• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pán dýní na vás čeká!

DeletedUser533

Guest
jj taky už jedu poslední. Každopádně tyhle tématické bych opravdu dala možnost schovávací. Jako třeba ten cirkus,.. ten do města taky jezdí jen někdy a není tam pořád. takže bych navrhovala budovy co by byly jen sezonní... mít dýně celý rok no nevim :) Líbili by se mi budovy co bysme vytáhli třeba jen na Vánoce, Velikonoce a třeba na prázdniny zábavní park atd.

Když už jsme to zkoumali a dali tomu čas, tak není fér, že by to po zbourání prostě zmizelo. Myslím, že by to více lidí uvítalo o budovy i třeba za diamanty, že nepřijde a že když by měl chuť přestavět město, tak by je prostě vytáhl. Takových pár budov mám co bych třeba dočasně schovala, že se ke Goblinům nehodí ani do města jako takového, ale nechci o ně přijít.

A dýně jsou pěkné, ale třeba na podzim ok, ale celý rok to bude divný :)

PS: omlouvám se vsuvka nedá mi to ... a zrovna hraje Frekvence 1 .. máš pery modré jako čučoriedka :).. tu mám ráda.. mám rada Slovenštinu a mrzí mě co se před lety stalo :(
 

DeletedUser467

Guest
Když kulturní budovy z eventů získáš, mají bonus podle kapitoly, ve které se aktuálně nacházíš. Jakmile postoupíš do dalších kapitol, bonus se jim nezvyšuje. Otázkou tedy je, zda by ti třeba vánoční budova byla po tom roce, kdy bys ji chtěla znovu vytáhnout, vůbec k užitku, když by ti kulturní bonus dávala menší než kulturní budovy z kapitoly, ve které se zrovna nacházíš. Časem prostě pro tebe tyto kulturní budovy přestanou být atraktivní. V tomto ohledu je jejich skladování k ničemu. Navíc uváděli, že těchto tématických eventů chtějí do hry zařadit více, takže si pak příští Vánoce třeba "vybojuješ" zase nové budovy :)
 

DeletedUser2323

Guest
Vic takovych eventu, jsou eventy ktere jsem nedodelal a ani me to ve finale nemrzelo, jelikoz odmeny na koci eventu nebyly nic moc, ale tady jsem si hodne pospisil abych event co nejdriv dodelal.....moc povedene :) jen tak dal :) hned byla hra zajimavejsi :)
 

DeletedUser2291

Guest
Mě už to dávno stojí ale teď mám spíš problém s místem. :(:mad::confused::cool:o_O
 

DeletedUser592

Guest
Tak s místem se nás potýká více, tohle asi snažší nikdy nebude.
 

DeletedUser2323

Guest
stoji to za.....od zmeny bojoveho systemu, jsem vyhral boj pouze jednou.......a to jeste TAK TAK.......
 

DeletedUser592

Guest
mi povídejte po dvouch týdnech, s otevřením všech dostupních technologií jsem ubojovala jednu provincii
 

DeletedUser418

Guest
Také jsem velmi ráda, že se mi tento event podařil dokončit a obě krásné budovy umístit do svého města.:)
Chtěla bych poděkovat iDavisovi za seznam úkolů - DÍKY DÍKY MOC !!! :rolleyes::)
Také děkuji tvůrcům za zpestření hry a těším se na další event.:)
Všem, kterým se podařilo event dokončit, GRATULUJI !:D
 

DeletedUser1148

Guest
na tomto účtu se mi to sice nepodaří ,ale na obou ostatních jak na Locice8 z Arendyllu tak na Zvonilce9 z Winyandoru se mi to podařilo a mám je postavené ve městečkách.Místo jsem nějak pořešila ,protože jsou to budovy opravdu moc hezké a chtěla jsem je mít ve městečku.A samozřejmě i kvůli kultuře a lidem co dávají :D
 
Nahoru