• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Presun na mape

paulo1414

Mistr slova
Zdravim všetkých. Mal som konkretnu otazku na moderatorov fora.
Ako je to s presunmi hracov na mape? Pokracuje sa v tom? Ja som v hre pomerne daleko a mam prezkumanych mnoho provincii ale 95% z toho su neaktívny hraci a tym padom nemam moc moznosti obchodovania na trhu. Iba v ramci spolocenstva.
Mam zaskrtnute povolenie na presun , lepsie miesto ale stale sa nic nedeje a ja by som bol velmi rad keby ma konecne presunuli niekde kde budem mat viac moznosti ako spolupracovat s hracmi z mapy. Motivacie a obchod. Som rad ak mam trhu aspon 4 strany s ponukami od hracov.
Dakujem za odpoved, aj ked uz bude hocijaka :).Pavel
 

DeletedUser3201

Guest
Je fakt že ono je to občas zvláštně propletené, mix hráčů kteří jsou již nad 10 000 bodů a najednou i hráčů co nemají ukončený tutorial. A taky nerovnováha když se zaměříme na obchod většinou akorát je to namixované že v okolí většinou jsou bonusové 2 suroviny a tak vniká občas situace kdy nabídky jsou většinou stejného rázu a proč kupovat něco i za 1:1 když 2 a více dní vidím ty nabídky které občas někdo koupí ale tá čestnost je zanedbatelná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak na přesun na mapě bych se také rád zeptal, jak to tu čtu. tedy hlavně proto, že jsem se o něm dozvěděl až teď :)

no aspoň už znám odpověď na otázku, proč mi z okolí neustále mizí sousedi... problém je ten, že namísto pokročilých sousedů mi tam skáčou samí začátečníci, takže obchod se stává čím dál tím složitějším...

jsou nějaká kritéria, jak např. přesun popohnat? tipl bych, že to neustále analyzuje nějaký automat, ten ale musí koukat po určitých vlastnostech hráče nebo tak nějak.
 

Silver Whisper

Guest
Přesouvání na mapě má pomáhat hlavně aktivním hráčům, kteří jsou na okrajích mapy a nemají s kým obchodovat. Sousedi ti také můžou mizet, protože nehrají. v pravidlech hry na Wiki se píše, že : Účty na daných herních světech mohou být odstraněny, pokud nebudou více než 30 dnů aktivní. Avšak diamanty jsou vázány na daný herní účet, takže vám zůstanou i po smazání vašeho neaktivního účtu na určitém světě. ;):)

Podrobnosti o přesouvání hráčů najdeš v tomto diskuzním vláknu : https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/přesun-hráčů.1799/
 

DeletedUser3201

Guest
Ano ale není to nějak ideální. Aktivní hráči jsou smíchaní i dost nešťastně, já třeba mám 40% bez obchodníka a z toho 20% v různých fázích tutorialu. A až cca dalších 20% na mé hráčské úrovni a zbytek už hráči kteří jsou až trojnásobně dál. Navíc ještě jednou říkám že je zázrak když se přesouvání povede tak že každý v obchodování požaduje právě to co produkuje bonusová manufaktura, často 5 a víc stránek dlouho že nabídka na jedno zboží do toho to samé u dalšího zboží a tak vnikne začarovaný kruh kdy nabídek je hodně i za 1:1 ale nikdo to jaksi moc nechce.
 

paulo1414

Mistr slova
Prosim, uz ma konecne presunte na ine miesto na mape sveta. Aktualne nemam na trhu ziadnu ponuku od inych hracov. Zo vsetkych mojich susedou, a ze ich nemam malo, hraje mozno 10 ludi. :(:(:(
 
Nahoru