• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Propojení mezi portály

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2734
  • Vytvořeno

Iefyr

Guest
Ty svůj život nemáš setsakramentsky rád, když máš tendenci s ním, resp. se svým časem, takhle plýtvat... podobným způsobem se zasnít dovede snad každej, ale to imho prostě není reálnej nápad.
 

DeletedUser2734

Guest
Na to je snadná odpověd'. Kdo má vůli tak dokáže hodně. Má cíl a jde za ním. Navíc jsem Beran. Díky za motivaci. Cením si toho a přeju at' se Ti daří ve všem nač sáhneš, hlavně si věřit a nevzdávat to.
 

Magni

Guest
To v každém případě dá. Nicméně, takto razantní změny a nápady by velmi, ale opravdu velmi, hru přetvořily a vše by se muselo předělat. Nebojím se říci, že i kompletně... I když se to tak nezdá, od Vás je to návrh pouze na "papíře". Realizovat to je věc druhá. Programátorsky je to ještě mnohem náročnější, než se třeba Vám může zdát a je to opravdu práce na velmi dlouho. Nemluvě o přepsání celého kódu (nefunguje to tak, že mě něco napadne a prostě to k tomu nějak přilepím), což taky není jednoduchá věc a tím odhaduji, že by se muselo skutečně vše znovu. Nejsem si tedy jistý, jestli vývojáři mají stejnou vidinu jako Vy, protože i oni mají vlastní "plány" a jistě nevymýšlí další věci týden dopředu, ale mají plán třeba i na měsíce či celý rok a na těch pracují. To znamená, že mají nějaký plán či myšlenku a té se drží a rozvíjí jí. Teď si vezměte, že každý hráč by sepsal své sny a touhy, které by ve hře chtěl mít, a "vývojáři, zblázněte se, já to chci" :) A takto třeba stovky dalších hráčů, protože jsem si jistý, že každý by měl v hlavě minimálně 1 svůj nápad, jak by to mělo podle něj být nebo co by bylo ve hře určitě fajn. Myslím, že vývojáři vědí, že by šla spousta věcí a "rozšíření" ke každé druhé funkci nebo možnosti, ale asi to opravdu není takto reálné. Neříkám, že nějaké prvky by třeba nešly použít či implementovat, ale takto komplexní návrh, který tu chrlíte, je asi až nemožný :) I když to třeba zní poutavě a zajímavě. Opravdu by z toho byla jiná hra, než tvůrci možná zamýšlejí. Také vidím spousty prvků z jiných her, kde jste se možná mohl i inspirovat.

Samozřejmě toto je můj osobní názor, nikoliv vyjádření "zástupce" innogames :) Berte to tedy tak. Samozřejmě fantazii se meze nekladou a rozvíjet svůj návrh zde můžete klidně dál. Ale zkuste se zamyslet i na realizaci, jestli něco takového je vůbec možné - a to ze všech stran, které vývojáři musí čelit, nikoliv jen to, jestli chtějí nebo ne :) To je totiž to poslední, co vývojář obecně řeší :)
 

DeletedUser2734

Guest
Myslím že to technicky možné je protože tato hra naštěstí nemá 3 D grafiku a vím že to bude trvat nějakou dobu ale pokud máte vy sám pocit že to zlepšení je pro dobro Vaší hry tak není k tomu co dodat. Jak dlouho to bude trvat je samozřejmě ve hvězdách ale myslím že si ji lidi víc oblíbí. Co se týá nápadů tak se jich dost opakuje i v jiných hrácha ale své nápady čerpám z knížek protože jinak hry noc nehraju. Na druhou stranu nápady z některých her se objevují i v jiných hrách a dnes je už máloco originál nebo původní předloha. Co se týká bojů tak se snažím aby to bylo něco jiného než střelba a podobně ale byla tam zapojena magie a podobné věci, způsobem jaké se moc neobkevují v jiných hrách. Knihy dovedou hodně rozšířit fantazii a hodně se z nich dá použít právě do her a podobně..

Věřím že toto se dá realizovat, a jsem o tom přesvědčen.

Děkuji za Vaši odpověd' k tomu článku který jsem tu dnes napsal a budu věřit že se tato věc dá změnit tak aby se hrála líp než dosud.
 

papap

Mistr slova
Já to říkal a myslím to v dobrém,že vývojáři se asi takto velké změny nechytnou,mají svůj plán a ono se ani neni čemu divit,ale každopádně by to byl nářez a hóóódně by to hru zvedlo,hlavně hratelnost a hráči by se jen hrnuli a hlavně by zůstávali,jelikož už jen ze čtení slov zde je to hodně chytlavé. :)
 
Naposledy upraveno:

Magni

Guest
Myslím že to technicky možné je protože tato hra naštěstí nemá 3 D grafiku
Toto je právě věc, která s tímto vůbec nesouvisí :) To, jestli je hra ve 3D nebo není, nemá na to žádný vliv, stejně tak na to, jestli je nápad realizovatelný nebo ne. Nevím jestli jste měl možnost alespoň "nakouknout" k tomu, jak se vyvíjí hry, tím spíše ty onlinové. Já ano a mám lehké základy v programování, tudíž si troufnu skutečně tvrdit, že je to velmi obtížné. A to si ani neumím představit vše, co to obnáší. Přidávat novinky a případně dělat takovéto zásahy do hry je téměř nadlidský úkol. V takovém případě je lepší projekt znovu vybudovat, než ho z velké části takto přetvářet, protože to je několikanásobně těžší :) Věřím, že lidé, kteří se tomuto věnují daleko víc než kdy já, se mnou budou souhlasit. Obecně v programování větších projektů.

Věřím že toto se dá realizovat, a jsem o tom přesvědčen.
Jistě že dá, netvrdím že ne. Nějakým způsobem. S určitými možnostmi, vynaloženým úsilí a náklady. Každopádně jakou dobu by vyžadovalo, dát to do takovéto podoby. Nepřesvědčuji Vás o tom, že toto není možné technicky. Ale o tom, že by to taková změna vyžadovala opravdu hodně času a kdyby vývojáři pozastavili všechnu činnost a zaměřili by se na toto, možná by do konce roku přišly první změny :) Jenže postup hry by stagnoval a to by teprve hráče nebavilo. Samotná hra se vytvářela měsíce. Ne dva, tři nebo pět. Ale řadu měsíců. Do podoby, která tu byla před více jak rokem, ne do dnešní. Vezměte si, jaký čas potřebovala hra, aby se dostala od prvotního spuštění do této fáze, a co za tu dobu přibylo. A to ještě za předpokladu, že vše bylo děláno tak, že se s tím vším dalším již počítalo, bylo to tedy tak i psané. Teď by měli sednout a prvně jenom navrhnout jak by toto fungovalo. Vytvořit ekonomiku mezi hráčem a "městem" ostatní ras, protože jste mluvil o obchodu. Nějaký příběh, spojitosti a návaznosti. A spoustu a spoustu dalších věcí. To samé co hráči, kteří jsou nyní na konci výzkumu. Jak by byly vyřešené situace, kdy někteří hráči by mohli být znevýhodněni. A jak by pak bylo řešené "dohánění" všech věcí z pohledu hráče, který má dobu za sebou, a hráče, který do konkrétní doby právě vstupuje. Je tam spousta otázek a problémů k vyřešení. A pak to všechno napsat do zdrojového kódu - to je ta nejtěžší část :) Opravdu si nejsem jistý, jestli i takovéto věci berete v úvahu. Kdybych měl napsat jen to, co napadá mě, bylo by to na sloh. Teď si vezměte, co všechno při návrhu napadne (a musí napadnout) vývojáře :) Skutečně to není tak lehké a chápu, že spousta hráčů toto nevidí. A samozřejmě jim to nemůže mít nikdo za zlé, prostě se v tomto odvětví nepohybují. Ale i proto se pak často rozčilují, že něco, co navrhovali, není ve hře. Není to prostě jen proto, že vývojáři nechtějí :) Skutečně ne :) A věřím, že kdyby to šlo, udělali by každý návrh, který by to hraní zpříjemnil.


Každopádně jsem se trochu nechal unést debatou a myslím, že ode mě to již stačilo :) Spousta myšlenek a věcí, které bych Vám k tomuto rád zdělil a "ukázal", abyste věděl, že to co píšu nepíšu jen proto, abych stál v opozici. Ale proto, že to tak skutečně je a není to tak jednoduché. A připomínám, že to je pouze můj osobní názor. Nenechte se tedy v rozvíjení svého nápadu rušit :)
 

DeletedUser2734

Guest
Prozatím jde o to aby rasy nějakým způsobem začaly obchodovat nebo aby se našlo využití pro vyrobený materiál od Víl, Orků nebo trpaslíků to je prvotní základ.

Dobrý den.

Děkuji za odpovědi a vím že to není snadné tohle uvést do života ale je tu několik možností jak by to šlo. Nevím kolik programátorů má Inno Games ale pokud by se úpravám v této hře věnovali 2 - 3 programátoři a dali tomu nový tvar i se změnami bylo by to bezvadné. Vidím to tak že by se dokončil současný Výzkum který je v současné verzi hry a pak by proběhly změny o kterých jsem psal..

Pak je tady další možnost vytvořit novou hru která by na současný Elvenar navázala například pod názvem Elvenarská Sága, kde by se hráči víc dozvěděli o historii a kulturách dalších ras, které se v této hře neobjevili. Přitom by se už mohlo plánovat a začleňovat do nové hry uvedené změny a přemýšlet co by se dalo dál vylepšovat s tím co je k dispozici. Každá věc nebo postava by mohla plnit několik věcí aby se hra rozvíjela a počítám se zmíněným obchodováním mezi různými kulturami lidí a plánovaní zda bude ve zkoumání Provincií kromě odkupování i zavedený boj.

Rozšíření z Provincie by mohlo následovat po získání určitého množství zboží. Samotný možný boj boj o území by mohl proběhnou na stejně šestihranné ploše jako dosud. Jiný tvar by se tam zřejmě nehodil.Snad tvar čtverce ve zmenšeném měřítku.

Jestliže máte dojem že by bylo lepší vytvořit novou hru a tuto současnou verzi dohrát v tom stavu jak je, jsem pro to vytvořit novou hru a máta tak možnost začlenit do této verze i nápady dalších hráčů. Jde mě o to aby hra tyto možnosti dávala a moc bych se přikláněl k tomu aby se tam použily stavby od stejných grafiků, kterí dělali na této hře. Jejich kresby jsou výborné a líbí se mě mnohem víc než grafické věci od jiných grafiků.

//Sloučen double post. Vidar.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2734

Guest
Díval jsem se na úvodní stránku Elvenaru a je tam o zlepšování napsáno tohle.

Hra je stále v rané fázi vývoje. To znamená, že v následujících měsících budou přidávány mnohá vylepšení a další herní prvky se teprve vyvíjí. Hra je neustále aktualizována a zdokonalována díky návrhům a nápadům hráčů, z tohoto důvodu vyplývá, že: „hrát hru znamená, že můžete svými nápady hru Elvenar zlepšovat a vyzdvihnout tak Elvenar na novou úroveň.“

Nikde jsem se bohužel nedočetl kdy začal vývoj této hry, kolik lidí se na něm podílelo a jak dlouho probíhá. Jak dlouho už tato hra existuje a vylepšuje se? Děkuji za odpověd'

EDIT: Tak jsem našel odpověd' na tuto otázku a první aktualizace 0. 25 byla vydána zhruba na podzim roku 2015. Po pár měsících, v Prosinci 2015, o Vánocích jsem začal tuto hru hrát taky. Myslím si že by se tam uvedené změny mohly vložit. Jiná situace, horší, by byla kdyby tato hra už byla na světě zhruba 2 - 3 roky nebo déle. Pak mělo smysl vydat úplně novou hru... Věřím, že vylepšení v této hře o požadované prvky by šlo doplnit.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Aarwen

Pokročilý žák
néé jinou, jsou to další nápady aby byla lepší a to je pro hru dobré :)) Ještě je spousta možností :))
 

DeletedUser32

Guest
Obávám se, že to co je dobré pro hru a hráče, neznamená že je to dobré i pro tvůrce hry, jak je ostatně dostatečně vidět na tom, kam momentálně "vylepšování" hry směřuje.
 

DeletedUser2734

Guest
Rozhodně si myslím že pokud je hra "stará" od vypuštění do světa rok, tak se dají provést změny a určitě budu rád když se i další vyjádří jak by si hru představovali. Kdo má vlastní návrhy přidejte se a můžeme společně tyhle věci a ujasnit si věci, které Vás zajímají aby dostaly svůj význam a ještě je vylepšit..
 

Iefyr

Guest
nezapomeň se za půl roku divit, proč tenhle "návrh" ještě nezavedli... imho do týhle sekce patří jenom REALIZOVATELNÝ nápady a né něco, u čeho je jasný, že to není až tak návrh, jako spíš diskuze na téma, jaká by ta hra vlastně mohla bejt... ale na co jsi to vůbec dával sem?

chrlíš tu jeden návrh na změnu za druhým, aniž bys ten předchozí nějak normálně sepsal a promyslel... tak, aby to mělo hlavu a patu

vrať mi ten čas, kterej jsem strávil nad čtením tvých příspěvků!!!
 

papap

Mistr slova
lefyr však nikdo tě nenutí,abys ty příspěvky četl,tak proč bysme ti měly vracet nějaký čas,ještě si tu dělej haldu vykřičníků,asi trochu mimo,že.Pokud vím v pravidlech a nikde jinde nic o tom,že zde musí být jen realizované návrhy nic neníA kdyby zde bylo něco špatně,tak by už zakročil admin a jelikož se tak nestalo,tak jediný kdo tu píše blbosti,co sem nepatří,seš ty.
 

Iddun

Guest
Pokud vím v pravidlech a nikde jinde nic o tom,že zde musí být jen realizované návrhy
A myslíš si, že nerealizovatelný návrhy vybereme k zaslání do Německa? Tam mohou pouze propracované návrhy, které mají možnost napojení do hry. Pokud to nebdue propracované, tak my s tím nemůžeme nic udělat ;)

Aby nedocházelo k dalším nesrovnalostem, tak vás odkáži tímto odkazem do pravidel návrhů ;)
 

DeletedUser2734

Guest
Pane nebojte se, dám si tu práci aby to za něco stálo a pokud by to nakonec nevyšlo tak to klidně přenechám někomu, kdo se tím bude chtít zabývat. Vím že jsem tady naskládal návrhy které by stály za zmínku. Rozhodně nebudu uvádět že je to propracované nebo bez chyb, nic takového se ještě nikomu nepodařilo. Hned jak tomu dám tvar přidám to sem. Přeju hezký den.
 

papap

Mistr slova
Iddun,tak toto mi nepřijde jako nerealizovatelný návrh.Záleží jen na šikovnosti,chtíči lidí a jak se k tomu kdo postaví.Od toho tu je diskuze,aby se pak vidělo co z toho nakonec vzejde a pak se uvidí.Ale hned to odpískat ze začátku způsobem jak se tu trapně rozčiloval lefyr je totálně ujeté!
 

Iefyr

Guest
mně přijde totálně ujetý to, co vídávám x let napříč různýma herníma fórama... navrhování nesmyslnejch návrhů a následnej pláč, že k implementaci jejich nápadu nikdy nedošlo... ba že se k němu nikdo ani z vedení nevyjádřil.

kdy si třeba uvědomíš, že existuje něco jako jádro hry? že to ti nikdo celý překopávat nebude? vytratilo by se tím to, co v čem to celé tkví... a to ani nemluvím prosím pěkně o tom, že vývoj něčeho jako prohlížečový hry se nemůže! zastavit, protože proč? protože není představen jako produkt, u kterýho je plánovaná nějaká finální podoba... protože content se musí neustále rozrůstat, jestli má hráče udržet, že jo, a jestli je inno aspoň trochu co k čemu, jako že je, tak vizi maj určitě na déle jak rok. akorát ji samozřejmě nebudou šířit mezi hráče, bo se to obecně moc neosvědčilo a hráči to mají ve zvyku brát jako závazek/slib a taky jedna věc jsou předpoklady a druhá realita co do splněných představ o daný herní funkci... takže priority toho, co je zapotřebí udělat dál, se můžou leckdy měnit, dle současných potřeb odhalených v rámci feedbacku a všelijakejch analýz. tak to ve vývoji prostě je.

s tvou představou by to teda zhruba vypadalo tak, že bychom tu rok čuměli do zdi a dělali si kopáním jelita na zadku, protože by milí devs řešili vlastně novou hru... komplet všechno od začátku promyslet - hodnotu jednotlivejch funkcí, jejich dopad na jádro hry, jejich sociální dopad (hej, zejména u MMO se mu, jejich vzájemný vztahy... vsadím se, že profi game designér by ti v tom, co jsi tu na v těch x slohovkách popsal, našel po pár minutovým brainstormingu hned několik nesrovnalostí na několikatýdenní řešení.

nebo další možnost - změny se budou implementovat postupně, tím pádem nebudou představovaný ve finální verzi, ale budou muset být několikrát rebalancovaný, aby do aktuálního konceptu hry pasovaly a nebylo to nehratelný... a to bych vás, notorický plačky, chtěl vidět, jak byste se zrovna s tímhle popasovávali, když se nedokážete srovnat pořádně ani s tím, co bylo de facto plánovaný, jenomže elvenar byl šitej horkou jehlou, byl představovanej jako strategická hra, jenže ta strategie se začala výrazněji objevovat až po jaký době? 3/4 roku od live vydání?

jako jo, ono to realizovatelný je... po technický stránce, ale ne po rozumový. nikdo nebude dělat takový drastický změny, drasticky měnit tvář svýho produktu, tím pádem možná i cílovou skupinu, tím pádem riskovat razantní změny v komunitě. chápal bych, kdybys řekl, že nelíbí se mi chování nějaký určitý části hry, takže bych to udělal takhle, protože se to tím takhle vyřeší a protože to zároveň bude v souladu s tou a tou funkcí, který se k ní prostě pojí... a ne že si klikáš, zasníš se, že jéééé, takhle by to bylo bombastický... tak já to napíšu na elv forum... a během psaní sem si uvědomíš, že no jo, ale to by se muselo poupravit tamto... no ale když to poupravím, tak to zas nebude sedět s tamtím... NE, když se sakra něco mění, musí to bejt schopný se plně zadaptovat do aktuálního konceptu, ne že tím spustíš řetězovou reakci potřebnejch úprav.

jenže ty to tady pliveš, skáčeš od jednoho k druhýmu a člověk se v tom už ztrácí...
 

DeletedUser467

Guest
Tak jsem se dneska sekla na cestě domů z práce. Vlak si prostě řekl, že dál nepojede :) Ale měla jsem aspoň spoustu času si všechno, co tady navrhuješ, pořádně přečíst a zamyslet se nad tím. Bylo to trochu náročné, protože sem sypeš jednu věc za druhou a to stylem „třeba tak, tak a tak“ a ty podstatné fakta mi mezitím trochu splývaly, tak se předem omlouvám, zda jsem tě v něčem špatně pochopila :)

Něco podobného už tu kdysi zaznělo, tedy konkrétně to, že by ses přes portál dostal na úplně nové místo, kde by se právě stavěli manufaktury spřátelených ras a vypadalo by to tam opravdu jako na návštěvě dané rasy. Tedy by jsi nemusel pro spřátelenou rasu dělat osadu ve svém městě, ale pomáhal bys jim na jejich území. Velmi se mi to už tehdy líbilo a dovedu si to představit i s tím co navrhuješ, že by se tam prostor získával bojem/výkupem provincií na úplně nové mapě. Na druhou stranu, pokud příběh Elvenaru dobře chápu, tak tady jde o to, že ty oživíš duši rasy, která byla ztracena, a pomůžeš jí postavit se na vlastní nohy, proto pro ni buduješ osadu ve svém městě. A až se vzchopí, tak si teprve půjde někde ve světe Elvenaru svoje místečko najít a ty se vrhneš na pomoc další rase. Bylo by to tedy o překopání samotného příběhu Elvenaru. To, co navrhuješ je prostě námět na novou hru, ne na vylepšení stávající hry. Pokud se s něčím takovým mělo přijít, tak hned na začátku, když se do hry začali přidávat spřátelené rasy. Na tohle už je prostě pozdě. Asi bych byla i naštvaná, kdyby takto drasticky překopali hru. Musela bych to dohánět, tj. vracet se k těm rasám a dělat to znovu po jiném, když už sem tu rasu jednou projela jiným způsobem.

Pokud bychom příběh chtěli zachovat, pak bys pro spřátelenou rasu stejně měl udělat osadu ve svém městě, pomoc jim postavit se na vlastní nohy a pak je přes portál chodit navštěvovat na jejich území. Tohle už by se dalo chápat jako vylepšení hry, resp. přidání obsahu. Já se ale ptám na co? Protože co si fakt nedovedu představit, tak to je to obchodování se všemi rasami v každé fázi hry, jak navrhuješ. Jakože bych měla každý den vlézt přes portál na několik různých území, kde bych za svoje suroviny naklikávala pořád výrobu surovin spřátelených ras nebo bych tam jen rozklikla obchod a povyměňovala tam zboží a zase přehupsala přes portál nakoupit k další rase? Teď to možná nezní tak děsivě, ale čím víc ras do hry přijde, tím náročnější to bude všechno udržet a pokud bychom mluvili pouze o tom obchodu tak je to zbytečné klikání pro nic – jen by to bylo na oko líbivé. Děkuji, nechci. Systém, kde jedna rasa přijde a druhá odejde, se mi zamlouvá daleko víc, jak se nadále starat o všechny rasy, které do hry byly přidány. Z toho by mi asi hráblo, tolik věcí ve hře řešit. Já to hraji jako oddechovku.

Navíc možná to nevidíš, ale po těch rasách ti něco zůstane, ne že ne. Dám příklad, než přišli trpaslíci měli jsme ocel, jakmile jsme jim pomohli oni nás na oplátku naučili jak vyrábět lepší ocel – trpasličí ocel. Nepotřebujeme tedy chodit za trpaslíky a měnit s nimi, protože oni nám předali svoje znalosti jak si tuto surovinu sami můžeme vyrobit. Jasně, přijde ti to možná málo a raději bys byl, aby se vyměňovala spousta druhů surovin než, abychom se jen některou naučili vyrábět sami. Opět se ale ptám, nebyl by v tom zbytečný zmatek, kdybys musel vyměňovat několik druhů surovin z různými rasami na jejich území a řešit pak uplatnění takového množství surovin? Vážně by to pro hru bylo přínosem? Nebylo by to jen další zbytečné klikání navíc?
 

DeletedUser2734

Guest
Základem toho co jsem uvedl na začátku, je obchodování mezi rasami. Nemá smysl nechat jednu rasu 3 měsíce ve hře a pak ji vystřídat další, která zase bude muset udělat místo druhé. V současné době mají v Inno Games už nachystané i draky s kouzelníky a bude se zase opakovat situace, kdy budou muset zmizet Elfové aby bylo kam dát draky. Za vyrobené zboží od Trpaslíků jsem si mohl postavit nejvýš nové cestičky a konec, s jejich materiálem se nedalo obchodovat a s Vílami je to stejné. Za jejich materiál se nedá koupit u obchodníka nic. Netuším jak se bude u ostatních ras obchodovat s materiálem od kouzelníků nebo tím co vytvoří draci. Zatím je to bohužel likvidace jedné rasy na úkor druhé aby bylo pro ně místo. Když jsem si přečetl podobné příspěvky tak všude jsem četl, prý se nemá tolik lpět na získaných věcech který si hráč vytvořil během doby co tuto hru hraje. Všude se psalo že je málo místa a vývojáři to ví taky ale místo toho aby se to řešilo tak se tady jen střídají další postavy a kultury a neřeší se problém s místem nebo s obchodováním. Na začátku hry jde obchodování krásně ale tam kde by se mohlo obchodovat nejvíc, právě mezi rasami, tam se neděje nic.

Když se bude obchodovat jen s těmi základními 9 materiály tak by se mělo obchodovat i s ostatními materiály od dalších ras. Postupně by se to mohlo oživit aby k tomu docházelo. Hra je hezky udělaná po grafické stránce a programátoři mají možnost to vylepšit na základě poznámek od hráčů a taky nikdo po nich nežádá aby se to udělalo třeba za 3 měsíce. Stačí to postupně přidávat.

Napsal jsem poznámky co by tomu prospělo a sepíšu to aby měli jasnější představu jaká věc by příběhu pomohla. Rád si přečtu názor všech lidí kteří se k tomu vyjádří a proto jsme na tomto fóru abysme o těchto věcech mluvili. Přeju všem hezký den.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Takže ty bys chtěl mít svoje lidské město, pak trpasličí město, vílí město, atd. V každém by jsi té dané rase postavil hlavní sídlo, obytné a kulturní budovy, manufaktury, které by vyráběli nejaké jejich speciální suroviny,... A u každého města bys měl spešl mapu, kde bys bojoval s jednotkami dané rasy. Aktuální zboží by jsi měnil s hráči podle bonusových výrob a pak bys šel do města víl a tam vyměnil na nějakém jejich trhu (tj. s npcčkem) prkna za jejich třeba bylinky, jak si uváděl, aby si za ty bylinky mohl postavit něco v jiném městě? Všechno by to bylo tak krásně provázané, že by si se musel staral o výrobu u x měst, tj. vlastně hrát několik účtu. To je fakt šílenost :)
 
Nahoru