• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

GorGlin

Veterán
Tak unuruim se rozpadá, to jsem nevěděl. když udělám výzkum, budu potřebovat zaplatit ten a další desetitisíce na stavbu.
No, pekny to nebude.
 
mohla by se nerozpadat, ale působit rozpad něčeho jiného v závislosti na jejím množství. To by byla chuťka.
Nebo by mohla třeba zabíjet vojáky ve skladu...
 

GorGlin

Veterán
Když tak osekaly VBcka, tak jsem netušil že nás chtěli brzdit ještě víc.

Takže v příští rase bude div, který bude rozpad omezovat?
 

GorGlin

Veterán
U many a semene to tak bylo.
Jestli je unuruim nová surovina kterou budeme trvale vyrábět, tak to že na to neudělali barák je docela solich.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Dle mě to tak udělali schválně. Jednak aby nemuseli dělat novou budovu a jednak, aby nám to zkomplikovali.
Pokud se nemýlím, tak unurium potřebuješ na průchod kapitolou a pak na vylepšení obytek.
Horší to bude v kapitole další - tam je předpoklad, že se z unuria asi bude vyrábět T7 (podobně jako T4 ze semen), takže pak bude potřeba už pořád.
 

voyager-1

Velmistr písma
jo to o. centrum bych zítra chtěl, přepnul jsem na to uranium

tak výroba urania za den bez bonusů je desetina pracujících lidí. To jsou velký města dost zvýhodněná. Já mám kolem 56k a vedoucí hráči skoro 100k.
 

Lovec Krys

Legenda
Pouze pokud vybíráš jednou denně, jinak je stejně jako u semen důležitější bonus (1% z použité kultury).

ps: Tak beru částečně zpět. Ale mít oboje co nejvyšší znamená, že si hráč bude moci dovolit vyrábět i semena.
 

voyager-1

Velmistr písma
s kulturou (bonus) půjdu taky ještě dolu až vyhodím knihovny a set. Kde vlastně ty semena budou třeba? Ještě jsem je nenašel. Výroba surovin osadníků?
 

karhol

Znalec fóra
Podle mně hlavně na výrobu živoucího zboží.Ale ještě jsem to moc nestudoval..

Unurium lze získat pouze na tržišti? To potom získám s bonusem jen cca. 10.000 za tři hodiny a jestli se ještě rozpadá tak to potěš koště..
 

Lovec Krys

Legenda
Semena potřebuješ na výrobu prošlého zboží (T4-6) a objevuje se při výkupu ve věži. V Ambasádách bylo potřeba i na vylepšení zbrojnic a manufaktur, teď tam není.
Unurium lze zatím získat jenom na tržišti (dokud nám nepřidají nějaké kulturní hybridy nebo divy, které by jej produkovali).

ps: A ještě potřebují semena divy při vylepšování (31+ anebo 1+ ty novější jako je Termální Pramen Mládí).
 

GorGlin

Veterán
Voyager-urunium se počítá z pracujících a použité kultury, takže když zbouras knihovny, nic by se nemělo stat

Co je síla obchodníka?

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mates123456

Znalec fóra
když rozkliknu tržiště a najedu myší najedu třeba na výrobu tak se mě tam ukáže síla obchodníka 10% a když najedu na bonus ke sběru tak mám jen 1ˇ%
 

karhol

Znalec fóra
Úkol číslo 2 z úkolové řady 17. kapitoly - použij 10 požehnání - co mám udělat, co je požehnání - ikonku, která je v úkolu nikde nevidím. Ani v náhledech nových budov.. Asi jsem slepej.
 
Nahoru