• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

ApolenaR

Kolemjdoucí
Také si myslím, že tohle vylepšení není úplně ideálně nastavené... Jako jo, je to super, všichni teď vylepšují divy hyper rychlostí... Ale... Myslím, že využití run do divů se mohlo vymyslet lépe... Runy mohly být zaneseny do tržiště, kde by se za ně mohlo kupovat něco jiného - např. za určitý počet run jednoho divu koupit runy do divu jiného, královské rekonstrukce, plánky (což by vlastně navazovalo na zisk z turnaje), jednotky apod.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@CuteBenhur ještě nevidím druhou stránku jestli jsi Ludi nenapsal omluvu,ale jestli chceš někomu říkat,že by měl zapojit hlavu
můžeš nadávat klidně na mne(jsem lovec),ale na Ludi určitě ne Tak mne napadá ti trošku poradit s tím,že i u nás lovců je to kolikrát těžké přes někoho se prolámat a zapoj hlavu ty a přemýšlej proč a za druhé u vás ve spolku jsem ještě nebyl takže díky za radu kam se podívat :cool:
 

voyager-1

Velmistr písma
prolítla mi v poště taková legrační zpráva od jednoho hráče, cituji, "nejmenovaný zdroj mi píše že budou vracet uložení hry k minulému čtvrtku, takže se hra restartuje před tímto blbnutim"
Může se k tomu podpora nějak vyjádřit jestli to je pravda?
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Asi nějaký srandista. Ne nadarmo tuhle funkčnost pustili nejprve na betu, o pár týdnů později na EN server a pak teprve všude. Takže nějakého rollbacku bych se v tomhle případě vůbec nebál.
 

Ludi

Veterán
Nevím, jestli by byl technicky možný jen reset divů. Spíš si myslím, že ne, ale nejsem odborník.
A resetovat vše o týden zpět? - to opravdu není možné, protože vracet utracené a koupené diamanty? Utracené a vyrobené surky, manu, urychlovače? Reset z minulé věže a turnaje?
Ale je možné, že třeba časem dojde k nějakým úpravám na vkládání run - např. omezení jen na spolek (což by nebylo tak špatné), změna hodnoty run atd. To nelze vyloučit.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Spíše si myslím, že dojdou počáteční přebytky run, takže nebude proč něco omezovat.

@voyager-1 Myslím, že v příští kapitole ušetřím pár plánků a prostě počkám, až mi jich pár napadá místo abych je všechny vylepšoval na začátku kapitoly jako teď.
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně se tahle nová funkce teda líbí a moc. Vzhledem k tomu, že jsem v Elvenarech a postup kapitolou se vleče, jsem docela ráda, že můžu stavitele zaměstnávat vylepšováním divů... :)
Podle mého názoru by to nebylo ideálně nastavené jen v případě, že by přísun run byl kdovíjak masivní, vzhledem k tomu, že počáteční nábuch se co nevidět vyčerpá, neviděla bych situaci nijak dramaticky. Slovem, já bych nic neměnila, tak jak to je, mně i celému našemu spolku to vyhovuje.
 

Boobika

Pokročilý žák
no ono to ale hodne opet znehodnotilo odmeny v podobe VB (minimalne ted) v Akademii kouzel. To co predtim byla prijmna odmena (35 a 50 VB) na ktere clovek musel dost vyrabet jsou ted proste (2-3runy) kterých ziska tydne X v turnaji aniz by se nejak extra snazil. tj momentalne snad uz posledni uzitecna vec z vyroby ve vezi (z truhel) jsou diamanty, a na ty se sance pridanim dalsich balastnich budov jeste snizla.
A nemyslim se ze tady je moc dalsich lidi co toci akademii zpusobem, ze oteviraji 1-2 truhly denne, takze ta "inflaci" VB v odmenachbude o to vetsi.

Edit: asi bych to prirovanl k zavedeni svitku na Portalove zdroje. Ze zacatku prijemny bonus se takovym masovym nasazenim stalt ak casty, az proti tomu museli zakrocit jeho znehodnocenim tim, ze negeneruje celou portalovou měnu, ale jen jeji malo vyznamnou cast. Tak se bojim co prijde pote, az jim dojde ze se to prepisklo. (a tento typ prepisknuti maji hraci vzdycky radi)

edit2: upraven chybne uvedeni "vez" namisto "akademie kouzel"
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
Ve Věži se vb nerozdává... A vzhledem k tomu, že turnaje mohou být dost drahé, tak ta vb skrytá v runách jsou příjemným přilepšením. A pořád jsou runy potřeba do kruhu po každých 5 úrovních, takže na naplnění kruhu taky budou potřeba. Prostě mně to nepřipadá takové drama, abych tady vykřikovala, že mi někdo bude něco krást ve/ze spolku a jiný věci, jako by šlo o život, a ne o hru. Navíc, určitě se to před tím testovalo, takže po nějakém prvotním boomu se to jistě zklidnilo a už to taková sranda s tím přilepšením (jako teď) není...
Mimochodem, a co jste jako chtěli dělat s těmi runami, co k ničemu nejsou, protože div třeba nechcete ani stavět? Mě teda dost netěšilo, když jsem dostala 3 náhodné úlomky v eventu, které mi byly k ničemu, tohle má alespoň nějaký smysl...
 

voyager-1

Velmistr písma
@voyager-1 Myslím, že v příští kapitole ušetřím pár plánků a prostě počkám, až mi jich pár napadá místo abych je všechny vylepšoval na začátku kapitoly jako teď.
docela zajímavá varianta v případě že se budovy nebudou otáčet. Pokud ano, tak by se mi nelíbilo mít půl kapitoly nesrovnatelnosti a čekat jestli mi nějaká modrá budova padne.
 

Banderoi

Znalec fóra
Nová funkce se mi líbí!!!
Konečně trochu doženeme ty hráče,co si doplňovali divy z multiúčtů.
Zajímavé je ,že i když jsem protočil stovky VB,tak mě systém nikdy nezablokoval.
Takže tady to bude trochu asi o té "Potrefené huse!"
Navíc je kuriozní,že když byla odměna z události-3 runy-byl jsem naštvaný .Teď mi to určitě nebude vadit.
Ještě se musím zmínit,že ty nové tapety k událostem jsou čím dál tím hezčí!!!!
 
Řešením by bylo potrestat pushery, ne umožnit všem si nabusit divy.
Mám v zásobě desítky tisíc run. Jakou mám teď motivaci dělat eventy nebo turnaje? To jediné, o co mi při nich šlo byly VB, ale teď? V eventechbsi náhradu asi výběru, turnaje jsou rázem skoro na nic ...
 
Nahoru