• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

Lovec Krys

Legenda
Funguje to jednoduše - ukážu to na sobě:
Denní produkce unuria = 10% z pracující populace (10% z 622599 = 62260 unuria / den)
Bonus ke sběru = 1% z použité kultury (1% z 753037 = 7530/výběr. Čím více výběrů, tím více unuria (např. při 6 výběrech/den to dělá 45182/den)).
 

voyager-1

Velmistr písma
@karhol např. použít sílu zásob nebo doplnit sklad mincema

@mates123456 to Ti oznamuje že bonus se počítá 1% z kultury. To číslo nezvedneš ale můžeš vylepšit potřebnou kulturu. Ale bude tam stále 1 ale bonus bude větší
 

DeletedUser4169

Guest
Ta metodika produkce tržiště je zvláštní.
Pořád se snaží všechny zprůměrovat, zavádí zpětné úpravy pro "zvýhodnění" těch neaktivních a pak takhle jednoznačně zvýhodní velký hráče. Jsem jen zvědav, kudy se nám to vrátí :)
 

iDavis

Legenda
Je to len podmienka napojenia (aby boli funkčné, musia byť nejak prepojené k hlavným lodiam), ale nijak to nepredstavuje získavanie bonusu ako v setoch. Je to podobne ako v ambasádach, kde sa napr. trpaslíčie pivovary napájali na buď iné trpaslíčie pivovary, alebo ambasádu trpaslíkov.
 

GorGlin

Veterán
Aha, tak to je zklamání.
takže postavím ty tři jmenované lodě, ke každé tři velké a jakmile vyzkoumám malé, tak velké zbourám a postavím tolik malých kolik se mi tam vejde.
A to je to jejich nemůžeme být pořád na jenom místě.
To že jsem ty lodě pracně vynalezl a posatvil, zatím co ta parta kašparů mi tam jen dělají stafáš nebudeme rozmazávat.
No, nechám se hřát představou jak je pak všechny zapílím, než je vykopu z města.
 

GorGlin

Veterán
Já jedu perly a krevety první, protože je potřebuju na další portal.

Až potom podporuju zloděje na obytky
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Aha, tak díky.
V tom případě přesně obracene.
Takže portálové bonusy jsou mi tentokrát jen na to abych mohl šetřit manu?
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
To máš pravdu.
Ale je to jediná surovina s omezenou kapacitou, takže, pokud se nechceš v rase zahrabat, budeš muset celý výrobní aparát postavit.
Tedy ti to neušetří klikání, ani prostor ve městě. Jen, pokud to tak autoři nastavili, jich bude potřeba aby ta celá věc zůstala v pohybu.
Což mohli udělat nesplnitelnou spotřebou many, nebo nedostatečným výkonem portálu.
Mohli se poucit z minula.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Můj typ je, že oni chtěli, abychom museli mít postaveny celé osadníky namísto abychom měli jen portál a jen spamovali požehnání (můj oblíbený průchod osadníky).
 

Richardll

Učedník
Ahoj lidi.
Kdypak jdou u této rasy vylepšit kouzelné budovy. Obchodník vyzkouman ale stále mi svítí rasa červeně
 

voyager-1

Velmistr písma
tak ti osadníci,pokud si dobře pamatuju se museli postavit i v předchozích dvou kapitolách, něco vyrobit a pak zbourat. Jen, myslím, u amunů to jde komplet přes PB, ale tenkrát u mě ještě nebyly.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru