• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Sezóna radosti

Banderoi

Znalec fóra
Ze sezony radosti se stává sezona utrpení.Mluvím teď za celý spolek:Všichni nesnášejí dobrodružství společenství,protože odměny jsou nic moc.A teď má každý soukromé dobrodružství,kde odměny taky stojí za nic a třeba úkol vyrob 63 chlebů vymyslí jen někdo,kdo to dostal jako zadání a nechápe od čeho je slovo hra!!!Že by to mělo lidi bavit a ne naštvat.
 

Ezran SVK

Učedník
týždňové nie su ako denné že zmiznú, týždňové sa hromadia, takže nejaký úkol môžeš plniť aj 3 týždne, akurát máš vždy aktívne len 4 , a ked jeden splniš tak ti z rady posunie další
 

Jasnost

Učedník
Toto je trochu podpásovka :( Tenhle balíček jsem zatím získala jen jeden a samozřejmě už ho nemám. Pochybuju že za týden seženu další tři, protože zas tolik nehraju
Screenshot_2023-05-19-18-56-58-58_7f7cb4ea03f89ed006ffca7a7d623b25.jpg
 

Elvinka12

Učedník
@Jasnost moc se mi libi jak to mas pekne srovnane na te herni plose kazdopadne porad tam mas tu moznost ukol vymenit a nebo si jej ponechat ve fronte (pokud ho neudelas tento tyden nikam ti nezmizi budes v nem moci nadale pokracovat) az prijde na velke klikani v eventu na zajimavou deni odmenu
jen nevim jestli se da nekterym ukolum plne vyhnout ale nejspis ano kdyz tydenich by melo dle bety byt celkem 48 a ukolovych moznosti je 61 (dle idavisovy stranky) takze nejaka rezerva na ukoly ktere se ti nehodi tam je
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nevím, o co tu jde. Hraju to. Plním to od začátku. Nechám si tu a tam i poradit. (Přepínání týdenních úkolů.)
A jsem v pohodě.
Kotlík zkouším jednou za měsíc a taky se z toho nepotento.
Tak co.
CHCI 21. KAPITOLU!!!
Ostatní je pro mne podstatné asi tak, jako kolik je zrovna hodin.
I když podstatnost věcí pro našince, připouštím, je záležitost vysoce osobní.
 

Ludi

Veterán
@Schoenfeld je vidět, že nehraješ zase tak dlouho. Já už na novou kapitolu čekala několikrát. Poprvé to bylo zvláštní, ale pak jsem v období mezi kapitolami našla zálibu. Pěkně si vylepšuji divy a hra nabízí dostatek různých věcí, kde se vyblbnu. Taky můžeš hrát na druhém světě, má to značné výhody. A nebo si založit město na betě, kde můžeš a pozorovat, co se ve hře připravuje nového. Takže možností je víc.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Ludi Svého času Tenis nebo Princ s Persie, to také nebylo tak špatné. Rozhodně se kolem toho tolik nenakecalo, jako mi tady dnes činíme.
X krát už jsem využil nejlepší možnosti - a skončil. Zatím se tu ale na to nechystám.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Poznámka se víceméně týkala výrazu "nehraješ zase tak dlouho" a ostatní byl pouze přílepek na sebepotvrzení mnou napsaného.
Jinak máš pěkného avatara. Sama namalovala?
P. S. V roce 2017, kdy jsi tu začínala, jsem mrskal třeba Googame Empire a Big Farm. Obojí programátoři přehnali postupně do nehratelnosti (dle mého soudu), což doufám nebude případ této hry.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Ta moje poznámka je logická, protože máš pauzu ve hře poprvé. My, co hrajeme dlouho, tak jsme na pauzy mezi kapitolami už zvyklí. Když jsem začala hrát, tak hra končila pulčíkama. A jsou tu borci, kteří hrají úplně od vzniku hry. Avatar je výřez z jedné ilustrace Jiřího Trnky.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru