• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Plánky a jak je získat

DeletedUser6089

Guest
Čauky, mám zase takový menši dotaz :)
Všichni známe plánky (takové ty modro-bílé papírky s hvězdičkou či co) a mě by zajímalo, jak a kde se dají získat?
Předem všem děkuji za odpověď :)
 

Ludi

Veterán
Jediná možnost jak ho získat, je hrát turnaj na 10 beden. V poslední 10. bedně je jako odměna 1 plánek. Takže to chce kvalitní turnajové společenství.
 

DeletedUser4336

Guest
Já tomu vždycky říkal monitor, protože to vypadá jak takové ty staré ponorkové CRT monitory :D, jinak je to jak píše Ludi.
 

Showstall

Pokročilý žák
@Linadella pokud najdeš společenství, kde se hraje 10 truhel, tak ho máš každý týden. Mě se podařilo dostat do společenství, kde se jede max truhly víc jak rok. Jsem tam sedm týdnů a nyní čekám na sedmý plánek. Mám kouzelné budovy a jednu dílnu. nyní si pořídím snad druhou. Je to ale i o tom, mít víc zbrojnic a hlavně pak spolek většinou pravidelně požaduje v turnaji nahrát 1600+. Já jsem břídil :), mám dlouhodobý průměr 1972, ale jedno místo je v našem spolku volné.
 

forthefirst

Učedník
Lin, vždyť dnes dostaneš už 4. plánek za sebou ( 4. turnaj na 10 beden ). On se ti však zobrazí pouze tak, že klikneš na vylepšit v kouzelné budově nebo v kouzelné dílně a vlevo dole máš, že potřebuješ plánek a když na něj klikneš, tak uvidíš, kolik jich máš

a šoustale ty nám ji nelanař někam jinam;)
 

Showstall

Pokročilý žák
Nechápu dotaz, pokud má čtyři plánky. Lanařit nemusím, dáváme to i s 20 členy, ale přiznávám, že by se nám jeden bojovník hodil. :)
Takže se klidně přihlaste.
 

nataly111

Velmistr písma
Vzhledem k tomu, že plánky normálně ve hře nenajdeš (myslím třeba inventář), spousta hráčů neví kolik jich vlastně má. Je to informace, která ve hře třeba i mě chybí. Pokud mám všechny kouzelné vylepšené, nemám jak zjistit kolik tech plánku mám.
 

gracya

Pokročilý žák
Počet plánků zjistíte po skončení turnaje za předpokladu, že jste v něm jako společenství získali plánek (10 beden).

společenství - turnaj - tvé odměny z posledního turnaje - najedete myší na získaný plánek v odměnách a zobrazí se vám celkový počet plánků k dispozici
 

nataly111

Velmistr písma
I tak bych byla raději, kdyby ta informace, byla někde přímo viditelná. ;) Třeba i pro ty co pokaždé 10 truhlu nedají.
 

Ludi

Veterán
Problém s plánky je, když člověk vylepší všechny kouzelky na poslední lv.
Obvykle, když v kouzelce zadám kartu vylepšení a najedu se myší na plánek, zjistí se, kolik jich mám na skladě. Jenže když je mám všechny vylepšené v poslední kapitole, záložka vylešení už není k mání. Pak je jediná možnost v apce, když se v Řemeslné objeví nabídky KR a pak je v možno zjistit počet plánků na skladě. Tohle je nevyřešená věc a nevím, proč by plánky nemohly být vidět např. mezi kouzly.
 

Deleted User - 513035

Guest
...ked sa objavia v sobotu vecer odmeny, tak staci myskou ist na obrazok planika a objavi sa tam ich pocet, resp. od nedele do utorka, do zacatia turnaja, tak v odmenach ked myskou idete na obrazok planika, tak to tam mate tiez, pokial ste ho v danom turnaji ziskali...
 

DeletedUser4336

Guest
citellus >> No až na to, že dřív se mi to po skončení ukázalo s malou prodlevou samo, ale poslední dobou je s tím celkem problém, často musím obnovit stránku nebo znovu načíst hru, někdy naběhnou až se zpožděním. Takže jsem rád, že vůbec dostanu odměny, a víc raději nešetřím. Včera mě hra obrala o dva teleporty, kdy mi 2x nevyskočilo okno s teleportací budovy, a až po obnovení stránky to začalo fungovat, ale kouzla už zůstala odečtená.
 
Nahoru