• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pán dýní na vás čeká!

DeletedUser1148

Guest
tedy vy jste dobří.....na Luciaskovi se nechytám ,nemám budovy k vylepšení a na Locice8 a Zvonilce9 jsem u úkolu 13.No snad vše stihnu a budu se taky radovat z krásných budov :)
 

DeletedUser592

Guest
já jsem také u 13. a tak rychle to nebude mám jen 4 továrny :(
 

DeletedUser467

Guest
Pokud nemáte co vylepšovat, postavte si úplně nové budovy. Nejlépe je na tom manufaktura na prkna nebo na mramor (u elfů, lidi jsem nezkoumala). Jsou malinké, takže pro ně nemusíte nijak zvlášť hledat místo a jejich vylepšování zabere nejmíň času (na 5. úroveň jen 31 minut) ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Thespia to mně také napadlo...ale já nemám kam.Mám využité každé místečko :( .... to nevadí...mám ještě dva účty a na těch to zatím jde.Ještě sice nemám hotovo ,ale daří se :)
 

DeletedUser592

Guest
jo já si ještě přistavím dvě ocelárny jak mi dojede stavba, přibylo mi rozšíření
 

DeletedUser1148

Guest
Berle ten třetí-Zvonilka9 na Winyandoru- je dcerky ,ale vzdala to.Ty začátky jí nebaví ..... líbí se jí mé hlavní městečko ,no vysvětlovala jsem jí ,že to potrvá dlouho než bude u víl ,ale chtěla hrát.No ale na začátku to vzdala.Bylo mi toho městečka líto :) ..... no a Locika8 to je rasa lidská.Chtěla jsem zkusit obě ,ale být na stejném světě v mém spolku.Tak takto.Dá se to :D
 

DeletedUser533

Guest
Luciasek7 aha :) synek (8let) mi taky chodí koukat přes rameno a vždycky říká, chtěla by si šneka viď :) TAky by chtěl rád hrát, ale je to stejný problém u ničeho dlouho nevydrží a stejně by to nehrál a taky se mu líbí jen to co mám já a dívá se co nového mám. Jelikož mám dost práce teď na Vánoce mám int. obchod na hračky a textil a sport a do toho ještě šiju :) tak nemám tolik času, takže já bych 3 profily nedala to už by mě manžel asi zabil :)
 

DeletedUser533

Guest
Jo to bude .. taky nebudu mit kam dat ani jednu. Skoda ze to je takove tematicke. a ze nejdou schovat a vyndat treba jen na podzim. ja jeste 2 a taky mam.
 

DeletedUser1148

Guest
už dělám poslední úkol ,tak to stihnu.Akorát nevím ,kam ty budovy dám.Koukám ,že nejsem jediná
 

DeletedUser2281

Guest
Mám to stejně, poslední úkol dýňáka, ale místo jen na jednu z budov (čekám na rozšíření ale a to hned dvě)...
 
Nahoru