• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Palantír [předáno]

Chtěli by jste širší spodní lištu

  • ano

    Hlasy: 2 22,2%
  • ne

    Hlasy: 7 77,8%

  • Celkový počet hlasujících
    9

Zharthuru

Mistr slova
Rád bych rozšířil spodní lištu a měl k ní přístup i na mapě přidal bych symbol kasáren , hradu , dělnické chatrče a počty ostatních budov .
 

Deleted User - 42211

Guest
Řekla bych, že to je zbytečné, krom jednoho, a to symbol tržiště. Když obcházím pacičkování a mám plné sklady, tak by se hodilo rovnou otevřít obchodníka a za nadbytek si něco koupit, místo toho se vracet do města a pak pokračovat v sousedské výpomoci.
Spodní lišta by mohla vypadat takto :)
pOYPU.jpg
 

Ethariel

Guest
Mě současný stav prozatím vyhovuje. Nevím ale, jak to bude až budu ve hře dál.
 

DeletedUser312

Guest
no popravdě..... nápad stojí za zvážení... ale v první řadě je potřeba minimálně na polovinu raději na čtvrtinu snížit počet kliků potřebných na pacičkování..... pak totiž začne být tahle lišta zajímavá pro víc lidí... teď když na ofackování aiance s 25 členy potřebuješ 200 kliků a na mapu kde máš 100 sousedů potřebuješ 400 kliků se ti na nějaký pacičkování 95% hráčů vy**** .... tzn podobná lišta je vůbec nezajímá ....
přitom jak vidíme v jiných hrách procházet z města do města a pacičkovat se dá na dva kliky .... 200 nebo 50 a šlo by to ještě rychleji pokud by ti stačilo vlízt do prvního města kliknout na domeček a ten klik by tě automaticky hodil do dalšího města.....
 

Deleted User - 42211

Guest
já okolí už 2 měsíce neřeším, mám tam 3 sousedy :D Ale je pravda, že by se to mohlo nějak zkrouhnout. Rozhodně přidání obchodu do spodní lišty by se hodilo, když dojde místo a já se musím vracet a pak zas na mapě hledat, kde jsem byla...není to ideální.
Co se týče klikání, líbilo se mi v jiné hře, kde se zalíval spolkový strom, že se objevila dolní lišta s jménama spolkových lidí a jedním kliknutím jsem sehned přemístila za daným člověkem, v liště se pak odkliklé město přesunulo dolů a preferovanější pak byl hráč, kterému pomoc nebyla dodaná. Podobně by to mohlo být i tady, jen by vyjela lišta s odkazy na daná města
 

DeletedUser312

Guest
to s tím stromem trošku rozveď .... zajímá mě to ;-)
 

Deleted User - 42211

Guest
já bych najela do tý hry a screenla to sem, ale už nejsem ve spolku, když jsem to nehrála, tak to nejde :D a popisuje se to hůř, než myslíš :D
 

Ethariel

Guest
Pacičkování okolí je pruda už i pro mě a to mám oproti vám, směšně malou mapku. Už pacičkuju jen ty co oplácejí + spolek.
 

DeletedUser312

Guest
aha no zkus se do spolku vetřít na chvilku ... oni pochopí co chceš když hezky poprosíš ;-) a pak bych tomu asi založil vlastní vlákno ... asi vím o čem je řeč a moooc by se mě to líbilo jako vylepšení :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak, jako se v této hře motivuje, v tamté se zalíval strom. Jednoduše sis klikl na zalití stromu a objevila se ti lišta se jmény všech hráčů ve spolku. Nebyla to velká lišta, měla jen 3 řádky a mohlo se v ní posunovat, aby zbytečně nezabírala prostor. Lišta měla 2 sloupce, jeden se jménem, druhý se symbolem konvičky, na kterou, když jsi klikl, objevil ses v daném městě a jen jsi klikl na strom, čímž se zalil. V liště se pak místo konvičky objevil symbol zelené fajfky, že je splněno a tys mohl kliknout jednoduše na dalšího, který měl konvičku, dokud nebyly v seznamu jen fajfky, což znamenalo, že máš splněno :) A aby to bylo ještě jednodušší, první řádek lišty byl věnovaný městu, ve kterém jsi a kdes plnil zalívání, druhý a třetí řádek byl věnovaný lidem, kteří na zalití čekají, takže jsi měl pořád hráče, které musíš navštívit, dokud se všechny 3 řádky nezaplnili fajfkami :)
 

Ethariel

Guest
Něco podobné jsem dělal v jedné nejmenované MMORPG přes prohlížeč. Hrači tam měli vlastní zahrádky, kde pěstovali suroviny a strom, který bylo taky třeba "zalít". Po vypletí, dezinsekci a zalití stačilo kliknout na multifunkční chat okno na okraji obrazovky, kde se zobrazovali jména hráčů, jak z friend listu, tak z guildy a u každého byla malá ikonka toho co potřebuje. To jest odplevelit, zbavit škůdců anebo "zalít" strom.
 
Nahoru