• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Stavební mód

DeletedUser450

Guest
Poke

Osobně si tedy myslím, že hra se pro mně stane nezajímavou spíš tím, že zjistím, že prostě nemám šanci nic udělat, přesto že to nutně potřebuji. Ne naopak, ale jsem jenom hloupý hráč a ne chytrý vývojář, takže, co já vím, že?
Souhlasím s tím, že nikdo ani nepotřebuje naráz přestavovat celé město, ale jen určitou sekci.
 

DeletedUser2129

Guest
Souhlasím s návrhem, znám to třeba ze StarWars Commander. Od určité velikosti základny to byla výborná funkce - člověk mohl v tom módu přesouvat budovy "na sklad" a než stavební mód ukončil, tak je zase musel mít všechny zpátky na hrací ploše. A bylo to super i pro výměnu pozic třeba šesti budov - člověk jednu vyhodil do skladu, zbylé přesunul na nová místa a tu jednu vrátil. Job done.

Je fakt, že reorganizace města v Elvenaru je možná skoro jen při stavbě nových rozšíření, protože kulturní budovy zaplní i ty menší kousky a přesouvat byť obyčejný háj šeptajících stromů (4x3 polí) prostě občas není kam. Funkce by pomohla, hlasuji pro. :)
 

DeletedUser450

Guest
Občas vždycky není kam. Rozšíření jsou velmi drahá a je to proto, aby z nás vymáčkli skutečné peníze, tudíž nepočítám s tím, že by nám někdo chtěl něco ulehčovat.
 

Zharthuru

Mistr slova
Skladiště budov jak jsem si nějak navykl psát by byla dobrá pomoc pro nováčky , je vidět že Anděl neztrácí kontakt s realitou . Osobně jsem si nechávám pár políček jako rezervu , ale skladiště by bylo prima taky . Nechci však aby to bylo možno dělat když nejsem online . Elvenar je stavěcí hra a proto by zde stavění mělo být pro hlupáky .
 

DeletedUser1949

Guest
jojo klasickej editor , to znam z nekolika her, tady to opravdu chybí. Any človek mohl prestavet mestecko musi nejdriv prodat vsechny cesty a dost slozite to preskladavat, jednoznacne souhlasim s navrhem, ted sem zavital na forum jen kvuli tomu dat navrh sam, nastesti to nekoho uz napadlo a uz to muze byt v behu ;)
 

DeletedUser573

Guest
Ahoj mám takový nápad ale nevím jestli to patří zrovna sem.Byla by dobrá kovárna nebo zbrojíř nebo jak budovu nazvat.Jelikož máme všichni dostatek relikvijí stálo by podle mne za úvahu zda za ně nezlepšovat jednotky.
 

Sindri

Guest
Ne, sem to opravdu nepatří. Založ si své vlastní téma a tam nápad rozepiš. :)
 

DeletedUser2016

Guest
Určitě podporuji tento nápad, jen je možná zbytečné zrušit celé město. Bohatě by stačila možnost přesunout pár budov do jakéhosi inventáře a potom už to jde snadno přemístit.
 

DeletedUser450

Guest
Ahoj mám takový nápad ale nevím jestli to patří zrovna sem.Byla by dobrá kovárna nebo zbrojíř nebo jak budovu nazvat.Jelikož máme všichni dostatek relikvijí stálo by podle mne za úvahu zda za ně nezlepšovat jednotky.
Ty asi nestavíš divy a nepoužíváš akademii kouzel, že? Nechápu kde bereš přebytek relikvií? Mám území, že bych mohla otevřít i truhlu, co přijde i po lesních Elfech, ale vzhledem k tomu, jak poondili ten bojový mod, mám neustále nedostatek relikvií i surovin.
 
Nahoru