• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ochránce lesa způsobuje v turnaji větší škody

maxinec

Pokročilý žák
Zajímalo by mě, jestli tahle chyba, co mají Němci, je i u nás na cz?
V mobilní aplikaci to neověřím...

https://de.forum.elvenar.com/index....ier-mehr-schaden-als-sie-sollten.16123/page-3

V turnaji protivník/nepřítel (nová jednotka z tábora žoldnéřů - výzkum v kapitole Elvenaři) Ochránce lesa prý dostává posílení z ohňivého Fénixe, tak i z osvícené střelnice a ostatních "vylepšovacích" budov.
 
Naposledy upraveno:

maxinec

Pokročilý žák
Tak jak to tak čtu na diskuzních fórech v jiných jazycích, tak to vypadá, že ta chyba se netýká jen ochránce lesa, ale všeobecně protivníků jako takových? :eek:...a nejspíš se jedná o chybu globální
 

DeletedUser4336

Guest
Tomu moc nerozumím, to jako budovy co nám mají pomáhat jsou ve skutečnosti proti nám?
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja bych rekla, že jsou ty turnaje obtížnejší, ale ťežko ríct.. Taky mne to zajíma, to když si nakrmím ohnivého fénixe, tak ten je proti mým vojákum? Neco jako vyzkoumavani velikosti oddílu? To snad ne.. :O
 

iDavis

Legenda
Podľa v tejto chvíli aktuálnych informácií z viacerých zdrojov je situácia takáto:

  • Nepriateľské jednotky, ktoré je možné trénovať v našich Cvičiskách a Táboroch žoldnierov sú posilnené rôznymi vylepšeniami, vrátane stromkových budov, ohnivého fénixa a prastarých divov vylepšujúcich naše jednotky. Očakávaná situácia je, že sa tieto bonusy aplikujú iba na hráčove jednotky, avšak touto chybou dochádza na aplikáciu aj na nepriateľské.
  • Chyba údajne v hre pretrváva už dlho, avšak efekt sa do veľkej miery zvýraznil až teraz, pridaním nových jednotiek a taktiež nahradením niektorých jednotiek z kasární (napríklad obrnení lukostrelci alebo ľahkoodenci) jednotkami zo spomínaného cvičiska alebo tábora žoldnierov.
  • Zrejme by nemali byť postihnuté nepriateľské jednotky z našich Kasární.
  • Vo viacerých komunitách došlo k nahláseniu tejto chyby, jej diskusie a potvrdenia moderátormi, že sa naozaj jedná o chybu.

Osobne som tieto informácie nijak netestoval, takže pochádzajú len zo skúseností iných hráčov. Viacerí hráči sa dožadujú kompenzácie a čo najskoršie vykonanej opravy.
Dovtedy zrejme nemá zmysel v turnajoch používať vylepšovacie budovy, ba dokonca v prípade niektorých nepriateľských setupoch spadá do úvahy odpojiť prastaré divy, ktoré vylepšujú typy jednotiek, ktoré sa nachádzajú medzi nepriateľskými oddielmi (za predpokladu, že hráč používa na boj iný typ jednotiek).
Pri najbližšom hodvábnom turnaji má (za pravdivosti týchto informácií) zmysel odpojiť Vítězné prameny (kvôli výskytu kerberosov v nepriateľských setupoch), ak hráč neplánuje využívať na boj svojich ľahkoodencov (v tom prípade by došlo len k (dúfajme vyrovnanej) negácii efektov).
 

Ludi

Veterán
Pozoruji už delší čas, že i když nakrmím Fénixe, má to menší účinek, než dřív. Přičítala jsem to celkovému ztížení bojů, ale tohle je velmi nepříjemná situace.
Vybudovat bojové divy, dostat Fénixe na 10 lv. - to vše bylo velmi náročné. A teď se zjišťuji, že tím vším jsem si budovala zhoršení bojů v turnaji? To jako vážně? Zcela upřímně, tohle považuji za hodně velkou chybu. Pevně doufám, že Inno tohle napraví co nejdřív. Jak mám v budoucnu věřit, že když získám novou podpůrnou sílu do turnaje, že se to nakonec neotočí proti mě? Tohle chce dost slušnou kompenzaci.
 

DeletedUser4336

Guest
Není to příjemná situace, já to přičítal povinným oddílům z výzkumu, protože to neustále nesleduji, měli by to co nejdřív opravit. Já už se zalekl, že je to zase nějaká běžná nová mechanika.
 

Slniecko

Znalec fóra
U nás ve spolku to rešil hráč hned jak postavil ohnivého fénixe.. Ja si tehdy myslela,že je to jen zdání,ale očividne není.. A teda ted poslední dobou, se mi zdá,že to jde dost hodne poznat.. Prišel mi teda težší i prkenní turnaj, který má patrit mezi nejlehčí turnaje.. Ale už mne to začína štvát.. Tak potom nevím naco nám jsou takové odmeny.. Tohle už je vážne moc.. Tahle hra mne čím dál tím víc sklamáva.. Hraju to asi rok a začína mi to jít pekne na nervy.. Nechápu pak smysl takových budov a odmen.. To mužu všechno smazat a ve meste si nechat obytky, dílny a manufaktúry a vubec nehrát turnaje nic, jen si stavet mestečko..
 

DeletedUser4336

Guest
Asi tak, hráč který nic neví si vesele staví dál, a vůbec netuší proč mu to tentokrát opět vůbec nejde. Nějaké info by rozhodně neuškodilo.
 

PrevorOri

Pokročilý žák
Ja si rikal na co vse vylepsujem a pak takovadle zmena k ztizeni turnaju to pak nema cenu hrat kdyz nemame sanci se zlepsit jen sotva drzet krok s protivnikem opravdu to chce rychlou napravu jinak netusim proc vylepsovat divy ci stavet vylepseni ktere je cim dal vice vzacne .... :-(
 

DeletedUser4336

Guest
To jsou teda vypečení protivníci, když se přiživují na našich vylepšeních, a my si myslíme co proti nim nemáme, a oni z nás vycucnou i naši předpřipravenost.
 

jaro62

Učedník
Aha - a jakým způsobem se "Odpojí" efekt divu? Jak s tímto efektem mohou souviset Vítězné prameny, které pouze zrychlují výcvik?
Mne osobně ten prispěvek přijde jako pěkná Kachna. :)
 

Deleted User - 488716

Guest
Vítězné prameny také zvyšují poškození lehkooděnců. Ale jak jinak vypnout efekt divu, než že ho zbourám, to také netuším.
 

DeletedUser7258

Guest
Tato situace je pořádný podraz na hráče, kdy krmíme fénixe, stavíme dočasné vojenské budovy v domnění, že nám budou ku prospěchu. Alespoň jedna dobrá zpráva je, že podle posledních testů, jak bylo oznámeno na D fóru, se chyba nevztahuje na divy. Divy tedy neposilují enemáky.
 

Deleted User - 513035

Guest
...aj ja som to cital, takze divy nie je potrebne odpajat...
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak hlavně, že jsme na tom byli všichni ve světě stejně /kromě těch co krmili Fénixe dva :) + dvě strom.budovy + trpasličí zbrojíř / ...věříme v brzkou nápravu uvedených chyb...děkuji

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
@ElfNostradamus - Mají tam 7 světů a nejlepší společenství dosáhlo v minulém turnaji přes 73K bodů. Jde především o princip, kdy hra deklaruje výhodu a přitom je to nevýhoda. Já jsem DE hráčům vděčná, že chybu odhalili a dokázali. Teď jenom uvidíme, kdy přijde náprava.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru