• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

Eragon92

Znalec fóra
Kdo chce ať se staví ke mě, horské sídlo vylepšuju průběžně, teď mi mmt chybí nějakých cca 240 Vb

Já osobně nejvíc myslím nasypal okolo 100 VB abych získal runu....
 

PenyMarket

Znalec fóra
No, sice to ještě chvilku bude trvat, ale zítrá zajdu na návštěvu :)


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
POkud máš div, který nechceš postavit, můžeš ho postavit a zbourat a tím se dostat k runám, které ti do něj dál padají
 

PenyMarket

Znalec fóra
Asi jsem trochu natvrdlej, takže to pro jistotu zopakuju tak jak jsem to pochopil.
Mám asi 5 divů s komplet runama, ale stavět je nikdy nehodlám a je pravda, že mi pořád na ně přibývají další runy. Když ho postavím např. na 1 minutu a hned zase zlikviduju, už mi v budoucnu na něj runy nikdy nebudou padat? A tím se tedy se zvýší pravděpodobnost na runy které si přeju, ale jako na potvoru vůbec nepadají? :)


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Ne nezvýšíš, naopak pokud se rozhodneš zbourat již vylepšený, že se ti za stávající situace nehodí a zabírá pouze místo, předtím k něčemu byl a nyní ne, tak nečekej cokoli zpátky, zmizí vše i zasazené runy, takže ty nezasazené můžeš zasazovat znova a za rozbité pak ukout tu co chceš.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Já nechci nic zpátky. Já chci jen zvýšit pravděpodobnost aby mi padalo to co potřebuji.
Pochopil jsem to tak, že po zbourání už ten div nebudu mít možnost nikdy postavit znovu a tím mi na něj nebudou chodit ani runy.
Ale podle toho co píšeš to tak asi nebude. :)


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Runy ti budou chodit pořád, tak jako doteď. A zrovna na divy, které nechceš:D:D:D:D. Jde spíš o to, že budeš moct, runy rozbít na úlomky a použít je tam co chceš. Tuhle možnost nevyužívám, je to škoda materiálu. Dávám přednost, hledání hráčů, kteří mají div co chci a obětovat body.:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser592

Guest
No to tak není, pokud jej jen postavíš a hned zbouráš ztratíš možná jen pár surovin a runový kruh, tím zvýšíš možnost úlomků, z kterých sestavíš runu, jinak dávat Vb na konkrétní div a z něj dostaneš konkrétní runu, i před vyzkoumáním, jen ji nezaložíš, ale to asi víš.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Runy ti budou chodit pořád, tak jako doteď. A zrovna na divy, které nechceš:D:D:D:D. Jde spíš o to, že budeš moct, runy rozbít na úlomky a použít je tam co chceš. Tuhle možnost nevyužívám, je to škoda materiálu. Dávám přednost, hledání hráčů, kteří mají div co chci a obětovat body.:rolleyes::rolleyes:
Asi jsem fakt úplně tupej :confused:, ale jak si mám vsvětlit tuto větu: Jde spíš o to, že budeš moct, runy rozbít na úlomky a použít je tam co chceš.
Já to chápu tak, že runy od stavby na kterou už mám kruh uzavřený, můžu použít na úlomky z kterých se dá ukovat celá runa na jiné stavbě. Konkrétně na Svatostánku už mám navíc alespoň 50 run a u Horského sídla mi chybí 6 úlomků abych ukoval poslední runu.
Jdou použít ty runy ze Svatostánku na úlomky do HS?
Snažím se, ale nějak se nedaří :mad::D
 

DeletedUser2070

Guest
A máš ten svatostánek postavený? Jestli ne, tak ho postav a pak zboř. Tím se ti u Svatostánku vyčistí runový kruh do kterého budeš moci opět sázet runy. A z těch run co prasknou získáš 10 runových úlomků, z nichž si poté ukováš runu pro Horské sídlo v jeho záložce. Už to chápeš? :D
 

DeletedUser592

Guest
Ty runy , které dostaneš na stavby již postavené, nebo ty s hotovým kruhem se pak jen přičítají než je můžeš použít znova. Takže ve výsledku se ti zobrazí že u toho a toho divu máš tolik a tolik run k dispozici. Runy se rozbíjejí pokud zasazuješ již tu, kterou v kruhu máš, pokud je plný úlomek nezískáš.
 

PenyMarket

Znalec fóra
A máš ten svatostánek postavený? Jestli ne, tak ho postav a pak zboř. Tím se ti u Svatostánku vyčistí runový kruh do kterého budeš moci opět sázet runy. A z těch run co prasknou získáš 10 runových úlomků, z nichž si poté ukováš runu pro Horské sídlo v jeho záložce. Už to chápeš? :D
No stavbu na odpis postavenou nemám a průšvih je v tom, že na ní zrovna teď nemám ani místo. V každém případě díky za radu, protože jakmile vznikne prostor hned to udělám i kdybych už runy na HS získal motivací ostatních, protože se to může někdy ještě hodit. :)
 

DeletedUser494

Guest
Mhm, to je docela zajímavý nápad, to mne nikdy předtím nenapadlo :) Asi jsem vždycky tak nějak optimisticky doufal, že jednou bude možné v rámci nějaké budovy, divu či technologie ty runy vyměňovat za jiné... a je fakt, že třeba Trůny vznešených lidí fakt stavět nehodlám, ale kruh už mám a 18 run navíc :D Z toho by pár úlomků mohlo padnout...
 

Atta1

Pokročilý žák
Má zkušenost. Nechci knihovnu tajemství, protože přínosy podle mne nic moc. Ale už jsem měl plný kruh a k tomu se mi tam nahromadilo 16 dalších run. Tak jsem tu knihovnu postavil a hned prodal. Samozřejmě se za tu budovu nic nedostane, ale ona nezmizí. Dostane se zpátky do nabídky
prastarých divů s prázdným kruhem. Těch 16 úlomků se tam převedlo k zasazení. Př zasazování se mi zasadilo 6 run a 10 spadlo do rozbitých úlomků.
Tak jsem získal ukováním jednu důležitou runu, kterou jsem potřeboval. Dá se to použít, pokud vám chybí 1-2 runy do kruhu u divu, který chcete stavět a k té runě se nemůžete dostat.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Takže jsem získal další parcelu a obětuji Vysokou zvonici ke které mám už 50 run navíc. To by v tom byl čert, abych tu poslední runu neukoval. :D
 

GorGlin

Veterán
První divy co jsem měl byli elfý.
Když jsme je dostavěl na 5 lvl a dostal se tak k runám, které mi tam visely, měl jsem jich tam nějakých 30-40 dalších.
Těšil jsme se, tak si ze střepů udělám spoustu dalších.
Ale v klášteru mi šestnáctá zapadla na poslední volnou pozici a bylo.
Když si vezmu, jak mi předtím praskali, tak jsme na to jen nechápavě koukal.
Zato maják, tam mi do posledního slotu zapadla poslední runa co jsem měl, opravdu 100% využití.
Držím ti palce ať ti to dopadne k tvé spokojenosti.
 

DeletedUser341

Guest
Já měl v tomhle úplně nepochopitelné štěstí (nebo smůlu?) hned na začátku - první div, Knihovnu, jsem poskládal z 11 run... Teď mám 50 "náhradních" a fakt nevim co s nima - bourat mi to přijde škoda :D
 

DeletedUser2070

Guest
Pošetři, až se s ní dostaneš na lvl 5 budeš muset opět vyplnit runový kruh a v tu chvíli se ti budou hodit. Jestli ji teda budeš chtít :D
 
Nahoru