• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Transparentnost budov

Schoenfeld

Znalec fóra
Rozhodně dobrý nápad. To každochvilkové přizvedávání budov, abych se podíval, co je vlastně za nimi (často neobsazený prostor), dost naštvává a rozhodně nepřispívá k herní pohodě. Jiné hry to řeší bez problémů. Že by tohle nic proti ničemu nešlo zrovna tady?
 

Tulpasov

Kolemjdoucí
hmm. Tak trochu jsem to čekal, že už to tu určitě někoho napadlo. Ale zřejmě pro některé programátory nadlidský úkol. :D
 

DeletedUser4336

Guest
Tak zase pokud to bude mít větší ohlas, tak se nad tím třeba někdo zamyslí, a má to větší šanci na úspěch ;-).
 

BaluWizova

Pokročilý žák
to by pomohlo, fajn napad. Uvidime zda dostanem nejaky nazor i od adminu(?) mozna vedi neco vice, i z historie pokud uz se toto navrhovalo a co se stalo, ze to nevyslo.
 

BaluWizova

Pokročilý žák
@Mescal jojo, to uz jsem v nejakych hrach videla, to by slo. Mno, jen ted premyslim jaky tu je proces, kdyz bychom chteli napad poslat vyvojarum...hm, na bete to rovnou ctou, tu nevim jak to funguje
 

hrac552

Znalec fóra
Při přestavbě a úpravách v takových případech používám "city planner" ( elvenarchitect) a je po problému. Občas ovšem nelze načíst aktuální stav města a je nutno to zkusit opakovaně nebo později.
 

Mescal

Znalec fóra
@hrac552 Ano, znám "city planner" je jen náhled, ale pokud vím, nelze si budovy přestěhovat v "city planeru" a naexportovat zpět do Elvenaru. Kdyby to šlo a celé to spolehlivě fungovalo, pak je celé vlákno zbytečné.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
jojo, to uz jsem v nejakych hrach videla, to by slo. Mno, jen ted premyslim jaky tu je proces, kdyz bychom chteli napad poslat vyvojarum...hm, na bete to rovnou ctou, tu nevim jak to funguje

Nápady a návrhy pečlivě čteme a ty nejlepší posíláme k vývojářům této hry. Nápady, které jsme předali, mají u témat prefix "předáno", pokud je použit změní se na "zavedeno" :)
 

hrac552

Znalec fóra
Asi jsem svůj příspěvek měl více vysvětlit, takže doplňuji toto: "City planner" používám kromě plánování i proto, že zobrazí město z pohledu shora a odpadá problém, že přes některé velké budovy není vidět, co je za nimi. Po funkci exportu a následného automatizovaného uspořádání budov v Elvenaru netoužím.
 

DeletedUser4336

Guest
Mescal >> To nikdy nepůjde, protože v architektu lze vše volně navrhnout bez ohledu na zbytkové místo potřebné pro přesun, zatímco hra vyžaduje místo pro přestavbu, popř. využít kouzla teleport.
 

Lovec Krys

Legenda
A taky Inno vám těžko udělá funkci exportu z cizího systému (Elvenstats ani Elvenarchitect nejsou oficiální nástroje hry, ale dílem některých hráčů).
 

Tulpasov

Kolemjdoucí
Řešit všechno přes externí stránky jiných hráčů a mít jich 10, to taky není moje představa hraní.
 

Tulpasov

Kolemjdoucí
Ze začátku to jde v pohodě, ale jak jsou ty budovy větší a vyšší, tak přes ně už není vidět a snažím se ty velké stavět k horní straně města, ale jak přibývají, je to čím dál větší problém.
 
Nahoru