• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Robert Rudovous

DeletedUser2739

Guest
@Warlock to určitě souhlasím, myslel jsem spíš ty používanější denní odměny, potulný kupec byl celkem nevýhodnej, tedy z mého pohledu. Když se ale podíváš na poslední denní odměnu ze zimního eventu, tak si myslím, že většina hráčů, hlavně v nižších kapitolách, by ocenili něco podobného.
Když už jsme u toho, celkem málo odměnových budov dává mince, možná by to mohla být zajímavá inspirace pro INNO, samozřejmě pokud to bude aspoň jednu dvě kapitoly výhodné...

@leongeon
42783b_4b6d9f41680a43808c3fcf42fbe1e632~mv2.webp
42783b_1695d6ee376c40449421ae004e6ca487~mv2.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Hanit Event nebudu, poděkování patří vývojářům za jejich snahu lidi pobavit. Já osobně se neúčastním, ale zábava to fakt teda je :) 2. úkol = kup jeden (1) vědomostní bod = odměna je 600 zlatých. Bylo by to dobré, jen kdyby mě nákup toho bodu nestál 380 000 zlatých :)....
 

Santerr

Veterán
Hanit Event nebudu, poděkování patří vývojářům za jejich snahu lidi pobavit. Já osobně se neúčastním, ale zábava to fakt teda je :) 2. úkol = kup jeden (1) vědomostní bod = odměna je 600 zlatých. Bylo by to dobré, jen kdyby mě nákup toho bodu nestál 380 000 zlatých :)....

Mě nákup jednoho bodu stojí už přes mega... :D
 

DeletedUser1851

Guest
@Karindian uvidíme zda to k něčemu bude.Zbourat se to dá vždycky ;)
Já jsem třeba zvědavej co zamýšlí s božskýma semínkama,zda to bude něco jako mana nebo mnohem více potřebnější.To ale ukáže až čas :D
 

DeletedUser2739

Guest
tam ještě nejsem, ale mám trochu pocit, že začíná těch surovin bejt nějak hodně :D kdyby se aspoň dali obchodovat mezi s sebou, třeba v poměru (myšleno orkové, mana, semínka), jedinej problém je v tom, že se orkové nerozpadaj :D takže by si to lidé (a možná i elfové) ukládali v orcích a když by potřebovali, snažili by se nakoupit tu manu :D
omlouvám se za off topic
 

Silversnake

Mistr slova
@Warlock,
Já jsem třeba zvědavej co zamýšlí s božskýma semínkama,zda to bude něco jako mana nebo mnohem více potřebnější...... Potřebuješ u Půlčíků (11 úroveň) na výstavbu a výzkum
 

iDavis

Legenda
S negatívnymi postojmi voči odmenám tejto úkolovej rady musím súhlasiť. Budovy ktoré tu získam sú pre môj koncept mesta absolútne nevýhodné, síce netvrdím že musia byť nevýhodné pre každého, ale ja si nimi maximálne len rozšírim inventár. :)

Ak by boli namiesto relikvií aspoň zesilovače, no takto nestoja za veľa ani priebežné odmeny. Avšak napriek tomu sa zúčastním, už len vďaka oživeniu hry a možnosti hrať úkolovú radu aj na mobile.
 

milda0007

Pokročilý žák
Zdravím :)
Já osobně beru event jako zpestření hry je to prostě výzva plnit úkoly a jsem rád, když se něco děje :) Kvalita eventových budov, které získáme jasně mohly by být trochu lepší to by uvítal určitě každý. Event dokončím určitě a uvidím až budu mít budovy obě zda je stavět nebo ne. Zase je také třeba ocenit snahu vývojářů nám hráčům trochu zpestřit hru plněním úkolů a také ocením, že si s tím dal někdo práci něco ve hře vytvořit nového. Pro mně osobně je každý event nebo jakákoliv jiná akce plus.
 

papap

Mistr slova
No ono to zase tak úplně nové není,ty úkoly jsou v každé úkolové řadě nebo eventu stejné.Ono spíš jde o to,že když má hráč u toho sedět,tak aby se ten strávený čas aspoň trochu vyplatil,což zde říci nelze...
 

Prealiena

Velmistr písma
Alespoň se designéři nenudí. Co by tam tak dělali, když mají budovy pro novou rasu dávno hotové a čekají na vývojáře, kteří potřebují moře času s implementací všech ostatních změn v herní mechanice.

Přece tam nebudou jen tak sedět, za co je platí :)
 

DeletedUser4678

Guest
Tak já hraju teprve od prosince. Oddřela jsem ledovcový obry, nedodělala, děsně mě to stálo a navíc to strašně zdražilo cenu za nákup knih a prodražilo provincie, viz idiotské opakující se úkoly "nakup knihy, získej xy relikvií". Teď koukám, že tahle úžasná akce se chová stejně, teď to po mě chce už podruhý nakoupit knihy, celkem 16 knih! A to je při ceně, na kterou se vyšplhaly díky hře předtím, a kterou nikdo nesnížil na původní úroveň, že?( ať žije utrácení drahokamů), tak mě vyjdou v přepočtu na 900 tisíc zlaťáků! No to je jedna a půl kapacity mého hlavního sídla. Už při získávání relikvií jsem musela jít znova dělat provincie, samozřejmě už týden trčím na nejvyšší obtížnosti, která od Obrů ne a neklesla a teď jsem pěkně v pr... vy víte kde. Takže to, že úkoly jsou stejný pro všechny, je sice úžasně demokratický, ale pro začínající je to sebevražda. Kvůli hře by mi stál výzkum, vývoj města, všechno. Autoři by se měli zamyslet, jestli neudělat kategorie obtížnosti a podle toho dát i odměnu. Myslím, že mi ta odměna vlastně za ty nehorázný náklady vůbec nestojí!
 

DeletedUser4720

Guest
Je občas zábava to tu číst, když má člověk čas :)

někdo si stěžuje, že jsou domky, vcelku oprávněně, spíše pro ty, co se snaží míti všechno z "bonusovek" :D

někdo si stěžuje, že zaplatí 1M za první úkol, což je úlet

další, co je na začátku z logiky hry nestíhá a když už to konečně vydře, zjistí, že za dva měsíce hry, už jsou domky tak slabé, že to nemá cenu :D

jeden má už hotovo a já se zaseknu na ukliknutí :D (měl jsem 4x dou den - místo 4x den)


Každopádně by mi přišlo zajímavé, pokud by klasické úkoly získej x relikvií, zlata, VB atd. bylo počínáno na každého hráče podle nějakého % - pak by na tom byli všici stejně, to by se asi mělo vztahovat i na klasické odměny zlato, relikvie, atd.
 

DeletedUser1851

Guest
@Sedivka Plně s tebou souhlasím.Tak jako je to u některých úkolů že každý na určité úrovni potřebuje určitou sumu zlata,zásob,u nákupu VB atd. tak by to mělo být všude,to znamená u všech eventů.
co se týká stěžování,vždy se někdo najde že mu to nepasuje,takže stěžovatelé budou vždy a hlavně všude :D
 

DeletedUser4720

Guest
rád bych si postěžoval, že jsem měl málo úkolů, protože jsem už hotov, 4. dny před koncem i s tím, že neumím číst :D

... nějaká procentuální část z bodů v žebříčku, jak do úkolů, tak do odměn
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak hotovo mám již druhý den...bohužel odměna = velké zklamání...druhou část pojedu jen kvůli drobným úkolovým ,,odměnám,, konečná nestojí za tu píli a čas...

+ nemá to vyznít jako stížnost, ale pouhé konstatování a osobní pohled, nevím snad ve vyšších či naopak v začátcích mohou býti spokojeni s konečnou odměnou.../jedu víly/. hodně štěstí Nostra

Tady tě musím částečně podpořit...je třeba se podívat na konečnou odměnu, jestli se ti opravdu alespon trochu vyplatí v danné kapitole, kterou jedeš, potom i chápu, že úkol kup 16 VB je dost drahý a hlavně zdražuje budoucí nákupy VB pro další lepší větší a dlouhodobé eventy....


Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Zjistil jsem že tyhle odměny jsou pro mě jako hráče na konci použitelné vždy.
Dávají trvalou hodnotu, v tomhle případě nerozpadající se zboží.
Nechám si je v šupleti a až dokončím příští kapitolu udělám si z nich zahrádku na parcele po rasové produkci.
Náklady jsou nula a nebude mě mrzet to pak zbourat.
Nemluvě o tom, jak posílí turistický ruch, když se v létě vytasím se zasněženým kopcem.
 

DeletedUser4271

Guest
ne nemyslím, že bych plakala...ale baví mně celkem ty úkoly...takže já třeba soutěžím o budovy , které si nikdy asi do města dát nebudu moct...což je tedy škoda..chápu, že musí existovat tlak na místo...je to omezení hry a také jasné pobídnutí ke koupi diamantů....ovšem já i ty diamanty koupila, dokončených provincií mám hodně....moje městečko není zas tak malé a přesto si kolikrát nemůžu dát do města ani to, co nutně potřebuju...není ten tlak na místo přece jen trochu přehnaný? ...soutěže a odměny si člověk ve hře chce užít .....což třeba v případě Rudovouse ...vůbec nefunguje...v současné době mám frontu na umístění budov, které fakt potřebuju: vylepšení zbrojnice, jedna fabrika celá, vylepšení několika fabrik na dřevo a 2 budovy divů....a to už jsem obětovala i kulturní bonus....je to prostě beznadějné........a mělo by to být beznadějné?...Skutečně je to záměrem tvůrců?
 
Nahoru