• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přestavba města

Puntik

Kolemjdoucí
Snažil jsem se načíst, zda to tu již nezaznělo, ale zatím jsem narazil pouze na průhlenost budov (je dobrá), teleportace budov, jeřáby a pod.

Při pokročilém rozvoji města se díky velikosti budov některé zcela ztrácí z dohledu a občas pátrám, proč mi nejde posunou ta či jiná budova. Jde to pouze posunem.
Bylo by možné přidělat i pohled pouze na půdorys? Určitě byse tím zlepšila přehlednost při přesunech. Myslím, že to pomůže více hráčům.

Děkuji
Puntik
 

GorGlin

Veterán
už mi bylo vytýkáno že dávám rady o které nikdo nestojí, ale codyby.
Na náhled do svého města můžeš využít elvenstats a elvenarchitekt
je tam přesně ten půdorys, který ti odhalí všechny zapomenuté cesty a podobné nedostatky.
 

Dobrodej

Kolemjdoucí
Náhled na půdorys by byl jistě dobrá pomůcka pro rychlý přehled a jsem pro, aby se dostal do hry.

Víc bych ale uvítal, možnost záměny budov. Tedy abych mohl budovu třeba 3x3 vzít a dát na jinou 3x3 (nebo budova 2x3 a vedle ní 1x3 volného místa) a zaměnit je, bez nutnosti mít někde volný prostor jako mezisklad. Bohužel za současného stavu a zaplněném městě je to často o mazání a stavění cest, proto mám ve městě dost pěšin, které nemusím při přestavbách města platit, ale zase z nic není žádná kultura.

Jinak pro plánování přestavby je ElvenStats/ElvenArchitect ideální a nedám na ně dopustit.
 

Micaella

Kolemjdoucí
Mně mrzí že není něco jako sklad, potřebovala bych si předělat celé město a místo toho vše musím posouvat styl ala kris kros a i tak některé budovy nepřesunu :(
 
Nahoru