vopruz množstvom odznakov.. Jo a ešte jedna vec nestaval som namestia , celu kapitolu som šel z požehnani zbytečne pro toho stavať namestia ,kto neplni ukoly a ja ich neplnim su len prekažkou pri prechadzani tych poslednych kapitol.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 Já jsem na cz1 (a na betě) na konci výzkumu, takže s týmovým duchem mám zkušenosti z první ruky více než jednou.
To, že já se můžu logovat co 2 hodiny (teda kromě noci, kdy spím) nic nemění na tom, že by bylo mnohem rozumnější zvýšit s úrovní portálu produkci, namísto zkracování času, ani na tom, že právě portál je největší brzda překonatelná pouze častým logováním a/nebo urychlovači (ne každý může nebo chce používat urychlovače právě na toto).
Počkej na poslední výzkumy Pomsty vyhnanců, to je ještě větší(delší) lahůdka (i s velkým množstvím líhní se to dost táhne).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dvouhodinový klik je oproti patnáctiminutovému nehorázný luxus. takže to nebudu hrotit. 4 měsíce jsou pro mne stačák. Když to bude dřív, taky dobře.
 

voyager-1

Velmistr písma
Týmový duch byla kapitola kterou jsem hrál nejdéle ze všech kapitol. 3 měsíce a měl jsem po pěti výroben. Lodě jsem dal o tři týdny rychleji.
 

Marian24

Znalec fóra
Ono každy hrač hraje inak ....Keď poviem že Tymovy duch je pohoda nemusi platit pre každeho ,všetko je individualne , je to hra .Ja dal Tymoveho Ducha za 4 mesiace a mal som tam pauzu asi 2 tyždne .
Vidiš z Obchodnikoch z Unuru som bol važne zufali a ty mi trvali okolo 6 mesiacov ( poniektori z Vas to tu zmastili za 3 mesiace ) a to keby mi neporadil Lovec Krys tu na fore tak bych tam bol ješte dele.

S tym štylom ako hraje Schoenfeld si myslim , že si na Tymovom Duchu zmlsne ako s malinou a moj odhad je, že to da pod 4 mesiace .
Pači sa mi jeho agresivny štyl hry a rychlosť.

Lovec Krys - Jo už skumam lihne ....:D:D:D:D rozhodne to bude drina aktualne posledna kapitola a pod 4 mesiace to nedam ako Tymoveho Ducha brzdi ma hrozne Unurium:D:D:D:D zatím teda iba unurium, myslim, že ešte neake dalši brzdy pridou,19 lihni do mesta dam len zatim neviem ,ako to bude s vyrobou , či je uživim atd ešte jen delam vyzkum lihni
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Když jsem končil obchodníky, tak jsem měl nataženého budíka a klikal šmelinu po 15ti minutách.
Ale jak sjet rychleji ducha?
asi by to šlo narvat hromadou urychlovačů nebo diamantů.
 

Marian24

Znalec fóra
Tak časovačov padlo hodne a vela ludi nema normalny pravidelny spanok smenuje denni, poobedni, nočni v praci .
Počas nočnych nebol duvod sa neprihlasovať , ani počas dennich a poobednich:D:D:D
Dia nepadli žadne... večši opruz je teda sa tam prihlasovať čo 15 minut :D:D:D to už ja považujem za otroctvo hry a ne zabavu , to je mimo mne a zabavy a i proto jeden z mojich duvodu odporu ku kapitole Obchodnici z Unuru včetne grafiky a inych veci ......
 
Naposledy upraveno:
Nahoru