• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Prastaré divy

Ludi

Veterán
Já postavila Turnajovou arénu, ale nevylepšuji jí. I tak jak je, dává trochu jednotek, které používám jen někdy ve věži, a na to mi to stačí.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak nový turnaj zatím není, takže zatím je to spíš jen kdyby se vývojáři spikli proti hráčům, a udělali nový turnaj. Navíc nový turnaj = nová hra, a všechno co se ve hře budovalo, a veškerý pokrok je proti nám, což neuznávám. Vždy mě na hře bavilo si občas vylepšovat divy, ale proč bych to měl měnit, abych si neublížil, co by mě jako na hře pak mělo bavit.
 

Reyahana

Učedník
Oprašuji téma.

Konkrétně dotaz - nevíte z čeho je vypočten přínos many za kouzlo v dračím opatství? Mám na lvl 6 za kouzlo 3492 many...ale známá má jinou (vyšší) hodnotu na stejném levelu. Co to ovlivňuje? Ví někdo?
 

12alfa

Pokročilý žák
Na tvém místě bych knihovnu nebourala, tím pádem nenahrazovala za hlubinu, kladívka dovyráběla v akademii. Na kladívka je lepší pozdější Věž prosperity. Tím chci říct, dost už jsi investovala do knihovny, počkej si na lepší kladívkový div, když už. :)
 

Lovec Krys

Legenda
6. úroveň je nic, už jsem boural i 11.
A Knihovnu nejlépe nestavět vůbec. Radši jeďte s více dílnami a pak postavte jen Věže prosperity.
Knihovna dává kladiva za průzkum a ten se neustále prodlužuje (hráči v posledních kapitolách běžne 100 hodin + (já něco kolem 116)) a na VBčka si získejte nějakou evoluční budovu na 10 lv, ta vám navíc na rozdíl od Knihovny nezdraží věž/turnaj.
 

Reyahana

Učedník
@12alfa myslím, že už hráčka, co se na to téma ptala, nehraje.

Oprášila jsem diskuzi kvůli Dračímu opatství. Nevěděla jsem, kam dotaz zařadit. ;) Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala vědět.

Knihovnu a ani hlubinu nemám, nepřijdou mi moc dobré, Věž prosperity je naopak terno. Mám zatím jen lvl 11, ale je to v kombinaci
s kouzelnými dílnami a kouzly na dílny hodně znát. Ráno očaruji a jedu celý den vysoký sběr, bohatě mi to stačí na výrobu veškeré armády
i na stavbu města. Jen občas při větším zbrojení sáhnu po požehnání. Zatím patřím k těm šťastlivcům, co mají kladiv dostatek, občas je musím utrácet i u obchodníka.
Mám v plánu postavit i div Elvenarské obchodní centrum ... Pokud je trochu podobné Věžím prosperity (ale na manuchy), musí to být úžasný div. Kdo ho má/nemá ... budu ráda za recenzi, jak jste s ním spokojeni. :)
 

12alfa

Pokročilý žák
@Reyahana
Děkuju za upozornění. Chybička se vloudila... :) Taky nemám ani jedno (hlubina, knihovna) a nechybí mi. Stran Věže prosperity, naprostý souhlas, navíc ta stavba na skalách je krásná (škoda, že se mi nezobrazuje, jak má...).
 

Lovec Krys

Legenda
Myslím, že komentáře netřeba:
1620059983238.png

1620060094941.png
1620060130882.png

A efekt v praxi:
1620059950996.png
 

Lovec Krys

Legenda
Dá se to docela dobře využít např. pro ušetření semen v posledních kapitolách, kdy je potřeba sdílet výrobu tržiště mezi unurium a semena (anebo nahradit výrobu semen kulturními budovami produkující semena).
Já mám poměrně slušnou zásobu kouzel a dvě pandy k tomu (2 magické výroby denně navíc).
Takže teď na začátku kapitoly jsem odteleportoval T4-T6 manufaktury a nechal si pouze po jedné namísto obvyklých dvou a chybějící výrobu z druhých budu nahrazovat kouzlením.
Po dokončení kapitoly je zase můžu vrátit a vyrábět do další kapitoly bez kouzel a šetřit ty kouzla.
 

Marian24

Znalec fóra

Reyahana

Učedník
@Lovec Krys Děkuji za tip. Dobrý nápad, jak ušetřit místo s manufakturami. Až časem ale, teď jsem teprve u Pulčíků. :)
Škoda jen, že magickou výrobu vyrábím jen v akademii a něco málo je z turnaje. Hodilo by mi toho víc.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Stačí 9 na 6 kol (ono je pouze v těch prvních 9 provinciích) + 10 truhel ze společenství, to dává dohromady 12 týdně, tzn. skoro 2 denně.

Na skoro 3 to lze dotáhnout s Pandou lv10 (2/48h, tzn. 1 denně navíc. Kdo hrál původní medvědí event, může mít i více než 1 Pandu (já mám 2)).

Zbytek pak jedině vyrábět v akademii (s MA lv 5 max. 3 denně, zde je nutné jet 2 turnaje na 7k bodů aby nedošly relikvie, ze kterých se kouzlo vyrábí).

A sem tam je v některých truhlách v eventech kouzlo jako vedlejší odměna.
 
pravda, tam pak už jsou jiná kouzla... když já to kouzlené pořád nějak míjím. Vždycky si říkám, že zakouzlím, až na to budu mít celý den čas a bude to opravdu efektivní a pak mi do toho něco spadne... ale taky bych potřeboval zase trošku doplnit sklady některých surovin (a kouzla se hromadí, protože je používám spíš kvůli maně z draka :D )
 

Reyahana

Učedník
Zrovna dnes mi ze sousedské výpomoci dvě kouzla padla. Z turnaje mám, ale hodím to o víkendu na všechny manufaktury a je to pryč :( Jinak turnajuju celkem slušně, relikvie vždy klesají pod 1 tisíc ks jen prachové, ostatních mám habakuk.
Já hraji jen rok, tak jsem Pandu nezažila, ale když byl měsíční medvěd, vylevelovala jsem si z nuly na 5lvl toho hnědého.
 
Nahoru