• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Jen pokud je celková denní suma odměn+VB od ostatních hráčů větší než suma odměn z tvých dokončených divů+VB, která dáš jiným hráčům do divů+80.

Neboli:
A má aktuální limit 2286
B má aktuální limit 1666
A dá 500 VB do divu B (A 2286+500=2786, B 1666-500=1166)
Div B je dokončen - A dostane odměnu 20VB, celková výše odměn z divu 100VB (A 2786-20=2766, B 1166+100=1266)

A dá 20 hráčům do divu po 5VB (2766 + 5*20=2866)
A dostane na odměnách z 20 divů celkem 500VB (2866-500=2366)
Nový den, limit A se zvýší o 80 (2366+80=2446)

A dá 10 hráčům do divu po 10VB (2466+10*10=2566)
A získá zpátky na odměnách 200VB (2566-200=2366)
Nový den, limit A se zvýší o 80 (2366+80=2446)

Extrémní příklad (typu kopol apod.)
A dá 100 hráčům do divu 1VB (2446+100=2546)
A dostane zpátky průměrně 5VB z divu (100*5=500) (2546-500=2046) (tzn. tímto způsobem se mu každý den sníží limit o 420)


Takže abych to shrnul:
Pokud provádíš lov odměn z divů ve velkém, tak ano, limit ti dojde (u kopola se tak stalo již řádově hodiny po zavedení systému, asi těch VB na odměnách dokáže ulovit opravdu hodně, když naháže po 1VB do divů půlce serveru).

Pokud si ve společenství vyměňujete spoustu VB a run (stylem ty 500 já 500), pak záleží zda a o kolik je suma odměn, které dostaneš vyšší než těch 80 a jak dlouho budete takhle intenzivně měnit (počáteční výše limitu 2840). Na limit můžeš narazit anebo taky ne.
 
@Emhyr var Emreis II tak abys navýšil jeden div z 31 na 35 lvl potřebuješ 800 run pokud si je budeš házet sám a každej zas tolik run nemá. Já budu hrát turnaj stejně jak předtím.
proč bych si je měl házet sám? Točím přes kolečka. Takže nejen, že potřebuju méně run, ale ještě získávám odměny od spoluhráčů, takže v reálu to stojí ještě méně run (vrací se mi nejen VB kouzla, ale i další runy)

Není kam spěchat, stejně nemám 10 milionů many a miliony T4-6, abych ty levely 31-5 mohl rychle upgradovat. Už teď mi stojí asi 3 nebo 4 divy na levelech 32 resp 33, protože není za co to zvedat
 

12alfa

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II A to je na těch úlomcích pěkný, nezkazí se, neutečou, nerozpadnou se... Někteří můžou vymýšlet strategie, jak to zužitkovat nejlíp, jiný se na to může vyďobnout a sypat to podle momentální nálady a temperamentu... Prostě hra. :cool:
 

voyager-1

Velmistr písma
tak to byl jen takovej příklad, já nepsal že to tak děláš. Každopádně jsi jedinej hráč kterýho znám, který brblá že si může měnit úlomky na VB. No ale podle turnaje to nevypadá, že jsi to myslel vážně :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Anebo o tom stavět ty divy, které se hodí. Protože na body pomalu ztrácejí smysl - už teď začínají v bodech na pole zaostávat za ostatními budovami (a ano jsem si vědom, že u divů počítám celou plochu a u ostatních budov zanedbávám jejich požadavky na populaci a kulturu, ale už teď si myslím, že na volném místě je na body efektivnější postavit novou zbrojnici než tam cpát další div).
 

GorGlin

Veterán
Našel jsem ve svých divech větší příspěvky od souseda.
A nejsem nevděčný, moc mu za to děkuji, ale s ohledem na informaci že Inno neplánuje hráče informovat o stavu má dáti/dal v divech, tak jsem si to zjistil a zjistil že jsem o cca 2k původního bonusu přišel. Jen tak, ne přes sousedy nebo nějaké fixlování.
Hraju aktivně, z turnaje mám dost VB i run a při vláčcích asi dostanu víc než rozdám.
Nikde nefixluju a přesto se asi blížím k bodu, že nebudu moct měnit VB páč limit.
Mohl by mi někdo z teamu poradit, jak to autoři zamýšleli?
Ideálně nějaký funkční princip.
Říct, to máš blbý, zvládnu sám.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Díky voyager za tvou podporu.
Ale zrovan ty jsi měl taky vždycky vychytaný aby jsi bral první truhlu, takže ti taky tikají hodiny.
 
Nahoru