• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

GorGlin

Veterán
Je otázka jestli to vědí.
Inno se teď pekelně snaží nic neříká a tak nám stejně jako všem správcům a moderátorům nezbyva než čekat.
 

iDavis

Legenda
Údajne vývojári čelia nejakým technickým problémom súvisiacim s 19. kapitolou. Na niektorých serveroch vykonali už viacero aktualizácií, v snahe tento problém vyriešiť.
 

iDavis

Legenda
@LuValkova pôvodne som si podobne predstavoval aj ja, ale najskôr sa jedná len o príbeh kapitoly, žiadnu novú možnosť po technickej stránke.
 

GorGlin

Veterán
@LuValkova
Já si to předsatvuji tak, že tenhle "event" prohrajeme, nebo to bude Pirhovo vítěztví.
Ale něco při tom pochopíme a to nám v budoucnu pomůže.
Ale tvoje město to nijak nepostihne, je to součást jen příběhu.
 

voyager-1

Velmistr písma
koukám nárůst many ze starých setů bude přes 100k za den a i zvýšení produkce semínek je docela solidní
 

Lovec Krys

Legenda
Myslím, že s úkoly to dopadne u mne jako vždycky.
Možná skončím hned blízko začátku jako na betě, tam taky stojím na úkolu Vyzkoumej zbrojnice a jednu vylepši, zatímco ve výzkumu už jsem za portálem a semínka zoufale potřebuji na produkci statisíců prošlého zboží na každý výzkum a tak na zbytné vylepšování budov kvůli úkolům se jaksi nedostává semen (takže úkoly akorát zdržují jako obvykle - to kdyby se zase někdo divil, proč hráči na úkoly kašlou, když jejich plnění je přímo kontraproduktivní k rychlosti průchodu kapitolou).
 

GorGlin

Veterán
Zrovna zbrojnice mě netrápí, mají stejnou velikost a 90k semene nic není.
Já doufám že mi tam nepřijde úkol na vylepšení nějakého absurdniho počtu dílen
Jako třeba tři.
Postavit dílnu navíc jen kvuli úkolů je děsný opruz.
 

ElfNostradamus

Veterán
Prvních 15.úkolů:
úkoly: 1.vyrob 60k semene
2. měj 600provincií nebo dokonči provincii
3.1xzbrojnice na 41.lv
4.T8 na lv. 16 + daruj mince
5.výzkum T8
6. T8 na lv.24
7.výzkum T2 nebonus
8. T8 na lv.28
9.výzkum T2 bonus
10. T8 na lv. 32
11. výzkum zvýšení výroby osvíceného
12. T8 na 33.lv
13. 50VB do divu jiného nebo kup 10VB
14.odemkni portál
15.sbírej manu 2000k + postav portál
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin 75k semen není prkotina, zejména ne v době, kdy šetříš 400k unuria a ještě k tomu vyrábíš T4-T6 ve statisícových množstvích (ještě, že mám našetřeno všech přes milion).
No a hráče, kteří mají 1/2 nebo i 1/3 produkci unuria/semen než já v hlavním městě(např. moje beta město), to dost brzdí.
 
Nahoru