• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Stavební mód

DeletedUser76

Guest
Stavební mód , já si myslím, že je to velice dobrý nápad. Hraji FofE chodím na simulátor města.
Abych využila každý flek. Pak dle toho stavím město. Ale dá to práci, protože musíte stále přeskakovat z jedné web. stránky na druhou.
Jenže FofE je založené jinak, budovy ze staré doby zbouráte a vystavíte jiné z nové doby.
Zde budovu zdokonalujete,takže prodávat jí kvůli přestavbě města je vážně nesmysl.
Souhlasím s tímto návrhem, za mne ano:).
 

DeletedUser34

Guest
po prečítaní otázok od Inogem a odpovedí som rád že nebude otáčanie budov nikdy a asi ani stavebný mód lebo aj oni zistili že by to príliš ulahčilo hru a bola by časom nezaujímavá ale inak stich odpovedí sú presne ako politici nemôžme vám povedať viac a tudiž nepovedali takmer nič o novinkách
jedine že strom výskumu sa bude navyšovať a že prídu nové bonusové budovy to je asi všetko :D
 

DeletedUser76

Guest
Protokole drahý:), co se týče otáčení budov věděla jsem, že se to zamítne. A souhlasím s vývojáři skládáme puzzle a stojí na tom princip hry.
Tento návrh se řešil ve FoE několikrát a byl zamítnut.
Ohledně stavebního modulu, již několikrát trpělivě Ti zde bylo vysvětleno, že nejde o ulehčení hry.
Čím budeš mít větší město, tím více strávíš času na jeho přestavbou.
Jde pouze o urychlení . Je velký rozdíl když na přestavbou strávíš 5.hodin nebo hodinu.
Ne všichni hráči si mohou dovolit hrát hru celý den. Chodí do práce.
Já bych to zkoušela dál a tento návrh nezamítala zde.
Svůj názor ohledně Stavebního modulu jsi zde vyjádřil. Není zapotřebí podsouvat nám ho stále dokola.
Bereme ho na vědomí :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
ja nič nepodsúvam len som sa vyjadril k danej téme ale keď nevieš čítať medzi riadkami :D :D :D
 

DeletedUser76

Guest
Vzhledem k tomu, že jsme zde komunita , kde je zapotřebí tolerantnost vůči jiným hráčům odpovím Ti takto.
Moudré přísloví, kterého by ses měl obzvlášť Ty držet:).

Mluviti stříbro , mlčeti zlato.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser126

Guest
Berte toto prosím jako tlachání upovídaného strýce, zmoženého vedrem.
Ano, rozmístění budov, to je oč tu kráčí. Kdyby se daly budovy otáčet, nebyla by to taková legrace. Už poučen z FoE, stavím teď úplně jinak. A to tady nejsou dvouproudé silnice, ty do toho vnesou ještě větší napnelismus... Shrnul bych to do poučky: nestav žádné zatáčky, nebo se z toho zblázníš a vždycky si nechej kousek volného místa, kam se dá přesunout aspoň jedna budova, zvýšíš si tím šanci, že se budeš moci posunout dál...
 

DeletedUser34

Guest
Shrnul bych to do poučky: nestav žádné zatáčky, nebo se z toho zblázníš a vždycky si nechej kousek volného místa, kam se dá přesunout aspoň jedna budova, zvýšíš si tím šanci, že se budeš moci posunout dál...

presne moja reč :cool:

práve som kompletne prestaval cele mesto ale že z gruntu a stačilo my len priestor 3x3 a cele mesto sa dalo prestavať
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser450

Guest
Ahoj :) Už asi 2 dny přemýšlím nad tím, jak překopat město tak, abych využil místo co možná nejefektněji. Zajímavé, že? To jste všichni potřebovali vědět :D Každopádně problém je v tom (a věřím že nejsem jediný), jak přesunout jíž postavené budovy tak, abych nemusel nějaký prodat a zbytečně neměl "ztráty" na surovinách a především na drahocenném čase. Protože nemůžu přesunout jednu budovu někam, když nemám místo. A tím pádem nemůžu za ní položit další a jsem v pytli, protože nemůžu nic. Pak mě napadl nápad, který jsem už viděl v jiné hře. Nazvěme ho třeba "stavební mód". Jak by fungoval a o co jde?


Prakticky nic složitého. Byla by to funkce, do které když se hráč přepne, všechny budovy "zmizí" - přesunou se do seznamu mimo stavební plochu - a hráč si pak znovu "vystaví" město tak, jak si přeje a dá si budovy tak, jak potřebuje.


Fungovalo by to následovně... Bylo by tlačítko (pravděpodobně někde na již existující liště liště vpravo dole), které by hráče přepnulo právě do toho módu. Stavební plocha by se vynulovala, budovy přesunuly někam na nějaký seznam (prostě jednoduše někam "mimo"), odkud by si je hráč bral a pokládal na stavební plochu. Tím by si znovu mohl navrhnout město tak jak potřebuje. Pokud bychom chtěli ukončit mód, byly by dvě možnosti. Buď opustit mód a neukládat nastavení (tím by se ponechalo původní rozestavění budov) a nebo potvrdit, kde by samozřejmě byla podmínka položit všechny budovy, které hráč měl. Pokud by chyběla položit jakákoliv budova, byť i jedna, nešly by úpravy v módu uložit a použít. Případně zbylé budovy by mohl prodat s tím, že důležité budovy jako je sídlo, dělnická chatrč a podobně by prodat nešly a pokud by nebyly položeny tyto budovy, tak by opět nešly změny potvrdit.

Snad mě chápete :)
Tohle je super nápad, taky jsem to viděla v jiné hře, bez toho, že všechny budovy se vynulovaly, vysunula bych schora monitoru lištu, kam by se daly budovy odkládat, aby se udělalo místo a vůbec bych nepohrdla tím, kdyby se daly přesunovat již rozmístěné parcely. Už se mi stalo, že jsem chtěla pohnout obrazem a rozšíření se mi usadilo. Na svém lvl bych tedy určitě nechtěla, aby mi všechny budovy zmizely, ale určitě bych uvítala, prostor, kam je odložit, než je přesunu jinam a přeskládám ostatní budovy. Stavební mod by byl fakt super.
 

CherryFlower

Guest
Stavební mód by se mi také moc líbil :) a nemuselo by se ani "gumovat" celé město. Už jen kdyby bylo možno odložit někam stranou pár větších budov, bylo by to řešení. Protože když se třeba rozhodnu, že by se mi kasárna líbily někde jinde, nemám šanci je při jejich velikosti přestěhovat, pokud nebudu mít volná alespoň dvě pole...
Chápu, že tlakem na nedostatek místa programátoři doufají, že si hráči koupí nějaké ty diamanty... a za ně volná políčka...
 

Bilas

Guest
Určitě by to bylo potřeba :) Např. já mám teď ve městě asi 2 políčka a to mi na nějaké přesouvání opravdu nestačí :D

Jinak to je i v Clash of clans... :)
 

DeletedUser450

Guest
Taková funkce, je v mnoha hrách a v mnoha zase není, ale my si chceme vymazlit Elvenar, že? Já obvykle prodám cestu, apk jí zase postavím, zpět. Otáčení a neotáčení budov nijak neřeším, ale fakt je že přestavovat město několik hodin, když chodíte do práce znamená spíš konec hry, než cokoliv jiného.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Bilas

Guest
Nemožnost otáčet budovy se mi líbí, musí se víc přemýšlet při stavění...Ale nechce se mi z toho dělat puzzle :)
 

Eragon92

Znalec fóra
No já teda souhlasím s protokolem docela by to ulehčilo hru... Chápu, že některým by to jen zkrátilo čas ale drtivé většině by to jen pomohlo ještě méně myslet při výstavbě. A myslím, že i s toho důvodu to u vývojářů neprojde tak jako otáčení budov protože na tomhle ta hra prostě celá je - dobře si spočítat políčka a rozmístění budov.
Já se snažím stavět tak ať mám vždy nějaký prostor na odložení a stavím tak abych měl místo na rozšíření budov. Sice mě to stálo čas studovním Wiki a počítání a mít téměř neustálé v záloze trochu místa ale dá se to ;). A i ty kasárny se mi povedlo přestavět...
 

jacinda

Guest
na forgi se tohle řeší prohazováním budov. není to nejlepší ale i prohození dvu budov může zachrániz plánované změny. Mě spíš neuvěřitelně s..e to oznámení budova není připjená k cestě, které zabírá půlku obrazovky. k čemu to tam je? jako že jsem retard a nevšimla jsem si ukazatele silnice nad budovou že mi to tam musí skákat ještě extra upozornění? nic pak nevidím
 

DeletedUser312

Guest
hoj

nápad dobrej taky by se mě to líbilo.... i když bych měl asi míň drastickej plán..... není potřeba kompletně vyčistit město.... stačilo by kdyby se dalo z města vytáhnout třeba 6 budov do ať už seznamu na okraji obrazovky nebo do dolní či postranní lišty s tím že pokud před opuštěním stavebního módu nevrátíš všechny budovy na mapu automaticky se vše vrátí do původního stavu.... proč jen několik budov a ne celý město... je to jednoduchý málokdy potřebuješ kompletně překopat všechno většinou překopáváš jednu sekci mezi cestama... teda aspoň já to tak mám...
 

DeletedUser312

Guest
baf

kontrolní otázka.... jsou nějaký informace o tom jestli se o tomhle vylepšení aspoň uvažuje ?
 
Nahoru