• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Sezóna radosti

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Od 27. dubna máte v rámci Sezóny radosti možnost získat odměny za to, že splníte denní nebo týdenní úkoly. Těšíte se? Napište nám své názory a postřehy. :)
 

Waso

Učedník
Za mě dobrý!
Dost dobrý!!
A těším se na nihilistické komentáře hráčů s dokončenou poslední kapitolou!!! :p
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Hlavní odměna: Jarní jezírko - asi TOP na semínka (438/350 na pole).
Odměny za denní truhlu mi přijdou jako lepší, ale asi je to věc momentální potřeby či jenom názoru.
Samotné plnění je v podstatě kratochvilné vyplnění nudy po posledním kole. Takže u mě dobrý.
No a že by tu někdo popíral vše, co se dá, to jsem zatím nezaznamenal.
Denní truhla (20. kap.) v Sezóně snů (minulá a současná):
1682724320349.png
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
to jak to osekali uz se vi uz z bety podobnou ne-li stejnou tabulku uz jsem videla od lovce, jo ted motivace z me strany o tuto hru znacne klesla a konecna kulturka je mozna vykonna, ale na co budovu na seminka ktera mi da 1,5k za den kdyz si na 3h prepnu trziste a mam 25k +-
ale budova je vzhledove pekna a moc nezabere takze pokud ji ziskam bez nejakeho velkeho usili tak misto v meste na ni najdu
 

Banderoi

Znalec fóra
Mě se pořád objevuje denní úkol získej 64 877 osvíceného zboží.Nechápu proč mě to někdo nutí výrábět a používat kupce,když osvícené zboží nepotřebuju.
 

Lovec Krys

Legenda
@Banderoi Protože random. Prostě to tam má množinu úkolů a fláká ti to, jak to tomu vyjde.
Což může někoho štvát, to je jasné.
Nicméně na druhou stranu, vzhledem k odměnám, co tam jsou, to můžete dělat stejně jako já: Co se mi splní, vyberu, na zbytek kašlu.
 

Banderoi

Znalec fóra
Minule tam byl úkol získej 1 500 nebo 2 555 fakt už nevím....osvíceného a ted teda přitvrdili.Já nechci vyrábět něco co nepotřebuju ani já ani spolek a pak se to stejně rozpadne.
 

Boobika

Pokročilý žák
no ja si zase vesele zkousim jake hromadky zvladnu beznou hrou udelat. a je to cca 700k-800k osviceneho zbozi od kazdeho :) s 3 kupci a 3 manufakturami. a jak psal schoenfeld, pomaham vykupovanim hracum za mnou.
 

Elvinka12

Učedník
ziskej - je ze to muzes i vyobchodovat takze staci neco protocit a je to, mam ho ted 500k v tydenim ukolu no je to na hlavu, ja ho aspon ted potrebuju tak i smenuju
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jeden z týdenních úkolů je obzvláště štěpný:
1683223762195.png

Když ho budu chtít splnit, tak se mi za to nabídne takový "skvělý" obchod:
1683223939582.png
=2x
Jaksi se asi zapomnělo na to, že hráči s dohranou 20. kapitolou nemají na co bonus uplatnit.
Možná se jedná o nějakou objevnou inovaci, která bude pokračovat třeba tak:
"Vyprázdni celý sklad standardního zboží."
Herní pánbůh s námi.
 

Elvinka12

Učedník
jo to se mi stalo na bete sice tam nemam 20. kapitolu, ale zadny vyzkum, rozcarovani ale reseni neni coz me celkem zklamalo
mam pocit ze u krmeni to je - takze jsem ukol nesplnila

@Schoenfeld takze kdyz to pouzijes ikdyz dostanes 0 tak byl ale mel mit ukol splneny

spousta ukolu nedava smysl a ze jsou pro maly kapitoly taky celkem narocny treba pouzij 10kouzel na tyden ve 3. kapitole kde jeste trebas nemas vylepsenou akademii neziskas kouzla z turnaje a nebo treba i pouzij 3 krmeni ... to je taky ukol s novou zmenou vyzkumu kdy sice mam akademii ale jeste nemam vyzkoumanou vyrobu predmetu takze ikdybych si vycucala ulomky z prstu a cinidla tez ty taky jeste nemam vyzkoumany tak je mi to k nicemu, jestli jsem si nekdy myslela ze je narocne zacinat mesto tak ted ten vyzkum fakt stoji za to
 

Lovec Krys

Legenda
A nejlepší je, když hráči plní tyto úkoly ale nehrají věž/turnaj, bo jsou moc náročné a přitom poměr odměna / výkon je ve věži/turnaji úplně jinde než tady.
 

voyager-1

Velmistr písma
to jsem ještě neměl tenhle úkol, nestačí rozcraftit?
edit: aha, elvinka píše, že ne, no týdenní úkoly se dají vyměnit
 
Nahoru