• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

GorGlin

Veterán
@Lovec Krys
určitě máš pravdu že dopad rasy dost záleží na tom jaké máš město.
I když jsem nakoupil diamanty, tak myslím, že né tolik abych patřil mezi VIP.
A tak beru výkon města jako věc volby.
Kolik máš divů, zbrojnic, provincií je tvoje věc.
Ano, jsem na konci výzkumu a je věc příležitosti zásoba semen ale není jen věc času, ale i divů, které máš a jak vysoko je máš.
Každé rozhodnutí má svoje následky.
 

voyager-1

Velmistr písma
jestli to dobře chápu tak věž světla jsou portálové bonusy. Takže katastrofický scénář o stavění a bourání se asi moc konat nebude, Nebo jsem něco přehlédl?
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Ty věže, když jsou postavené, produkují suroviny, které si můžeš naklikat PPčkama.
Ale světlou a tmavou hmotu získáváš jejich bouráním a to si PPčkama nenaklikáš.
 

iDavis

Legenda
Pokiaľ chce mať hráč túto kapitolu hotovú v nejakom rozumnom čase, myslím si že s počtom liahní menším ako 10 by ani nemal počítať (ja sa asi pokúsim o zhruba 15). Jedna kompletne vylepšená liaheň stojí 2.7M many, čo pri celej zostave osadníkov činí okolo 40M, plus počítam tak niekoľko ďalších desiatok miliónov na cestičky. Klikať takéto množstvo many z kúziel by bolo zdrvujúce, takže asi mi to raz a znova pridáva dôvod hecnúť sa a postaviť to roky zabudnuté bludiště..
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
bílou hnotu potřebuješ aby jsi zvednul bílou věž na černou a černou hnotu potřebuješ aby jsi zvednul portál
I když budeš magii řešít instanty, tak musíš postavit 72 bílích věží které zbouráš kvůli light matter a dalších 72 věží které pomocí light matter vylepšíš a zbouráš je na black matter

@iDavis
Jo souhlas, 15 facilities je minimum kterého bych rád dosáhl, ale jedna mi vychází na 3180k many.
Každopádně blůdo vřele doporučuji, kdo do rasy vstupuje s 30M many na skaldu je určitě mnohem klidnější.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
No, černou hmotu bych neklasifikoval jako problém, to si naklikáš celkem snadno.
Hlavní jsou statisíce vědců převlečených za obludky, které musíš naverbovat aby ti pořídili všechny ty zlepšováky
 

voyager-1

Velmistr písma
myslel jsem to tak, že kvůli černý hmotě se musí stavět a bourat ty věžě světla. Bez bílý bych se obešel.
 

GorGlin

Veterán
jo to musíš
ale když najdeš prostor na věž tak není kam spěchat, páč poslední vlv je závěrem kapitoly, takže na to máš vlastně kopec času
 

ElfNostradamus

Veterán
Voi, ale vylepšený portál, zase dává zvýšené množství výroby, takže aspon na 2lv /v ideále lépe 3./ je dobré ho vylepšit, což se děje přes tu černou hmotu a T7 /T8 level 3/, černou hmotu máš prodejem temné věže, která je de facto 2lv věže světla, k tomu levelování potřeba ale světlá hmota jeden kus, kterou získáš prodejem právě světlé věže, takže nejdříve ideálně postavit a prodat pár světlých a pak vylepšovat na temnou věž....což obojí vždy stojí T7, takže spotřeba Urunia slušná...
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Každopádně blůdo vřele doporučuji, kdo do rasy vstupuje s 30M many na skaldu je určitě mnohem klidnější.
Toto je pre mňa presvedčivý argument, bludisko v tejto chvíli stojí v meste (a budem ho zrejme levelovať s podobnou prioritou ako chrám duchov, ktorým sa snažím vyhnúť sa potrebe produkcie unuria v tržišti).
 

GorGlin

Veterán
Tohle je hlavní síla divů snižujících rozpad
jako hráč na konci výzkumu zvládnu nahromadit značné množství zvorjů
netvdím že to je všespásné, nebo ta jediná správná cesta
ale každý div který nepostavíš znamená výhodu kterou nemáš
 

ElfNostradamus

Veterán
A. MANA: Nevím vždy jsem choval k divu Bludiště jakýsi odpor :) velké nehezké to stvoření :)...a stavět a navíc vykrmovat ho již ,,zpětně,, nebudu, kdo ještě není v rase jistě mu pro průchod pomůže nebo se dostatečně aspon 1.předzásobit manou a mít i dostatek manových budov, které hned po vstupu do 19.kap. vylepšit-aktuálně sklízím asi půl mega many denně a 2. zbytek lepím skrze použití kouzel /zde nutnost divu Dračí Opatství/.
B. SEMÍNKA: Vhodné opětovně se předzásobit nejen semínky, ale i případně živým zbožím + mít pár budov na jejich výrobu, tím limitovat denní rozpad semen. Opětovně žádný div jsem zbytečně nestavěl a nekrmil, zde i dostatečně dobře pracuje výroba v tržišti.
C. URUNIUM: Zde asi nejbolavější místo kapitoly. Do začátku opětovně se v rámci možností předzásobit a byt´ ho sám nemám, tak vhodné postavit a alespon částečně /v tom případě že budete chtít stavět div až z 19.kap a to na rozpad urunia - jako já -Pečetní věž/ pro jeho příznivce pak co nejvíce předvykrmit div Chrám duchů.
PS....vše osobní postřehy a potřeby nemusí se vztahovat na každé město, vezměte si z toho co potřebujete, necht´ se všem v kapitole daří :)
 

GorGlin

Veterán
bludiště je velká budova, ale v současné době nic neobvyklého, ve městě mám další stejně velké i větší.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak už v tom mám jasno, osum bílých hmot získáno, brzdí mi to T7 protože urunium potřebuju na výzkum navýšení výroby
 

GorGlin

Veterán
A obchodníka, a vylepšení hlavního sídla
Na to jak omezené jsou zdroje je spotřeba opravdu vysoká
Snad s tím trochu pomuze budouci event
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Nemáte někdo úkoly?
Já jsem na americkém fóru našel prvních 45
A k mé nekonecne radosti je tam vylepsi 4 dílny, sakra.
Kolik chtějí mít dalších vylepšení, obytka a podobne.
Tušíte někdo?
 
Nahoru