• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Robert Rudovous

DeletedUser2739

Guest
ono možná někdy stojí za to zvážit, kolik má člověk manufaktur a dílen, v některých městech nestíhám žasnout. Protože s těmahlle budovama logicky potřebujete i obytné budovy. Mám dohromady 10 manufaktur a 6 dílen a naprosto v pohodě, žádná krize, jen tak 2x za kapitolu použiju doplňovač zásob. Možná, že kdyby někteří zbourali přebytek těchto budov, tak by měli najednou slušné místo. Ale komu by se chtělo se zbavit bodů v žebříčku, aby mohl postavit budovy z eventu, že? :D
 

DeletedUser4336

Guest
Záměrem tvůrců ten tlak je, a je na každém zda mu podlehne či ne. Já třeba ještě nemám ani umístěného trolla, prostě mi visí v garáži. Na druhou stranu, tvůrci prostě víc nabídnout nemůžou, nemůžou všem dát nějaké luxusní odměny, aby hráči nemuseli hrát, to by hra brzo vyhořela, stejně tak, kdyby se žádné zpestření nekonalo. Nedávno si tu mnoho začínajících hráčů stěžovalo, že úkoly jsou těžké, takže možná došlo k nějakému zlehčení, ale zase nelze čekat nějaké extra odměny, které přesto některým můžou přijít vhod.
 

DeletedUser4720

Guest
úkoly 2.
1
Produkujte Nápoje 5 krát
2
Přesunout 1 budovu
3
Získejte malé množství mramoru
4
Získejte malé množství oceli
5
Získejte malé množství prken
6
Vytvořte mramorovou mozaiku 2 krát
Vytvořte drahocenný kroužek 2 krát
Produkujte dřevěné figurky 2 krát
7
Vytvořte dekorativní pilíře 1krát
Produkujte Warrior Mask 1 krát
Vyrobte dřevěné truhly 1 krát
8
Získejte slušné množství mramoru
9
Získejte slušné množství oceli
10
Získejte slušné množství prken
11
Produkujte 50 nápojů
12
Produkujte Chléb 30 krát
13
Vytvořte koš 10 obchodů
14
Upgradovat 6 budov na úroveň 4 nebo vyšší
15
Získejte 14 památek
16
Vyřešte 10 setkání
17
Výzkum 1 Technologie nebo upgrade 1 Budova do úrovně 16 nebo vyšší
18
Utraťte 13 znalostních bodů
19
Získejte dobré množství Mincí
20
Koupit 11 znalostních bodů
21
Produkujte [T1 boost 3 hodiny] 7krát
22
Produkujte [T1 boost 1 day] 4 krát
23
Produkujte [T1 zvýšit 9 hodin] třikrát
24
Získejte 16 památek
25
Vyřešte 12 setkání
26
Vlak 500 jednotek
 

GorGlin

Veterán
Město mi žije, mám od všech manufaktur po pěti kusech, vojenství podporuju komplet, divy mám všechny.
Nasadit najednou další surku, která nejenom že se nedá skladovat, ale vyžaduej lidi i kulturu je rána pod pás, ale našinec musí být připraven an všechno a jsem připraven čelit každé výzvě.
Je pravda, že jsem za diáky koupil několik rozšíření, ale zas mám plné sklady, teřba by to šlo i se čtyřmi
právě to testuju
 

iDavis

Legenda

Neoficiální přehled úkolové linie



Rozpis druhej časti. :)

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 23.1.2018
Koniec: 28.1.2018

RedbeardBanner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
OPrvGnx.png
OPrvGnx.png


Prvá sada ponúka 26 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Vyrob 5x nápoje
2. Presuň 1 budovu
3. Získaj nejaké množstvo mramoru
4. Získaj nejaké množstvo ocele
5. Získaj nejaké množstvo dreva
6. Vyrob 2x mramorová mozaika + vyrob 2x cenný prsten + vyrob 2x dřevěné figurky
7. Vyrob 1x okrasné sloupoví + vyrob 1x válečná maska + vyrob 1x dřevěná truhla
8. Získaj nejaké množstvo mramoru
9. Získaj nejaké množstvo ocele
10. Získaj nejaké množstvo dreva
11. Vyrob 50x nápoje
12. Vyrob 30x chlieb
13. Vyrob 10x košík jídla
14. Vylepši 6 budov na level 4 alebo vyšší
15. Získaj 14 relikvií
16. Vyrieš 10 stretov
17. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 16 alebo vyšší
18. Utrať 13 VB
19. Získaj nejaké množstvo mincí
20. Kúp 11 VB
21. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
22. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
23. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
24. Získaj 16 relikvií
25. Vyrieš 12 stretov
26. Trénuj 500 jednotiek

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_-_akcia_-_jese_2017_-_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 6000 mincí
  • 1000 zásob
  • 4x relikvia kouzelného prachu
  • 4x drahokamová relikvia
  • 4x elixírová relikvia
  • 2x mramorová relikvia
  • 2x ocelová relikvia
  • 2x drevená relikvia
  • 2x kryštálová relikvia
  • 2x svitková relikvia
  • 2x hedvábní relikvia
  • 5 VB

Zoznam odmien:

BGpCXF2.png

Zoznam provázaných budov:

GFIOII1.png

* produkuje nasledujúce vzácne zboží od vášho bonusového
** produkuje nasledujúce magické zboží od vášho bonusového
Dôležité: Budovu "Rudovousovo křeslo" bolo možné získať v prvej časti úkolovej rady.​
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Rudovousova kuchyně - 3x3 460 kult. + 340 pop.
Pro srovnání Cukrový otec pralesa: 3x3 1100 kult. + 1100 pop.
Zkuste hádat, zda se budu s Rudovousem obtěžovat:)
 

DeletedUser2739

Guest
minimálně Tě budou obtěžovat ikonky s úkolama :D co když náhodu nějakej splníš :eek:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zkuste hádat, zda se budu s Rudovousem obtěžovat:)
Ahoj, co se týká událostí a úkolových linií, tak platí, že se neustále snažíme o to, aby se ve hře pořád něco dělo. Bohužel došlo k tomu, že si někteří hráči zvykli, že je nutné plnit všechny akce. To nás samozřejmě velmi těší, ale rozhodně to nebylo a ani není naším cílem.

Všechny události a úkolové linie jsou dobrovolné, je jen tedy na vás, kterou akci si vyberete a úspěšně splníte! Pokud vás aktuální úkolová linie nezaujala, mrzí nás to, ale rozhodně není všem dnům konec, i nadále pro vás budeme připravovat zajímavé herní akce. :)
 

DeletedUser4965

Guest
Tak já hraju teprve od prosince. Oddřela jsem ledovcový obry, nedodělala, děsně mě to stálo a navíc to strašně zdražilo cenu za nákup knih a prodražilo provincie, viz idiotské opakující se úkoly "nakup knihy, získej xy relikvií". Teď koukám, že tahle úžasná akce se chová stejně, teď to po mě chce už podruhý nakoupit knihy, celkem 16 knih! A to je při ceně, na kterou se vyšplhaly díky hře předtím, a kterou nikdo nesnížil na původní úroveň, že?( ať žije utrácení drahokamů), tak mě vyjdou v přepočtu na 900 tisíc zlaťáků! No to je jedna a půl kapacity mého hlavního sídla. Už při získávání relikvií jsem musela jít znova dělat provincie, samozřejmě už týden trčím na nejvyšší obtížnosti, která od Obrů ne a neklesla a teď jsem pěkně v pr... vy víte kde. Takže to, že úkoly jsou stejný pro všechny, je sice úžasně demokratický, ale pro začínající je to sebevražda. Kvůli hře by mi stál výzkum, vývoj města, všechno. Autoři by se měli zamyslet, jestli neudělat kategorie obtížnosti a podle toho dát i odměnu. Myslím, že mi ta odměna vlastně za ty nehorázný náklady vůbec nestojí!
jj, podobná zkušenost. Navíc u mě to chtělo utratit už nevím kolik vědomostních bodů - neměl jsem je, tak jsem je nakoupil a další quest bylo nakup 16 vědomostních bodů.
 

Lovec Krys

Legenda
@Forseti Tak já se Rudovouse samozřejmě neúčastním.
Můj příspěvek neber prosím tak, že jen vše kritizuji.
Jen si myslím, že by se vývojáři měli trošku zamyslet nad některými odměnami.
To, že některé odměny kritizuji, neznamená, že celkově nejsem za eventy rád (ať už kratší nebo ty čtvrtletní delší).
Díky budovám z eventů skoro nestavím standardní kulturní budovy a ještě ušetřím díky tomu místo.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
Tak já hraju teprve od prosince. Oddřela jsem ledovcový obry, nedodělala, děsně mě to stálo a navíc to strašně zdražilo cenu za nákup knih a prodražilo provincie, viz idiotské opakující se úkoly "nakup knihy, získej xy relikvií". Teď koukám, že tahle úžasná akce se chová stejně, teď to po mě chce už podruhý nakoupit knihy, celkem 16 knih! A to je při ceně, na kterou se vyšplhaly díky hře předtím, a kterou nikdo nesnížil na původní úroveň, že?( ať žije utrácení drahokamů), tak mě vyjdou v přepočtu na 900 tisíc zlaťáků! No to je jedna a půl kapacity mého hlavního sídla. Už při získávání relikvií jsem musela jít znova dělat provincie, samozřejmě už týden trčím na nejvyšší obtížnosti, která od Obrů ne a neklesla a teď jsem pěkně v pr... vy víte kde. Takže to, že úkoly jsou stejný pro všechny, je sice úžasně demokratický, ale pro začínající je to sebevražda. Kvůli hře by mi stál výzkum, vývoj města, všechno. Autoři by se měli zamyslet, jestli neudělat kategorie obtížnosti a podle toho dát i odměnu. Myslím, že mi ta odměna vlastně za ty nehorázný náklady vůbec nestojí!

proboha jak se ti povedlo zdražit knížky na 900 000? já hraju asi od června, za sebou mám 3 velké události a aktuální cenu knížky 46 000 zlaťáků. v arrendylu máš hlavní sídlo na 8. úrovni, což má kapacitu 91k. takže to asi úplně nejde, kupovat knížky za zlato, na které nemáš kapacitu :)

co se týče provincií - tak ty člověk stejně musí dokončit dřív nebo požději. ty je máš prostě dřív. stejně bys za ně nakonec musela utratit nějaké ty suroviny. a jinak relikvie se dají získat i turnajem (+ těch pár za sousedskou výpomoc), netřeba je získávat jen z provincií.

ale ano, je pravda, pro začínající hráče je událost velice náročná. tam už je na každém, aby se rozhodl, zda-li má smysl ji plnit nebo kdy přestat.
 

PallandoCZ

Učedník
Řekla bych, že má na mysli, že těch 16 knížek (či kolik jich bylo) stojí dohromady 900 000, ne že jedna stojí 900 000.


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no jo, to už smysl dává :D nicméně pořád to vychází na 56k za jednu, což je i tak solidní výkon. mně se to do teď nepodařilo :)
 

PallandoCZ

Učedník
No, jo, je pravda, že já zatím nehraju moc dlouho (začala jsem těsně před zimní událostí), ale zatím jsem usoudila, že knihy vůbec kupovat nebudu, jenom s výjimkou událostí a spol. Obecně mi knihy spíš přebývají, věčně jsem někde zaseknutá ve výzkumu, který v danou chvíli nedokážu aktivovat, i když knihy už mám komplet:)
 

DeletedUser2739

Guest
já knihy kupuji, když mám plnou kapacitu mincí, přijde mi to lepší, než to utratit u obchodníka....
 

DeletedUser4678

Guest
proboha jak se ti povedlo zdražit knížky na 900 000? já hraju asi od června, za sebou mám 3 velké události a aktuální cenu knížky 46 000 zlaťáků. v arrendylu máš hlavní sídlo na 8. úrovni, což má kapacitu 91k. takže to asi úplně nejde, kupovat knížky za zlato, na které nemáš kapacitu :)

co se týče provincií - tak ty člověk stejně musí dokončit dřív nebo požději. ty je máš prostě dřív. stejně bys za ně nakonec musela utratit nějaké ty suroviny. a jinak relikvie se dají získat i turnajem (+ těch pár za sousedskou výpomoc), netřeba je získávat jen z provincií.

ale ano, je pravda, pro začínající hráče je událost velice náročná. tam už je na každém, aby se rozhodl, zda-li má smysl ji plnit nebo kdy přestat.

Jednoduše. Díky Ledovým obrům, kde byly často úkoly nakupte VB. Jeden se tak dostal na 50 tis. Každý další stojí o 500 víc. když jsem psala příspěvek, měla jsem hlavní budovu o úroveň níž, tedy kapacita 630 tis myslím? No a potřebovala jsem nakoupit 16 VB, tak si to propočti. :D. Naštěstí teď jsem už zprovoznila zvýhodněnou manufakturu na vílí prach, takže jsem teď mohla nakoupit za něj a ještě mi zbyl, protože mám nadprodukci a nikdo ho nechce vyměnit u obchodníka, prostě ho mají asi všichni hodně. Takže tentokrát se mi ty VB neprodražily, teď mám jeden za 51500 zlatých.
 
Nahoru