• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Plánky ve výrobě akademie kouzel

Lese

Kolemjdoucí
Zdravím,chtěla jsem se zeptat,jestli nevíte,jak získám plánky,které potřebuji v akademii kouzel např. Pro výrobu požehnání epická? Děkuji
L.
 

Showstall

Pokročilý žák
Plánky jsou jen z desáté bedny v turnaji. Takže najít spolek, který hraje o deset beden každý týden je ideální.
 

forthefirst

Učedník
No a pokud máš i nějaké kouzelné budovy, tak je škoda ty plánky používat v akademii na zisk rekonstrukcí, ale použít je radši na vylepšování těch kouzelných obytek a dílen. Ty královské rekostrukce získáš též v turnaji ( 10 truhel = 5x KR ) a pak každá další truhla 11-19 = 1 KR. Takže hledej spolek, který má volno a je plný bojovníků, jak píše Showstall. ;)
 
to je ale hloupá rada - hledat spolek...
lepší je rada - začni hrát pořádně turnaj! Ostatní pak už přijde :p Takových příživníků, co by jen chtěli plánky, ale nahrajou sotva 300 bodů je plná hra...
 

GorGlin

Veterán
Jenze hrát turnaj samo o sobě nestačí.
Dost spolku prohlašuje že jim stačí 1000 bodů.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Já si myslím, že spíše, než hloupá rada, by to byl následně hloupý velitel, kdyby to tak nechal :)
 

Ellalm

Kolemjdoucí
Diky, a co kdyz hrac zatim nema zadnou kouzelnou budovu?

Dalsi moznost je: kdyz skonci turnaj, a hrac ziskal planek, se zobrazi seznam odmen. Tam taky staci podrzet mysku nad obrazkem... ALE, ne v kazdym turnaji ziskame ve spolecenstvi planek, a tim tato moznost taky pada. A taky, kdyz bezi dalsi turnaj, to info uz o starym turnaji neni k dostupne.

Takze kdyz:
(v Akademi neni vyroba Kralovske rekonstrukce) AND (nemam kouzelnou budovu) AND (nezacal novy turnaj a ve starym jsem planek neziskal) TAK kde se da najit pocet vlastnenych planku?

Povzdech: Jako, nemelo by to byt v inventari???
 
Nahoru